Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2024 » Birželio » 20

Margainio ekstraktas: saugo ir valo kepenis

Margainio ekstraktas: saugo ir valo kepenis

Kepenys atlieka svarbias organizmo funkcijas. Jos neutralizuoja toksinus, reguliuoja gyvybinei veiklai reikalingų medžiagų suvartojimą, dalyvauja tulžies gamyboje. Margainio ekstraktas padeda pagerinti kepenų gebėjimą neutralizuoti toksinius junginius. 

Margainio ekstraktas pasižymi ryškiu poveikiu saugant kepenis, aktyvina detoksikacijos mechanizmus. Jis apsaugo kepenis nuo įvairių pažeidimų, regeneruoja jas ląstelių lygmeniu.

Margainio ekstraktas yra detoksikacinė priemonė

Kenksmingų cheminių medžiagų neutralizavimas arba detoksikacija yra nuolatinis biocheminis procesas, vykstantis žmogaus organizme. Iš išorinės aplinkos į organizmą patekę įvairūs toksinai labai kenkia sveikatai. Margainio ekstraktas gerina kepenų gebėjimą neutralizuoti kenksmingus junginius.  

Margainio ekstrakto (ME) veikimas

Yra didelis sąrašas augalinių preparatų, teigiamai veikiančių kepenų veiklą. Tačiau populiariausias šiuo klausimu yra ME. Iš jo koncentrato gaminamas silimarinas. Ši medžiaga yra flavonoidas, turintis savybę apsaugoti kepenis nuo pažeidimų ir skatinantis detoksikaciją. ME taip pat regeneruoja kepenis, teigiamai veikia sveikų šio organo ląstelių formavimąsi. 

Margainio ekstraktas: saugo ir valo kepenis

ME veikia detoksikaciją

Pagrindinis būdas, kuriuo ME atlieka detoksikaciją, yra glutationo trūkumo prevencija. Šios medžiagos kiekis kepenyse yra tiesiogiai susijęs su kepenų gebėjimu detoksikuotis. Didesnė glutationo koncentracija padeda kepenims veiksmingiau neutralizuoti į organizmą patekusias kenksmingas chemines medžiagas. ME apsaugo nuo alkoholio ir kitų toksinių junginių sukelto glutationo trūkumo, taip pat padidina jo kiekį kepenyse maždaug iki 35 %.  

Margainio ekstrakto veiksmingumas

Siekiant sukurti veiksmingą margainio formą, naudojama technologija, pagal kurią medžiaga silibinas (pagrindinė silimarino sudedamoji dalis) sujungiama su fosfatidilcholinu. Šis junginys gaminamas iš saulėgrąžų aliejaus, jis yra labai svarbi žmogaus organizmo ląstelių membranų sudedamoji dalis. Fosfatidilcholinas yra silibino pernešėjas, jis palankiai veikia normalią kepenų būklę, atkurdamas ląstelių membranas.  

Be to, silybinas aktyvina tulžies tirpumą. Su fosfatidilcholinu susijungęs silibinas į kepenis ir tulžies pūslę patenka didesnis kiekis silibino. O ši forma geriausiai tinka kepenų funkcijoms užtikrinti pacientams, kurių tulžies tirpumas prastas (tai galima pastebėti sergant tulžies pūslės akmenlige ir kepenų riebaline infiltracija). Mat šioms ligoms būdingas prastas tulžies tirpumas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
04.12.2017 laikas 14:53 Receptai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (šunobelės, pipirmėčiai)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Virškinimas. Ingredientai: šunobelės šaknų, pipirmėčių lapų, dilgėlių lapų, ajero šaknų, valerijono šaknų.

Skaityti daugiau

10.01.2019 laikas 14:51 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis kaštonais
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Paprastasis kaštonas liaudies medicinoje, kaštonais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina.

Skaityti daugiau

23.07.2019 laikas 19:56 Receptai Blynai su obuoliais

Gaminame namuose. Blynai su obuoliais. Keptuvėje įkaitiname augalinį aliejų, šaukštu formuojame blynus ir apkepame juos iš abiejų pusių. Blynai tiekiami su skystu medumi arba cukraus pudra ir cinamonu. Skanaus!

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau