Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Birželio » 4

Astrologinė prognozė 2024 m. birželio 4 d.: kas laukia Zodiako ženklų?

Astrologinė prognozė 2024 m. birželio 4 d.: kas laukia Zodiako ženklų?

Šiandien Mėnulis toliau keliauja ramiu ir praktišku Jaučio ženklu, o tai reiškia, kad visi praktiniai reikalai gali būti tęsiami ir užbaigiami maloniai.

Mėnulio padėtis Jaučio ženkle parodo materialistines žmonių savybes, todėl tapsime taupesni ir žemiškesni. Šiandien pravartu pagalvoti apie savo finansinę būklę, įvertinti praeities veiksmus ir ateities galimybes.

Vakare Mėnulis sieks pasisemti maištingos planetos Urano energijos. Tad tikėkitės originalios vaizduotės, stiprėjančios intuicijos, nepastovių jausmų, dažnos nuotaikų kaitos ir netikėtų troškimų. 

2024 m. birželio 4 d. ryto saulės spinduliuose kiekvienas Zodiako ženklas žada unikalų įvykių ir emocijų kaleidoskopą. Pažvelkime į žvaigždes ir pažiūrėkime, ką astrologija mums yra paruošusi šią dieną.

Avinas (kovo 21-balandžio 19 d.)

Avinams ši diena bus kupina netikėtų posūkių. Gali būti, kad atsiras galimybė pradėti naujus dalykus arba priimti svarbius sprendimus. Nebijokite elgtis drąsiai ir ieškoti savo tiesos.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20 d.)

Žvaigždės pataria Jaučiams šiandien būti atidiems detalėms. Jei atkreipsite dėmesį į smulkmenas, galite rasti atsakymus į seniai rūpimus klausimus.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Dvyniams ši diena žada įdomių pokalbių ir naujų pažinčių. Būkite atviri naujoms idėjoms ir nebijokite išsakyti savo nuomonės.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Vėžiai turėtų atkreipti dėmesį į savo vidinę būseną. Gali būti, kad suprasite, kas jums iš tiesų yra svarbu. Skirkite laiko savirefleksijai.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Liūtai šiandien turėtų parodyti lyderio savybes. Galite susidurti su situacija, kurioje jūsų lyderystė ir pasitikėjimas savimi bus labai svarbūs.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelėms ši diena bus palanki ateities tikslams planuoti. Sutelkite dėmesį į savo norus ir išsikelkite sau aiškius tikslus.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Žvaigždės pataria Svarstyklėms būti atviroms naujoms galimybėms. Įkvėpimo galite rasti netikėtose vietose.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionai šiandien turėtų pasitelkti kantrybę ir ištvermę. Galite susidurti su iššūkiais, kurie padės jums sustiprėti.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliai šiandien turėtų atkreipti dėmesį į savo svajones ir troškimus. Raktą į savo laimę galite rasti vadovaudamiesi intuityviais pojūčiais.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ožiaragiai turėtų būti atviresni kitų žmonių požiūriui. Galite rasti naujų būdų, kaip išspręsti sudėtingas problemas, jei atkreipsite dėmesį į aplinkinių nuomonę.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Vandeniams ši diena žada netikėtų įvykių. Būkite pasiruošę pokyčiams ir priimkite naujoves atvira širdimi.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Žuvys šiandien turėtų atkreipti dėmesį į savo intuityvius jausmus. Jei įsiklausysite į savo vidinę išmintį, galite rasti atsakymus į rūpimus klausimus.

Visi Zodiako ženklai turi galimybę šios dienos energiją panaudoti savęs pažinimui ir tobulėjimui. Leiskite žvaigždėms vesti jus per šią dieną, pripildyti ją magijos ir įžvalgų.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.08.2019 laikas 21:59 Receptai Klasikinio minkšto sūrio sūryme receptas namuose

Rekomenduojame paruošti klasikinį minkštą sūrį sūryme, kurį paskui galima panaudoti kuriant daržovių salotas, taip pat jis bus geras ingredientas rytiniam sumuštiniui. Paskrudinkite skrebutį ir mėgaukitės!

Skaityti daugiau

11.10.2019 laikas 07:20 Receptai Kiaušiniais ir sūriu įdarytos orkaitėje keptos bulvės (video)

Bulves nuplaukite, subadykite šakute ir dėkite į 200°C įkaitintą orkaitę. Kepkite 30 – 40 minučių. Keptuvėje ant aliejaus apkepkite smulkiai pjaustytus svogūnus ir česnakus. Bulves dėkite atgal į orkaitę ir kepkite da...

Skaityti daugiau

17.09.2018 laikas 08:27 Receptai Liaudiški patarimai kraujospūdžio gydymui

Kraujospūdis liaudies medicinoje, kraujospūdis, kraujospūdžio gydymas, kraujospūdžio receptai, vaistažolės kraujospūdžiui, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydy...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau