Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Gegužės » 22

2024 m. gegužės 22 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia kiekvieno Zodiako ženklo likimo paslaptis

2024 m. gegužės 22 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia kiekvieno Zodiako ženklo likimo paslaptis

Mėnulis Skorpione, rytoj pilnatis - įvykiai pradeda įgauti pagreitį ir vystytis intensyviau nei įprastai. Mėnulis šiandien labai šaltas, sudaro daug aspektų su planetomis ir įvairus.

Pažiūrėkime, kas mūsų laukia ateinančią dieną!

Mėnuliui esant Skorpione, padidėja intensyvumas, pirmiausia žmonių tarpusavio santykiuose. Šiandien atkreipkite į tai dėmesį.

Kai Mėnulis yra Skorpione, sustiprėja daugelio žmonių psichiniai ir intuityvūs gebėjimai, pradedame lengviau ir giliau suprasti kitų žmonių būsenas.

Šiandien pabandykite paeksperimentuoti su savo intuityviais gebėjimais, pabandykite ką nors atspėti, išnarplioti kieno nors mintis ar planus.

Kalbant apie Mėnulio aspektus, šiandien yra daug neigiamų ir vienas teigiamas. Pakalbėkime apie teigiamus.

Mėnulis sudaro trigoną su Saturnu - taip sustiprina jo padėtį. Šis aspektas suteikia protingo atsargumo, konservatyvumo, patriotizmo, sveiko proto, noro organizuoti žmones.

Šiandien kiekvienas iš jūsų, esantis šio aspekto įtakoje, gali ištverti šiek tiek daugiau nei įprastai. Bus tolerantiškesni ir darbštesni. išnaudokite šio aspekto energiją savo naudai.

Pasinerdami į astrologijos ir paslaptingų prognozių pasaulį, kiekvienas iš mūsų stengiamės sužinoti, ką žvaigždės mums ruošia ateityje. 2024 m. gegužės 22 d. žada būti diena, kai planetos išsidėstys ypatinga tvarka, atskleisdamos likimo paslaptis ir nurodydamos teisingą kelią. Kartu pažvelkime, kas laukia kiekvieno Zodiako ženklo šią nuostabią dieną.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.):

Gegužės 22 d. Avinams bus ryžtingų veiksmų metas. Žvaigždės pataria neatidėlioti svarbių reikalų ir veikti atkakliai. Galbūt rasite naujų idėjų ar projektų, kurie atneš jums sėkmę ir pripažinimą.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20 d.):

Jaučiams žvaigždės žada finansinę gerovę. Ši diena tinkama investuoti arba planuoti ateities finansinius tikslus. Būkite atidūs galimybėms, kurios gali pasitaikyti jūsų kelyje.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.):

Dvyniams gegužės 22 d. bus bendravimo ir naujų pažinčių diena. Žvaigždės pataria būti atviriems bendravimui ir nebijoti reikšti savo minčių. Gali būti, kad rasite naujų draugų ar jus dominančių partnerių.

Vėžys (birželio 21 - liepos 22 d.):

Žvaigždės pataria Vėžiams atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Ši diena tinkama sportui ar sveikam gyvenimo būdui. Būkite atidūs savo emocijoms ir jausmams.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.):

Liūtams gegužės 22-oji bus kūrybiškumo ir saviraiškos diena. Žvaigždės kalba apie galimybę parodyti savo talentą ir unikalumą. Nebijokite būti drąsūs ir eksperimentuoti.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.):

Mergelėms šis metas - tai savianalizės ir saviugdos metas. Žvaigždės pataria pagalvoti apie savo tikslus ir ateities planus. Galbūt rasite naujų būdų, kaip pagerinti savo gyvenimą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.):

Svarstyklėms žvaigždės žada harmoniją ir pusiausvyrą. Ši diena tinkama kurti harmoningus santykius su aplinkiniais. Būkite malonūs ir jautrūs kitiems.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.):

Skorpionams tai permainų ir kliūčių įveikimo metas. Žvaigždės pataria pasitikėti savimi ir nebijoti likimo iššūkių. Galite atrasti naujų asmeninio augimo galimybių.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.):

Šauliams žvaigždės žada keliones ir nuotykius. Ši diena tinkama tyrinėti naujas vietas ir pažinti naujas kultūras. Būkite atviri naujoms galimybėms.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.):

Ožiaragiams tai metas planuoti ateitį ir siekti tikslų. Žvaigždės pataria būti kryptingiems ir atkakliems savo siekiuose. Galite atrasti naujų būdų, kaip pasiekti sėkmę.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.):

Vandeniams žvaigždės žada naujų galimybių ir perspektyvų. Ši diena tinkama eksperimentams ir naujoms pradžioms. Būkite atviri pokyčiams ir nebijokite rizikuoti.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.):

Žuvims tai intuicijos lavinimo ir dvasinio tobulėjimo metas. Žvaigždės pataria įsiklausyti į savo širdį ir sekti savo svajonėmis. Gali būti, kad atrasite naują savęs pažinimo kelią.

Išvada:

2024 m. gegužės 22 d. kiekvienam Zodiako ženklui žada būti galimybių ir permainų diena. Tegul žvaigždės nušviečia jūsų kelią ir padeda atrasti tikrąjį tikslą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.10.2017 laikas 14:54 Receptai Džiovinti abrikosai gydo širdies, inkstų ligas

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos, Inkstų ligos. Ingredientai: Džiovinti abrikosai.

Skaityti daugiau

18.06.2019 laikas 10:19 Receptai Daržovių troškinys su pievagrybiais

Gardžių, sveikų ir lengvai pagaminamų daržovių patiekalų receptai. Skanaus!

Skaityti daugiau

26.09.2018 laikas 08:21 Receptai Liaudiški patarimai gydantis nuo alkoholizmo
Alkoholizmas liaudies medicinoje, liaudiški patarimai gydantis nuo alkoholizmo, alkoholizmas, alkoholizmo gydymas, pagirios, alkoholizmo receptai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis v...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau