Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 6

Meilei nereikia aukų: niekada nedarykite šių 11 dalykų dėl vyro

Meilei nereikia aukų: niekada nedarykite šių 11 dalykų dėl vyro

Mylėti kitą žmogų yra nuostabu, tačiau svarbu nepamiršti savęs. Santykiuose neturi būti begalinių aukų ar taikstymosi, dėl kurio jaučiatės nelaimingos.

11 dalykų, kurių negalima padaryti dėl mylimojo

1. Pakeisti save radikaliai

Mesti svorį, jeigu jis per didelis, reikia ne tik vyro, bet ir dėl jūsų sveikatos. Svarbu išlikti stipriai ir aktyviai, tačiau radikaliai savo išvaizdos niekada nesikeiskite, kad patiktumėte kitam. Jei jis jus myli, tai vertins jus tokią, kokia esate..

2. Atsisakyti draugų

Draugai yra svarbi gyvenimo dalis. Nepalikite jų tik dėl vyro. Tikrai jūsų vertas partneris supras jūsų poreikį bendrauti ir palaikys jūsų santykius su jais

3. Atsižadėti savo pagrindinių vertybių

Neatsisakykite savo pagrindinių vertybių ir įsitikinimų tik tam, kad tik įtiktumėte vyrui. Ilgalaikiai santykiai turėtų būti grindžiami bendromis vertybėmis ir abipuse pagarba kito skirtingumams.

4. Aukoti savo nepriklausomybę

Netapkite per daug priklausomos nuo vyro. Be galo svarbu turėti savo tapatybę, interesus ir finansinį saugumą.

5. Sumažinti savo standartus

Standartai yra jūsų asmeninės sveikų santykių taisyklės. Niekada nesileiskite į kompromisus vien tam, kad išlaikytumėte vyrą. Laikykitės to, kas jums svarbu, ir rasite žmogų, kuris įvertins ir gerbs jūsų standartus.

6. Nepaisyti savo savijautos

Jūsų fizinė ir emocinė gerovė visada turėtų būti jūsų svarbiausias prioritetas. Neapleiskite savo sveikatos priežiūros ir laimės dėl santykių. Geras partneris palaikys jūsų gerovę.

7. Toleruoti nepagarbą ir įžeidimus

Netoleruokite vyro jums rodomos nepagarbos ar įžeidimų, net jei jį mylite. Meilė neturėtų pateisinti netinkamo elgesio. Ieškokite psichologinės pagalbos, jei jūsų santykiai yra nesveiki.

8. Nuslėpti savo nuomonę

Neslėpkite savo nuomonės ar minčių, kad išvengtumėte konfliktų. Sveiko bendravimo santykiuose sąlyga yra galėjimas laisvai reikšti mintis ir išsakyti savo nuomonę, net jei ji skiriasi nuo vyro požiūrio.

9. Atsisakyti išsilavinimo ar karjeros

Jūsų išsilavinimas ir karjera yra labai svarbūs jūsų asmeniniam augimui ir finansinei nepriklausomybei. Niekada neišsižadėkite jų dėl vyro. Palaikantis partneris prisidės prie jūsų profesinio tobulėjimo.

10. Atsisakyti finansinės nepriklausomybės

Kontroliuokite savo finansus ir nepasikliaukite vien vyro finansine parama. Finansinė nepriklausomybė suteikia saugumo ir laisvės santykiuose.

11. Nepaisyti savo pomėgių

Išsaugokite savo pomėgius ir hobius, kurie jus džiugina. Šios veiklos yra jūsų būties dalis ir gali suteikti jūsų gyvenimui pusiausvyrą.

Alfa straipsnio komentarai:

Jonas Jonaitis - Vyrai taip pat laikykitės šių nurodymų

her - Jauniems vyrams i metrikacijos skyrių eiti galima tik su gerai juristo sudaryta vedybine sutartimi, dėl masinio feminizmo ir įstatymiško vyro diskriminacijos žlunga 80 proc. "šeimų", vedybos tapo vyro apiplėšimo forma.

O, ką jūs manote? Turite savo nuomone? Rašykite komentaruose.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.alfa.lt/gyvenimas/santykiai/meilei-nereikia-auku-niekada-nedarykite-siu-11-dalyku-del-vyro/329448/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.01.2018 laikas 18:59 Receptai Bulvių kaukė
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Didelė bulvė, Pienas

Skaityti daugiau

07.09.2018 laikas 08:54 Receptai Liaudiški patarimai Niežų gydymui

Niežai liaudies medicinoje, Niežai, liaudiškomis priemonėmis, patarimai nuo niežų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

03.06.2019 laikas 20:58 Receptai Dabar kepu šį mėsos pyragą kiekvieną sekmadienį!

Mėsos pyrago receptas. Pats skaniausias m4so pyragas. Labai greitas paruošimas, kai neturime laiko.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau