Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Burtai, Magija

20.11.2018, 11:30
Burtai, Magija
Žiedai nuo seno buvo laikomi magijos simboliu, todėl buvo labai svarbu, iš ko jie buvo pagaminti, koks akmuo įsodintas akutėje ir ant kokio piršto nešiojami. Šiomis dienomis žiedai laikomi tik dailiu aksesuaru, derinamu prie aprangos, tačiau ne prie asmenybės.
Sužinok daugiau ...
19.11.2018, 22:41
Burtai, Magija
Ilgai prieš tai, kai žmonės pradėjo žaisti žaidimus su kortomis, jos buvo naudojamos nuspėti ateitį. Tiesą sakant, jų atsiradimo istorija būtent tokia – kortos buvo išrastos būrimams, o keturios jų rūšys - širdys, būgnai, pikai ir kryžiai – yra siejami su keturiais elementais (Ugnimi, Žeme, Oru ir Vandeniu).
Sužinok daugiau ...
19.11.2018, 17:11
Burtai, Magija
Nuo senų laikų skaičius 7 buvo pripažįstamas kaip šventas. Senovės Egipte septyni buvo amžinojo gyvenimo simbolis, į Mirusiųjų karalystę reikėjo praeiti pro septynis vartus, o beveik visų šalių šventyklose prie altoriaus veda septyni laipteliai.
Sužinok daugiau ...
17.11.2018, 13:47
Burtai, Magija
Visų tautų kultūrose druska vienaip ar kitaip atsispindi tautosakoje bei kasdienio gyvenimo papročiuose, posakiuose, prietaruose (netyčia papylęs druską gali susilaukti nesėkmės, o kad nenužiūrėtų bloga akis, reiktų sviesti žiupsnelį druskos per kairį petį). Druskos svarbą žmonių gyvenime rodo ir tas faktas, jog senovės tautos ją naudojo kaip piniginį ekvivalentą.
Sužinok daugiau ...
16.11.2018, 22:49
Burtai, Magija
Namai, jų kampai ir sienos – nebylūs daugelio įvykių, vykstančių šeimose, liudininkai. Kiekvienas veiksmas turi savo energetiką – teigiamą arba neigiamą. Kaupdamasi, tarsi dulkės kampuose, negatyvi energija griauna šeimos gyvenimą, todėl, kaip ir dulkes, taip ir neigiamą energiją reikia išvalyti.
Sužinok daugiau ...
15.11.2018, 15:55
Burtai, Magija
Domino mėgėjai vargu ar įtaria, kad šis žaidimas atsirado labai seniai: pirmąkart apie jį užsiminta XII a. kinų metraščiuose. Labai gali būti, kad tais senais laikais domino buvo ne žaidžiama, bet buriama… Spėjama, kad kauliukai kilę iš senovinių lošiamųjų kauliukų ir buvo savotiška jų atmaina, naudojama okultiniams tikslams.
Sužinok daugiau ...
15.11.2018, 14:50
Burtai, Magija

Žinoma tarologė Gerda Red sutiko pasidalinti meilės burtų magija. Tikriausiai ne vienam įdomu, kas padėtų susapnuoti būsimą mylimąjį / mylimąją ar kaip patraukti dominančio asmens dėmesį.

Sužinok daugiau ...
06.11.2018, 11:46
Burtai, Magija
Medis – gyvybės ir energijos šaltinis. Senovės pagonys šventose giraitėse įkurdavo aukurus, o šiandien per žiemos šventes puošiamos eglutės. Medis anksčiau ir dabar užima itin svarbią vietą daugelio šalių kultūroje. Tačiau tai dar – ne viskas. Pasirodo, kiekvienas medis turi savo bioenergetinį lauką, kuris daro įtaką žmogui.
Sužinok daugiau ...
29.10.2018, 09:28
Burtai, Magija
Būrimo žaidimas „Ouija“ laikomas vienu baisiausių. Daugybė žmonių perspėja vieni kitus, o ypač vaikus, kad šie prie raidėmis ir skaičiais pripildytos lentos nė nesiliestų, rašo paranormal.lt.
Sužinok daugiau ...
29.10.2018, 08:43
Burtai, Magija
Pastebėjote, kad jūsų ir antrosios pusės jausmai atšalo? O galbūt norite sustiprinti meilės jausmus? Tuomet išbandykite šį būdą, kurį siūlo aiškiaregė, rašo paranormal.lt.
Sužinok daugiau ...
23.10.2018, 08:06
Burtai, Magija
Šie ritualai, kurie skirti kiekvienai savaitės dienai, padės jums pritraukti į savo gyvenimą sėkmę. Tikėkite savimi ir nesėkmės apeis jus ratu.
Sužinok daugiau ...
18.10.2018, 20:15
Burtai, Magija

Vienas iš populiariausių turto amuletų yra Saliamono pentagrama. Tai labai stiprus magiškas įrankis, kuris ne tik padeda pritraukti materialinių gėrybių, bet ir apsaugo jau sukauptą turtą. Jis neleis išlaidauti nereikalingiems pirkiniams, apsaugos nuo nereikalingų išlaidų ir per didelio švaistymo. Amuletas atrodo kaip moneta, pagaminta iš žalvario.

Sužinok daugiau ...
16.10.2018, 14:26
Burtai, Magija
Atlikti tyrimai nustatė, kad žmonės, kurie geria tam tikrą kavos rūšį, turi tarpusavyje bendrų savybių. Jeigu jūs renkatės gerti „Latte“ kavą arba į savo kavos puodelį įpilate pieno, tai atskleidžia, kad dažnai mėgstate išeiti į viešumą, atrasti naujų neišbandytų veiklų. Gyvenime jūs lengvai padedate kitiems ir jums tai ganėtinai gerai sekasi.
Sužinok daugiau ...
10.10.2018, 14:45
Burtai, Magija
Niekada net laikinai nevertėtų guldyti stačiakampio veidrodžio prie sienos ilgąją kraštine – tokia lyg karsto padėtis itin neigiamai veikia aplinkos energiją.
Sužinok daugiau ...
10.10.2018, 14:29
Burtai, Magija

Jei žmogus bijo kutenimo – jis pavydus. Jei žmogus guli ant žemės, tai jokiu būdu negalima jo peržengti (ypač, jei tai – vaikas), nes tada jis nebeaugs. Jei ryte per langą pamatysi vyrą (berniuką), tai visa diena bus gera bei sėkminga.

Sužinok daugiau ...
09.10.2018, 22:02
Burtai, Magija

Mėgstate apie save vis kažką naujo sužinoti, išbandę psichologinius testus? Tuomet jums tikrai patiks ši užduotis, kurios metu reikės atsakyti vos į vieną klausimą.

Sužinok daugiau ...
08.10.2018, 21:28
Burtai, Magija

Kalbant apie karmą tai labiau liečia sielą ir siela savo karmą nešasi su savimi iš gyvenimo į gyvenimą. Tačiau yra genetinė atmintis perduodanti žmogiško gyvenimo ryškiausias patirtis iš kartos į kartą. Kai patiriame didelį stresą mūsų vidinė terpė tampa rūgštinė, aktyvuojasi tam tikras enzimas, kuris visą tos patirties informaciją įrašo į RNR, kas vėliau tampa DNR ir mūsų dalimi, kuri bus perduota ir palikuonims.

Sužinok daugiau ...
08.10.2018, 08:45
Burtai, Magija
Pasak liaudies prietarų, kai kuriuos daiktus kategoriškai draudžiama skolinti ar skolintis. Tai žinodami jūs galėsite apsisaugoti nuo problemų ir nesėkmių. Jeigu jūs jau padarėte tą klaidą, pasistenkite jos nekartoti, todėl kad energetinės problemos atima iš žmonių sėkmę visose sferose gyvenime.
Sužinok daugiau ...
25.09.2018, 15:28
Burtai, Magija
Tikriausiai daugelis galvoja, kad save pažįsta kur kas geriau nei aplinkiniai. Tačiau įvairūs psichologiniai testai neretai gali atskleisti daug paslėptų mūsų savybių. Taigi, skirkite vos kelias minutes ir atlikite šį testą.  Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite vieną simbolį.
Sužinok daugiau ...
25.09.2018, 15:18
Burtai, Magija
Jau nuo seniausių laikų žmonės delnuose stengėsi įžvelgti savo likimą. Taigi, ar kada nors susimąstėte, ką apie jūsų gyvenimą gali išduoti delne esanti širdies linija?
Sužinok daugiau ...
12.09.2018, 09:01
Burtai, Magija
Gavau daug žinučių, klausiančių, ką daryti, jei gatvėje prakeikė čigonė. Parašysiu kelis paprastesnius būdus, kuriuos galėsite atlikti patys, kaip pašalinti neigiamą jų palinkėjimų poveikį. Kaip ir su bet kokiu negatyvu, taip ir su čigonų pagadinimu galima kovoti. Bet geriau nedaryti nieko, kas galėtų iššaukti tos senos tautos įniršį. Be to, prisiminkite, kad čigonai jums gali pakenkti tik tuo atveju, jeigu turės kokį nors jūsų daiktą.
Sužinok daugiau ...
28.08.2018, 10:12
Burtai, Magija

Mėgstate vis kažką naujo sužinoti apie save, atlikę įvairius testus? Tuomet skirkite vos kelias minutes šiam greitam paveikslėliui ir galbūt atskleiskite dar nematytas savo savybes.

Sužinok daugiau ...
22.08.2018, 12:19
Burtai, Magija

Daugelis žmonių žiedus nešioja vien todėl, kad jiems tai patinka. Kai kurie dėvi tik sužadėtuvių žiedus ar tik vestuvinius žiedus, kitiems patinka įvairiausi žiedai, simbolizuojantys meilę, draugystę, gyvenimą ar dar ką kitą. Jei jums taip pat patinka žiedai, tuomet greičiausiai juos visuomet dėvite ant tam tikro piršto.

Sužinok daugiau ...
18.08.2018, 08:12
Burtai, Magija
Pitagoras žiūrėjo į skaičius kaip į savarankiškas būtybes su savo individualiomis savybėmis. Kiekvienam skaičiui būdavo priskiriama atskira planeta. Siūlome sužinoti ir pasitikrinti, kokia jūsų būsto atmosfera pagal jo numerį.
Sužinok daugiau ...
14.08.2018, 13:17
Burtai, Magija
Sakoma, kad jei per Žolinę neturėsi gėlių, tai pats velnias į rankas įbruks uodegą. Kasmet rugpjūčio 15 dieną katalikų bažnyčia mini Švč. Mergelė Marijos dangun ėmimo šventę. Ši diena pasirinkta neatsitiktinai: senovėje krikščionių misionieriai norėdami, kad katalikiškos šventės labiau prigytų, sutapatindavo jas su pagoniškomis minėtinomis dienomis.
Sužinok daugiau ...
07.08.2018, 14:39
Burtai, Magija
Paskutinis vasaros mėnuo turtingas prietarais. Mūsų protėvių pastebėjimai neprarado savo reikšmės iki šių dienų, juk jie padeda išsirinkti geriausias dienas derliaus nuėmimui, pritraukti sėkmę ir taip toliau. (Gal kai kas pasirodys keista ir ne vietoje, bet prisiminkim, kad šie pastebėjimai gimė tada, kai gamta dar nebuvo išprotėjus ir metų laikai būdavo savo laiku.)
Sužinok daugiau ...
06.08.2018, 21:11
Burtai, Magija

Mėgstate apie save sužinoti kažką naujo, išbandę įvairius psichologinius testus? Tuomet skirkite kelias minutes šiam testui ir galbūt sužinosite savo paslėptas savybes. Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite: kurias duris pasirinktumėte?

Sužinok daugiau ...
06.08.2018, 21:00
Burtai, Magija
Išsirinkę vieną puodelį sužinosite apie save tai, apie ką nebūtumėte pagalvoję. Paprastas, ilgai netrunkantis pasirinkimas atskleidžia slapčiausius jūsų bruožus.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 »