Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Birželio » 27

Klausas Schwabas per WEF "Vasaros Davoso" atidarymą skatina ketvirtąją pramonės revoliuciją

Klausas Schwabas per WEF "Vasaros Davoso" atidarymą skatina ketvirtąją pramonės revoliuciją

Daliane (Kinija) vykstančiame WEF 2024 m. "Naujųjų čempionų susitikime" Klausas Schwabas gyrė Kinijos ekonominę politiką ir ragino "visas suinteresuotąsias šalis" "išmintingai naudoti ketvirtosios pramonės revoliucijos technologijas".

Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas Klausas Schwabas pradėjo kasmetinį Naujųjų čempionų susitikimą, dar vadinamą "Vasaros Davosu", Daliane (Kinija), sakydamas, kad ekonomikos augimas ir taikesnė ateitis bus pasiekta diegiant inovacijas ir verčiant bendradarbiauti.

Kalbėdamas atidarymo plenarinėje sesijoje kartu su Lenkijos prezidentu Andrzejumi Duda, Vietnamo ministru pirmininku Pham Minh Chinh ir Kinijos Liaudies Respublikos premjeru Li Qiang, Schwabas pakartojo dalį savo praėjusių metų susitikimo kalbos, kurioje gyrė Kiniją už jos ekonominę politiką ir sveikino visus renginio dalyvius, atstovaujančius "iškiliausiems verslo, valdžios, mokslo ir pilietinės visuomenės talentams".

Savo labai trumpoje įžanginėje kalboje niekieno nerinktas globalistas WEF įkūrėjas sakė, kad dalyviai turi "priversti bendradarbiauti", kad paskatintų ekonomikos augimą ir sukurtų atsparesnę ateitį.

"Kad ateityje paskatintume ekonomikos augimą, turime priimti naujoves ir priversti bendradarbiauti sektorius, regionus, tautas ir kultūras, kad sukurtume taikesnę, įtraukesnę, tvaresnę ir atsparesnę ateitį", - sakė Švabas.

"Šiuo kritiniu momentu aktyvus visų suinteresuotųjų šalių dalyvavimas yra būtinas siekiant užtikrinti tvarų vystymosi kelią", - pridūrė jis.

K. Schwabas taip pat paminėjo, kad technologijos, atsirandančios per vadinamąją ketvirtąją pramonės revoliuciją, padarys pasaulį geresnį.

"Esame liudininkai sparčios technologinės pažangos, suteikiančios daugybę galimybių, ir dirbtinio intelekto, sparčiai keičiančio mūsų gamybą ir gyvenimą", - sakė jis ir pridūrė: "Ketvirtosios pramonės revoliucijos proveržis suteikia naujų pasaulinės gerovės ir augimo galimybių."

Birželio 25-27 d. vyks WEF metinis naujųjų čempionų susitikimas, kurio tema - "Naujos augimo ribos".

Plenarinio posėdžio pabaigoje ir po to, kai prezidentas, premjeras ir ministras pirmininkas pagyrė savo šalių pasiekimus ir užmojus, Švabas grįžo prie ketvirtosios pramonės revoliucijos temos, kartu grįždamas prie šių metų temos, sakydamas, kad buvo "augimo ribos".

"Augimo ribos" - tai užuomina į 1972 m. išleistą to paties pavadinimo Romos klubo knygą, o J. Schwabas sako, kad šias ribas galima įveikti išmintingai naudojant ketvirtosios pramonės revoliucijos technologijas, rūpinantis gamta, žaliąją ekonomiką laikant "didžiule galimybe žmonijai", išnaudojant dalyvių galimybes ir formuojant vyriausybių ir įmonių bendradarbiavimą.

WEF siekia tapti "pirmaujančia pasauline viešojo ir privačiojo sektorių bendradarbiavimo institucija", t. y. korporacijos ir valstybės susiliejimo, arba korporatyvizmo.

Praėjusių metų metinio Naujųjų čempionų susitikimo atidaryme Švabas gyrė premjerą Li už "Kinijos kapitalo rinkos atvėrimą, užsienio investicijų pritraukimą ir inovacijas bei naujų miestų teritorijų kūrimą siekiant spręsti žemės trūkumo problemą".

Jis taip pat padėkojo Kinijai už "daugiau kaip 40 metų trunkančią draugišką ir plačią partnerystę" su WEF.

Per kitą praėjusių metų sesiją Kornelio universiteto profesorius Esvaras Prasadas (Eswar Prasad) sakė, kad "esame ties fizinės valiutos iš esmės išnykimo riba" ir kad programuojamos centrinio banko skaitmeninės valiutos (CBDC) galėtų mus nuvesti į geresnę arba daug tamsesnę vietą, kur vyriausybės galėtų užprogramuoti CBDC su galiojimo terminais ir apriboti nepageidaujamus pirkimus.

Praėjusį mėnesį WEF paskelbė, kad Švabas pereis iš forumo vykdomojo pirmininko pareigų ir taps patikėtinių tarybos, kurią sudaro vieni įtakingiausių planetos žmonių, pirmininku.

Nuo kitų metų forumo vykdomąsias funkcijas vykdys pirmininkas ir valdyba.

Dabartinis WEF prezidentas yra buvęs Norvegijos parlamento narys Børge Brende. Jis taip pat yra valdybos pirmininkas.

Jei B. Brendė išsaugos prezidento postą, jis gali tapti naujuoju organizacijos, kuri jau beveik dešimtmetį "iš susitikimų platformos tampa pirmaujančia pasauline viešojo ir privačiojo sektorių bendradarbiavimo institucija", veidu ir balsu.

Tačiau vykdomieji sprendimai bus priimami ne vieno asmens rankose, o bus sudaryta ir valdyba.

Vertimas iš The Sociable.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.11.2019 laikas 18:36 Receptai Geriausia bandelių tešla. Kaip ją pagaminti?
Mano šeima mėgsta kepti bandeles. Jų paruošimui naudoją specialią tešlą. Ji gaminama iš dviejų komponentų: tešlos ir mielių mišinio. Norėdami pasigaminti mielių mišinį reikia 50 ml vandens ir vieno arbatinio šaukštelio cukraus....

Skaityti daugiau

12.06.2019 laikas 12:08 Receptai Krabų lazdelės sluoksniuotoje tešloje

Pasigaminkime skanias Krabų lazdelės tešloje. Jas tiekiame dar šiltas. Skanaus!

Skaityti daugiau

15.09.2018 laikas 07:03 Receptai Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams
Kojų skausmai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams, Kojų skausmai, kojų skausmas, kojos, kojų gydymas, receptai kojoms, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis va...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau