Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 13

Kaip nustoti vertinti vyruose vien tik trūkumus?

Kaip nustoti vertinti vyruose vien tik trūkumus?

Norint suprasti šį klausimą, pirmiausia svarbu suprasti, kodėl pasigendate vyrų privalumų.

Priežastys gali būti kelios :

1. Intymumo vengimas

Labai tikėtina, kad vaikystėje patyrėte traumuojančią patirtį: žmonės, kuriuos labai mylėjote - privertė jus įskaudinti.

Ir jumyse atsirado fiksacija: mylėti nesaugu. Nesaugu būti įskaudintam. Ir kad būtumėte tikri, jog daugiau nepatirsite šio skausmo, psichika fiksuoja tik trūkumus. Lengviau nesiartinti.

Jei šis atvejis apie tave, čia būtina prisiminti: O ar visada buvai nesaugus intymume? Dažniausiai psichika būna prisirišusi prie vieno asmens (dažniausiai mamos ir tėčio).

Taigi išplėskite savo artimųjų ratą: seneliai, dėdės, tetos, broliai, seserys, draugai. Prisiminkite bent 1 žmogų, su kuriuo jautėtės tarsi už akmeninės sienos.

Tai darydami sukursite peno apmąstymams: "Ar tikrai visada jaučiausi nesaugus intymiai? O gal susikoncentravau į vieną konkretų įvykį ar asmenį ir dabar iš visų laukiu laimikio?".

2. Tavo mamos požiūris į tavo tėvą ir apskritai į vyrus

Prisiminkite, ką jūsų mama sakydavo apie vyrus?

Ką ji manė apie jūsų tėvą?

Ar ji jį gyrė? Ar ji jį palaikė?

O gal, priešingai, peikdavo jį už kiekvieną smulkmeną ir nurodydavo kiekvieną trūkumą?

Ir tada svarbu atskirti šiuos du dalykus: "Tai yra mamos nuomonė. Ji pagrįsta tik jos gyvenimo patirtimi. O tai yra mano nuomonė. Ir ji gali būti KITA. Ir mano požiūris į vyrus taip pat gali būti KITOKS".

Tačiau jei jaučiate, kad mamos požiūris į vyrus nuolat aidi jūsų galvoje ir jūs tarsi kartojate jos scenarijų, tuomet rekomenduočiau padirbėti su atsiskyrimo tema. Galbūt jūs nesate psichologiškai atskirta nuo mamos ir jos požiūris į vyrus tiesiogiai veikia ir jus.

3. Atkreipkite dėmesį į savo ankstesnių santykių patirtį

Gali būti, kad už savęs jau turite tam tikrą bagažą, kai buvote apgaudinėjamas, apgaudinėjamas ir išduodamas. Ir dabar tau susidaro įspūdis, kad "visi vyrai yra vienodi".

Tokiu atveju svarbu ugdyti kritinį mąstymą ir atkreipti dėmesį į stiprias poras, kurios jau daug metų gyvena meilėje ir harmonijoje.

Atsiverskite paieškos sistemą internete. Nustebsite sužinoję, kiek daug Žemėje yra laimingų porų.

Deja, kalbėti apie laimę nėra įprasta. Nors apie garsiai nuskambėjusias skyrybas kalbama metų metus. Dėl to taip pat gali susidaryti įspūdis, kad nėra stiprių porų.

Įvardijau 3 pagrindines priežastis, kodėl moterys vyrus laiko ydingais. Iš tikrųjų viskas gali būti daug giliau, nes kiekvienas iš mūsų turi savo būdą. Ir tokie momentai susiformuoja grynai individualiai.

Ir jei tarp išvardytų priežasčių neradote atsakymo į savo prašymą, bet norite šį klausimą spręsti giliau - tuomet nueiti į psichologo konsultaciją bus puiki išeitis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.07.2019 laikas 09:15 Receptai Mielinės spurgos su džemu
Gaminame namuose. Mielinės spurgos su džemu. Konditerinio švirkšto ar maišelio pagalba pro skylutę prileidžiame džemo. Dar šiltas spurgas apibarstome cukraus pudra. Skanaus!

Skaityti daugiau

04.07.2019 laikas 22:28 Receptai Varškės desertas be kepimo! Labai skanūs varškės zefyrai.

Turbūt gana sunku rasti tokį, kuriam nepatiktų zefyrai. O vyresnė karta dar ir ilgesingai dūsauja: „Va seniau tai buvo zefyrai, o šiandien tai gryna chemija“. Iš dalies jie teisūs.

Skaityti daugiau

24.06.2019 laikas 20:03 Receptai Omletas su pievagrybiais ir špinatais
Pievagrybius supjaustome plonais griežinėliais arba kvadratėliais ir apkepiname keptuvėje ištirpintame svieste. Dedame nuplautus ir pasmulkintus špinatus ir kepame dar kelias minutes, kol špinatai sukris. Pilame kiaušinio plakinį,...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau