Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2024 » Birželio » 11

Burtai: ateities spėjimas iš pirštų

Burtai: ateities spėjimas iš pirštų

Su rankomis ir pirštais susiję daugybė liaudies tikėjimų ir prietarų. Dažnas yra girdėjęs pasakymą, kad, jei niežti dešinę ranką, teks su kažkuo sveikintis, jeigu kairę – išleisti pinigų.

O krentantys iš rankų daiktai, esą, perspėja apie skubantį svečią. Pateikiame rečiau sutinkamus spėjimus ir prietarus, susijusius su rankomis.

Netyčia priverti pirštą durimis – netikėta nemaloni staigmena. Vidurinysis pirštas daug ilgesnis už kitus – žmogaus agresyvus būdas. Įsidurti pirštą – merginai reiškia greitą susitikimą su mylimu žmogumi. Kreivas mažylis pirštas – ženklas, kad žmogus gali tapti geru verslininku.

Mažas nagas ant nykščio – nekoks ženklas, rodantis polinkį į alkoholizmą. Kvadratinės formos nagai – protingo žmogaus požymis, apvalios – kūrybiškos prigimties ženklas.

Pirštus niežti iš vidinės pusės – gausite brangią dovaną arba didelį pelną, iš išorinės pusės – didelės permainos.

Nudegti dešinės rankos nykštį – šeimoje prasidės nemalonumai, artimiems žmonėms prireiks pagalbos; kairės – būtina skubiai išspręsti neužbaigtas problemas, kitaip pradės nesisekti. Įsidurti į rožę – didelis skandalas namuose. Susižeisti mažylį – laimė, pagyrimas.

Darbe susižeisti nykštį – priešai smogs stiprų smūgį, kuris atsilieps profesinei veiklai. Ant piršto iškilo pūslė – materialiniai sunkumai. Ploni pirštai – piktas, tūžmingas charakteris. Plaukai ant išorinės pirštų pusės – ūmaus charakterio ženklas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.01.2020 laikas 08:50 Receptai Riešutų sviesto sausainiai

Visus ingredientus išmaišykite iki vientisos tirštos masės. Skardą išklokite kepimo popieriumi ir dėkite ant jos po gerą šaukštą tešlos. Suspauskite šakute. Sausainius kepkite 10 – 12 minučių iki 180 laipsnių įkaitintoje ...

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 20:56 Receptai Liaudiški patarimai Trumparegystės gydymui
Trumparegystė liaudies medicinoje, Trumparegystė, receptai nuo trumparegystės, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

16.07.2019 laikas 06:59 Receptai Kaip pasigaminti baltyminio kokteilio mišinį namuose?
Sportininkai bei sveikos gyvensenos propaguotojai puikiai žino įvairių baltyminių kokteilių skonį. Šiuos kokteilius labai paprasta susiplakti, jie puikiai pasotina ir padeda atgauti jėgas po treniruotės, pasitarnauja kaip užkandis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
14.06.2024 laikas 20:02 Oficialu: Žemės vidinio branduolio sukimasis tikrai lėtėja
Naujas tyrimas patvirtino, kad Žemės vidinio branduolio sukimasis iš tiesų sulėtėjo, todėl kyla klausimų apie tai, kas vyksta planetos centre ir kaip tai gali mus paveikti.

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 10:41 Indija siekia mirties bausmės PSO mokslininkui, užkirtusiam kelią prieigai prie ivermektino

Indijos advokatų asociacija (IBA) pradėjo teisminį procesą prieš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vyriausiąją mokslininkę daktarę Soumyą Swaminathan, kaltindama ją sukėlus Indijos piliečių mirtį, apgaudinėjant juos dėl ivermektino veiksmingu...

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 08:27 Santykiai niekada neatneš jums laimės, jei nesilaikysite vieno punkto
Iš tikrųjų poroje svarbi kiekviena smulkmena. Taip galima teigti praktiškai viską. Tačiau norėčiau pabrėžti vieną dalyką, kurį daugelis žmonių ignoruoja.

Skaityti daugiau