Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2019 » Gruodžio » 9

Keisti Būdai Sužinoti Savo Likimą

Lapkričio 30 d. - Šv.Andriejus, o ši naktis puikiai tinka burtams, pranašystėms. Visais amžiais žmonės nuolatos kreipdavosi į įvairiausius pranašautojus ir būrėjus, tikėdamiesi ką nors sužinoti apie savo likimą. Buvo sukurta daugybė būdų pamatyti, kas laukia ateityje. Kai kurie iš jų - itin keisti...

Būrimas iš vidaus organų

Žmonės bandydavo išpranašauti ateitį ir net ją paveikti atidžiai nagrinėdami paskerstų gyvulių vidaus organus, dažniausiai - kepenis. Nors manoma, kad šiuo būdu pradėjo naudotis romėnai, iš tiesų taip burdavosi jau etruskai, net prieš tai, kai jų civilizaciją visiškai pajungė Romos imperija. O romėnai būrimą iš gyvulio vidurių laikė labai patikimu būdu ateičiai nusakyti. Apie šios rūšies būrimą rašė net Ciceronas.

Garsiausias haruspikas (būtent taip buvo vadinami būrėjai iš vidurių) buvo žmogus vardu Spurina. Jis pranašavo ateitį net Julijui Cezariui, jo garsiausią pranašystę vėliau įamžino V.Šekspyras pjesėje apie pasmerktą žlugti imperatorių: „Saugokis kovo idų“ Kovo idos atitinka kovo 15-ąją. Būtent tą dieną Julijus Cezaris buvo nužudytas. Tiesa, kai kas mano, kad Spurina tiesiog žinojo apie sąmokslą ir ruošiamą žmogžudystę.

„Papūgų astrologija“

„Papūgų astrologija“ yra kilusi iš Indijos, o didžiausio populiarumo sulaukė Singapūre. Ateičiai nuspėti iš tiesų naudojamos papūgos, paprastai žalios. Nors kiekviena būrėja turi savo stilių, visi būrimo seansai paprastai prasideda nuo to, kad klientas ištaria savo vardą, o būrėja tuo metu išdėlioja specialias kortas. Po to iš narvelio išleidžiamas paukštis, jis išsirenka vieną kortą, pagal kurią ir nusakoma kliento ateitis.

Stebėtina, bet viena tokia „papūga-ekstrasensė“ vardu Mani sėkmingai išpranašavo visų 2010 m. pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalių laimėtojus, taip pat pusfinalio nugalėtoją. Tačiau papūgos sėkmė baigėsi, kai ji nesugebėjo teisingai numatyti finalo rezultato. Nežiūrint Mani šlovės, „papūgų astrologija“ šiandien yra nykstantis menas. Singapūro gyventojai po truputį praranda pasitikėjimą paukščių gebėjimais pranašauti ir būrėjų su papūgomis skaičius vis mažėja.

Rampologija

Tai žmogaus ateities numatymas pagal jo sėdmenų formą. Amerikietė astrologė Džeki Stalonė (Jackie Stallone), garsiojo aktoriaus motina, tvirtina, kad tai yra labai senas būrimo būdas, kurį naudojo net kelios senovės civilizacijos, tačiau šiam teiginiui pagrįsti rimtų argumentų nepateikia. Pasak Dž.Stalonės, senovės pranašautojai ateitį numatydavo pagal sėdmenų formą: iš pradžių nudažydavo juos chna, o paskui liepdavo klientui atsisėsti ant papiruso lapo ir atidžiai tyrinėdavo atspaudą. Dž.Stalonė taip pat buria iš užpakalio „atspaudų“, be to, buria ir iš jai atsiunčiamų „užpakalinių fasadų“ nuotraukų.

Svarbiausios žmogaus sėdmenų detalės yra jų forma ir apvalumas. Būtent šie parametrai parodo daugelį asmenybės aspektų. Rampologijoje kairysis sėdmuo atspindi žmogaus praeitį, dešinysis - ateitį. Kairysis yra susijęs su kairiuoju smegenų pusrutuliu, o dešinysis - su dešiniuoju.

Rampologija yra paplitusi kai kuriose šalyse, tarp kurių yra ir Vokietija, kur vienas aklas būrėjas „skaito“ klientų likimus iš jų užpakalių. Jis tvirtina, kad jo negalia yra tikra Dievo palaima, nes užtikrina jo klientams visišką anonimiškumą.

Asparamantija

„Asparamantė“ ir mistikė Džemaima Pakington (Jemima Packington), gyvenanti Anglijoje, teigia gebanti nusakyti ateitį naudodama šparagų ūglius. Ji sako paveldėjusi šį gebėjimą iš savo močiutės, kuri burdavo iš arbatos lapelių. Moteris net pati pripažįsta, kad „burti iš šparagų“ skamba kvailokai, bet vis tiek tvirtina, kad jos prognozės būna tikslios. Deja, ne visada. Tiesa, reikia pripažinti, kad ji vis dėlto teisingai išpranašavo aukštus Anglijos rinktinės rezutatus 2012 metų olimpiadoje, taip pat numatė ir prastą Anglijos futbolo rinktinės pasirodymą 2012 m. Europos čempionate. Nors ir keista, jos pranašystes aptarinėja daugelis futbolo aistruolių.

Dar ji išpranašavo greitą Europos valiutos krachą, bet neišsipildė ir tai.

Būrimas iš aureolių

Būrimas, kurio pagrindas yra žmogaus spenelio aureolės mistinės galios, kilo iš Japonijos. Šis būrimo būdas Japonijoje išpopuliarėjo po to, kai „burtininkė“, vardu Eri Koidzumi, pasirodė per Japonijos televiziją su spenelio formos berete ir pradėjo reklamuoti savo naują knygą „Kaip tapti laimingam: būrimas iš aureolių“. Likimas pranašaujamas daugiausia iš aureolės formos. Formos turi įvairius keistus pavadinimus kaip „kavos pupelė“ ar „laukinis obuolys“. Pagal aureolės formą nusakomi pagrindiniai asmenybės bruožai. Pavyzdžiui, „laukinis obuolys“ reiškia, kad esate protingi. Kitas svarbus veiksnys - aureolių spalva. Atspalviai gali varijuoti nuo „kreminio“ iki „biskvito“. Pagal juos nusakomi tokie bruožai kaip pareigingumas , plepumas ir kiti. Visa tai skamba pernelyg juokingai, kad būtų tiesa. Ko gera, tai yra tik pokštas, bet kai kurie žmonės neabejotinai jį gali priimti už gryną pinigą.

„Stalo judinimas“

Jau Romos imperijos laikais burtams buvo naudojami stalai. Ant stalviršių būdavo išgraviruojamos raidės ir, kai kas nors užduodavo klausimą, virš stalo kabėjęs žiedas neva judėdavo virš raidžių ir iš jų susidėliodavo atsakymas. Mažiausiai dvi senovės būrėjos buvo nuteistos kankinimams už tai, kad pabandė taip sužinoti būsimo Romos imperatoriaus vardą.

„Stalo judinimas“, koks yra žinomas dabar, atsirado JAV, o iš ten paplito po visą Europą. Prie to prisidėjo vakarėliai, į kuriuos nebereikėjo kviestis profesionalios būrėjos: seanso dalyviai susėsdavo aplink stalą, pirštais liesdami stalviršio kraštą. Vienas iš dalyvių „užmegzdavo ryšį“ su kokia nors dvasia ir pradėdavo su ja kalbėtis. Dvasioms reikėdavo užduoti klausimus, į kuriuos buvo įmanoma atsakyti „taip“ arba „ne“ ir prašyti dvasias į klausimus atsakinėti stuksenimu arba pajudinant stalą.

„Savaiminis rašymas“

Tai reiškinys, kai žmogus rašo be jokių sąmoningų pastangų. Manoma, kad taip pakraigalioti pranešimai ateina iš įvairių anapusinių būtybių. Šis bendravimo su antgamtinėmis jėgomis ir mirusiaisiais būdas tapo madingas po to, kai jį ėmė propaguoti seserys Foks, garsios pranašautojos, prisidėjusios prie spiritizmo praktikos kūrimo. Helena Smit, XIX a. mediumė, tvirtino, kad gauna pranešimus iš Marso ir užrašo juos naudodama „savaiminio rašymo“ techniką. Tie pranešimai jai neva būdavo perduodami marsiečių kalba, kuri, kaip tvirtino skeptikai, kažkodėl labai priminė jos gimtąją prancūzų. Žmonės, nesusiję su spiritizmu, pavyzdžiui, psichologai, „savaiminį rašymą“ vertina kaip įprastą efektingą triuką arba kaip kolektyvinės pasąmonės pasireiškimą.

Alektromantija

Tai ateities spėjimo būdas stebint gaidžius. Būrėja ištaria magišką formulę, laikydama gaidį žemyn galva, o paskui paleidžia ant žemės prie paruoštų grūdų krūvelių. Kiekviena krūvelė atitinka tam tikrą abėcėlės raidę. Pagal tai, kokia seka gaidys prieina prie krūvelių ir lesa iš jų grūdus, pranašautoja bando perskaityti žodį. Tam naudojami tik jauni gaidžiai, pirmiausia baltos spalvos.

Rašo: Respublika.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau