Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Gegužės » 22

7 priežastys, kodėl magija neveikia

7 priežastys, kodėl magija neveikia

Jei kada teko mesti monetą į norų šulinį, Kūčių naktį traukti mylimojo vardą iš po pagalvės ar tiesiog užpūsti gimtadienio žvakę sugalvojus norą, vadinasi, burtas įvyko, tačiau ar išsipildė? Deja, atsakymas dažnai būna neigiamas. Ir taip yra todėl, kad magijai galioja griežtos taisyklės. O jų nepaisant neįmanoma gauti pageidaujamo rezultato.

Kas yra magija?

Įvairiose kultūrose tyrinėta magija ir jos egzistavimo galimybės. 1533 m. vokiečių didikas Heinrichas Cornelius Agrippa parašė novatorišką veikalą apie skirtingus požiūrius į ezoteriką. Šiame tyrime, pavadintame „Trys okultinės filosofijos knygos“, aprašyti trys magiškų praktikų tipai: apeiginė, dangiškoji ir natūrali. Apeiginė magija, pasak jo, kyla iš dieviškosios tradicijos ir reikalauja, kad dalyvautų pamaldus asmuo, pavyzdžiui, kunigas ar šamanas. Dangaus magija egzistuoja antžeminės ir kosminės sferų sankirtoje, puikus to pavyzdys – astrologija. Natūralios magijos metu naudojamos žolelės, žvakės, kristalai ir akmenys, kurie padeda nukreipti energiją per burtus.

Tekančios gyvybės jėgos (energijos) samprata pažįstama visoms pasaulio kultūroms. Tradicinėje kinų medicinoje ji vadinama qi, indų filosofijoje – prana, o senovės Egipto religijoje – ka. Šie pavadinimai apibūdina egzistencijos esmę, galingą srovę, kuri pagyvina visus gamtoje vykstančius reiškinius. Kaip ir visose būrimo praktikose, burtažodžiai grįsti įsitikinimu, kad kiekviename individe yra visata – mikrokosmosas simbolizuoja makrokosmosą. Tad iš esmės burtų kūrimas yra žmogaus energijos atpažinimo, pakėlimo ir nukreipimo menas. Tam nereikia jokio tikėjimo, taisyklių knygos ar ypatingų privilegijų. Nors dauguma praktikų mėgsta savo burtuose naudoti ingredientus ir įrankius, vienintelis reikalingas įrankis yra geros valios magiškas ketinimas. Burtai yra viskas, kas atliekama su magiška intencija. Vienintelis skirtumas tarp monetos metimo, eliksyro virimo ar jėgos kūgio pakėlimo – tai energijos auginimas palaipsniui didinant šokio, giedojimo ar grojimo instrumentais greitį – yra žmogaus ryšys su veiksmu. Patys objektai iš prigimties nėra magija, jie tiesiog padeda buriančiajam nukreipti savo energiją.

Sėkmingo burto paslaptis

Sėkmingiausi burtai yra tie, kurie daromi turint konkretų tikslą. Kitaip tariant, magijos kūrimas turėtų būti atsakas į tą akimirką egzistuojantį norą ar poreikį. Užkeikimas gali būti reakcija į gerą ar blogą įvykį, tačiau geriau vengti kūrybos esant dideliam emociniam stresui. Burtų rezultatas visada atspindės buriančiojo nuotaiką jo kūrimo metu. Norint sukurti teigiamų ir prasmingų rezultatų, geriausia nukreipti savo magišką energiją sutelkiant dėmesį į išmintį ir empatiją.

Egzistuoja ryšiai tarp nematerialaus ir fizinio pasaulio. Juos susieti gali tam tikri įrankiai arba laikas, kuriuo pasirenkama burti, ir dar daugiau. Pavyzdžiui, kiekviena planeta reiškia savitą koncepciją ar veiksmą: Merkurijus simbolizuoja bendravimą, Venera – romantiką, o Marsas – ryžtą. Taip pat planetos siejamos su skirtinga savaitės diena. Jei ketinama naudoti meilės burtus, geriausia veikti penktadienį, Veneros dieną.

Reiškinys, kai jėgos traukia viena kitą, vadinamas simpatija, o jėgų, kurios atstumia viena kitą, – antipatija. Simpatijos praktika rodo, kad du objektai, susieti vienoje sferoje, visada susijungs ir kitoje sferoje. Klasikinis simpatijos burtas supažindina įsimylėjėlius lėtai judinant dvi simbolines žvakes arti viena kitos. Kai žvakės susiliečia, susidaro sąjunga, tuomet žvakės surišamos sausu vynmedžio vijokliu, kad būtų užtikrinta saldi partnerystė. Norint visam laikui pašalinti ką nors iš savo gyvenimo, reikėtų įdėti žvakę (tvirtai surištą virvele ar viela) į šaldiklį arba užrašyti žmogaus vardą ant popieriaus lapo, išsiųsti jį į neegzistuojančią vietą ir nenurodyti grąžinimo adreso. Visi šie veiksmai simboliai, per kuriuos suteikiamas impulsas energijai pajudėti reikiama linkme.

Kaip pradėti burti?

Vienintelis reikalingas komponentas sėkmingam būrimui – magiškas ketinimas, bet kuris objektas gali tapti energetiškai įkrautas. Paprasčiau tariant, norint atlikti veiksmingus užkeikimus, nereikia pirkti brangių kristalų. Cukrus, cinamonas ar juodieji pipirai yra galingi prieskoniai, kuriuos galima naudoti gaminant įvairius aliejus, mikstūras ir užpilus. Namuose esantys puodai gali tapti katilais, o bet kuri žvakė gali būti stebuklinga. Svarbiausia atminti, kad kai bus išsirinktas būrimo įrankis, jis visada bus stebuklingas. Pavyzdžiui, vyno taurės negalima naudoti tiek stebuklingiems gėrimams gaminti, tiek svečiams vaišinti, nebent svečių priėmimas yra burtų dalis. Renkantis vietą burtui atlikti, reikėtų atkreipti dėmesį, kad fiziniai slenksčiai tarnauja kaip kosminiai įėjimai. Durų angos, palangės ir įtrūkimai grindų lentose gali tapti magiškais portalais, simbolizuojančiais erdvę tarp pasaulių. Nesvarbu, kur bus atliekamas burtas, rekomenduojama visada uždaryti visas duris. Svarbiausia burtų kūrimo taisyklė – niekada neburti iš pykčio arba norint kenkti sau ar kitiems.

Trigubo sugrįžimo dėsnis – karminis magijos principas, kai bet kokia energija, kuri kur nors nukreipiama, sugrįš tris kartus didesne galia. Magiški ketinimai išduoda buriančiojo dvasią, todėl reikėtų kiekvieną burtą pradėti geromis ir šviesiomis mintimis.

Kas daroma neteisingai?

1 Pamiršote išreikšti ketinimą

Nepakankamai arba visiškai neišreikštas ketinimas ar noras dažniausiai yra pagrindinė priežastis, kodėl burtai nepavyksta. Būrimo metu norai turi būti aiškūs, be išvedžiojimų, netikslių minčių. Tai reiškia, kad turite žinoti norimą rezultatą. Formuluojant norą netinka trokšti tik, pavyzdžiui, geresnio gyvenimo, daugiau pinigų ar meilės. Savo ketinimą reikia aiškiai įvardinti, t. y. jei iki savaitės pabaigos jums reikia papildomų 100 eurų, turite sutelkti dėmesį į tai. Prašyti milijono eurų ir neapibrėžti tikslaus laikotarpio – neapibrėžta ir nelogiška.

2 Prašote per daug

Patyrusios raganos supranta, kad kiekvienas burtas turi apribojimų. Kiek visata gali duoti ir kiek norų telpa mūsų galvoje – yra skirtingi dalykai. Geriausiai magija veikia, kai visatos galimybės ir žmogaus norai sutampa. Kitaip tariant, norai turėtų būti logiški, numatyti žingsnis po žingsnio atsižvelgiant į tai, kur šiuo metu esate, ką veikiate, nes gyvenimas nepasikeis per naktį. Mažai tikėtina, kad panorėję tapti milijonieriais kitą dieną savo sąskaitoje ar kišenėje rasite būtent tokią sumą. Galbūt mokate fantazuoti apie tokias dideles sumas ir galimybę gyventi kitaip, tačiau aiškiai suvokiate, kad gyvenime taip nebūna. Prasmingiau sutelkti dėmesį į neatidėliotinus poreikius. Maži žingsneliai atneša geresnių rezultatų.

3 Trūksta tikėjimo burtais

Kol atliekate burtą, turite juo visiškai tikėti, nesvarbu, jei abejojate, ar magija veikia. Tas kelias minutes tikėkite tuo visa širdimi. Jei kilo abejonių, sustokite ir susikaupkite, nes netinkamos mintys slopins magiją arba troškimas neišsipildys.

4 Nesuprantate, kad emocijos virsta energija

Už magijos ir burtų slypi gebėjimas manipuliuoti tvyrančia energija, kuri įkraunama buriančiojo mintimis. Įkrauta mintis yra ne kas kita, kaip emocija. Turite jausti norą taip, lyg jis jau būtų išsipildęs ar įgijęs žemiškąjį pavidalą. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, koks jausmas apims grąžinus konkrečią skolą arba gavus konkretų darbą, o gal net įsimylėjus. Buriantis skirkite laiko pajusti savo emocijas, kad energija būtų nukreipta norima kryptimi.

5 Naudojate netinkamus daiktus

Nors teigiama, kad būrimui skirti daiktai, įrankiai ir ingredientai nedaro jokios įtakos burtui, tačiau svarbu, kaip jaučiatės juos naudodami. Gali būti, kad jie jums netinka, esate įsitempę, neramūs. Pakeiskite juos kitais ir įkraukite nauja energija. Reikėtų suprasti, kad jei žalios žvakės naudojimas padeda įvykti pinigų gausos ritualui, nereikėtų nieko keisti, tačiau visatai nesvarbu, ar bus uždegta žvakė, ar įjungta mobiliojo telefono šviesa. Magija įvyksta ją jaučiant.

6 Burta prieš kito valią

Bandymas manipuliuoti konkrečiu asmeniu imantis burtų sukelia tik problemų. Nors tai veikia, tačiau vėliau neigiamai gali paveikti buriantįjį. Pavyzdžiui, bandymas priversti ką nors jus įsimylėti, kai jis to nejaučia, sukels širdies skausmą. Nelaimingos liks abi pusės, o burtas bus laikomas nepavykusiu.

7 Per daug galvojate apie burtažodžius

Nėra svarbu, kaip išreiškiamas ketinimas ar noras. Svarbu suformuluoti norimą rezultatą, o tada leisti visatai tęsti savo darbą. Jei nuolat apie tai galvosite ar per anksti bandysite kartoti burtą, galiausiai jis nepasiseks arba taps prakeiksmu.

Autorius Monika Budnikienė, priekavos.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau