Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Gegužės » 24

2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams

2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams

Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę.

Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti.

Prisiminkite, ką pradėjote per praėjusias 2 savaites, ir pasistenkite užbaigti viską, ką pradėjote (jei tai smulkusis verslas), iki birželio 6 d.

Šiuo laikotarpiu palanku kreiptis į gydytoją dėl diagnostikos, gydymo paskyrimo, operacijų ir kitų medicininių manipuliacijų.

Palanku 'įtvirtinti' mokymosi medžiagą (tai mane tiems, kurie ruošiasi laikyti vieningą valstybinį egzaminą).

Jei norite atsisakyti blogo įpročio, dabar pats laikas.

Ant 2024 m. gegužės 24 d. slenksčio žvaigždės vėl atskleidžia prieš mus paslapčių ir mįslių šydą, kviesdamos kiekvieną iš mūsų pažvelgti į savo ateitį. Planetų ir žvaigždžių įtakoje kiekvienas Zodiako ženklas įgyja naujų perspektyvų ir galimybių. Pažvelkime, ką astrologiniai žvaigždynai mums šią dieną yra paruošę.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Avinams ateinanti diena žada ryškių emocinių išgyvenimų ir netikėtų posūkių. Būkite pasirengę drąsiems žingsniams ir ryžtingiems veiksmams. Žvaigždės pataria nebijoti permainų ir ieškoti naujų galimybių pačiose netikėčiausiose vietose.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20 d.)

Jaučiams gegužės 24 d. bus vidinio augimo ir savęs pažinimo metas. Pasinerkite į meditaciją, bendravimą su gamta ar jogos užsiėmimus, kad atrastumėte vidinę ramybę ir harmoniją.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Dvyniai šiandien turėtų būti ypač atsargūs su savo žodžiais ir veiksmais. Bendravimas vaidins svarbų vaidmenį, todėl bendraudami su kitais būkite taktiški ir subtilūs.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Vėžiams ši diena bus kupina emocijų ir galimybių parodyti savo rūpestį ir dėmesį artimiesiems. Nepraleiskite progos pasidalyti savo meile ir palaikymu su tais, kurie jums rūpi.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Liūtai turėtų parodyti savo drąsą ir ryžtą spręsdami užduotis. Žvaigždės žada sėkmę sumanymuose, jei pasitikėsite savimi ir savo jėgomis.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelėms ateinanti diena atneš galimybę patobulinti savo darbo procesus ir padidinti efektyvumą. Sutelkite dėmesį į smulkmenas ir neišleiskite iš akių tikslo.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Svarstyklės, būkite pasiruošę netikėtiems įvykiams, kurie gali turėti įtakos jūsų ateičiai. Parodykite lankstumą ir gebėjimą prisitaikyti, kad sėkmingai įveiktumėte bet kokias kliūtis.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionams teks susidurti su iššūkiais ir rizikuoti, kad pasiektų savo tikslų. Nebijokite pokyčių ir siekite tobulėti, kad pasiektumėte naujų aukštumų.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliams diena bus palanki ateities tikslams ir strategijoms planuoti. Sutelkite energiją į tai, kas jums iš tiesų svarbu, ir žingsnis po žingsnio judėkite savo svajonių link.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ožiaragiai turėtų skirti ypatingą dėmesį finansiniams reikalams ir investicijoms. Būkite atsargūs priimdami finansinius sprendimus ir siekite ilgalaikio tvarumo.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Vandeniams ši diena bus kupina naujų idėjų ir kūrybinio įkvėpimo. Nebijokite eksperimentuoti ir išeiti už rėmų, kad atvertumėte naujas galimybes.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Žuvys turėtų įsiklausyti į savo intuiciją ir vidinį balsą. Leiskite sau susimąstyti ir viduje atsipalaiduoti, kad atrastumėte aiškumą savo mintyse ir troškimuose.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.06.2019 laikas 15:08 Receptai Gardūs pyragėliai su bulvių įdaru

Gardžių pyragėlių su bulvių įdaru receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

05.09.2018 laikas 14:07 Receptai Vaistažolių mišiniai organizmo valymui

Organizmo valymas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai organizmo valymui, receptai organizmo valymui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, k...

Skaityti daugiau

30.10.2017 laikas 10:57 Receptai Geltonžiedis barkūnas nuo širdies - kraujagyslių ligų

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos, Stenokardija, Koronarinių kraujagyslių trombozė. Ingredientai: vaistinis geltonžiedžis barkūnas.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau