Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Burtai, Magija

24.12.2018, 13:44
Burtai, Magija
Kiekvienas turime skirtingas nagų formas: kai kurie turi plačius ir kvadratinius, o kiti - mažus ir siaurus nagus. Ar kada nors pagalvojote, kiek jie daug gali tau pasakyti? (paranormal.lt)
Sužinok daugiau ...
18.12.2018, 20:30
Burtai, Magija
Dabar Kūčios ir Kalėdos – krikščioniškos šventės, tačiau iki šios religijos įsigalėjimo daugelis tautų, tarp jų ir lietuviai, tuo pat metu švęsdavo Saulės sugrįžimą. Juk įdomu sužinoti tikrąją žiemos švenčių ir svarbiausių jos atributų kilmę.
Sužinok daugiau ...
10.12.2018, 09:39
Burtai, Magija
Lietuvoje ir visame pasaulyje arklio pasaga yra tikriausiai žinomiausias laimės ir sėkmės simbolis. Labai ilgą laiką pasagos buvo laikomos stiprią apsaugą teikiančiu talismanu.
Sužinok daugiau ...
07.12.2018, 23:34
Burtai, Magija

Glūdžioje senovėje buvo manoma, kad Mirtis žmogų persekioja sekdama jo paliktomis pėdomis. Ir būtent, žmogui miegant ar ilsintis, pasirodo, buvo tikima, kad Mirčiai lengviausia žmogų pasiekti.

Sužinok daugiau ...
26.11.2018, 13:38
Burtai, Magija
Ko gero, vienas seniausių spėjimų, ar pavyks šiais metais ištekėti Lietuvoje būdavo išbėgus į lauką apglėbti kuo daugiau tvoros statinių ir suskaičiuoti, ar glėbyje yra lyginis, ar nelyginis skaičius. Jei lyginis – ištekės, jei nelyginis – ne.
Sužinok daugiau ...
23.11.2018, 12:57
Burtai, Magija

Žodis yra viena svarbiausių magijos formų, kuri daro labai didelę įtaką mūsų kasdienybei. Pavyzdžiui, prakeikimai yra sudaryti vien iš žodinių formulių ir koduoja savyje didžiulę jėgą. Neveltui sakome, jog paleistas žvirbliu žodis jaučiu sugrįžta.

Sužinok daugiau ...
23.11.2018, 10:53
Burtai, Magija
Norint apsisaugoti nuo nužiūrėjimo ar prakeikimo, būtina akylai saugoti savo nuotraukas. Nemėtykite jų kur papuolė, laikykite sudėtas į albumus, nedovanokite, nedalinkite nepažįstamiems ar mažai pažįstamiems žmonėms. Nepalikite, neatiduokite, o jei taip įvyko, susigrąžinkite nuotraukas iš buvusių partnerių, sutuoktinių ir pan. Jei pats žmogus ir nelinkės jums nieko pikta, tai už jo būsimus ir būsimas draugus/es, mylimuosius/ias niekas negali atsakyti. Kas žino, kas dėsis jų galvose…
Sužinok daugiau ...
20.11.2018, 11:30
Burtai, Magija
Žiedai nuo seno buvo laikomi magijos simboliu, todėl buvo labai svarbu, iš ko jie buvo pagaminti, koks akmuo įsodintas akutėje ir ant kokio piršto nešiojami. Šiomis dienomis žiedai laikomi tik dailiu aksesuaru, derinamu prie aprangos, tačiau ne prie asmenybės.
Sužinok daugiau ...
19.11.2018, 22:41
Burtai, Magija
Ilgai prieš tai, kai žmonės pradėjo žaisti žaidimus su kortomis, jos buvo naudojamos nuspėti ateitį. Tiesą sakant, jų atsiradimo istorija būtent tokia – kortos buvo išrastos būrimams, o keturios jų rūšys - širdys, būgnai, pikai ir kryžiai – yra siejami su keturiais elementais (Ugnimi, Žeme, Oru ir Vandeniu).
Sužinok daugiau ...
19.11.2018, 17:11
Burtai, Magija
Nuo senų laikų skaičius 7 buvo pripažįstamas kaip šventas. Senovės Egipte septyni buvo amžinojo gyvenimo simbolis, į Mirusiųjų karalystę reikėjo praeiti pro septynis vartus, o beveik visų šalių šventyklose prie altoriaus veda septyni laipteliai.
Sužinok daugiau ...
17.11.2018, 13:47
Burtai, Magija
Visų tautų kultūrose druska vienaip ar kitaip atsispindi tautosakoje bei kasdienio gyvenimo papročiuose, posakiuose, prietaruose (netyčia papylęs druską gali susilaukti nesėkmės, o kad nenužiūrėtų bloga akis, reiktų sviesti žiupsnelį druskos per kairį petį). Druskos svarbą žmonių gyvenime rodo ir tas faktas, jog senovės tautos ją naudojo kaip piniginį ekvivalentą.
Sužinok daugiau ...
16.11.2018, 22:49
Burtai, Magija
Namai, jų kampai ir sienos – nebylūs daugelio įvykių, vykstančių šeimose, liudininkai. Kiekvienas veiksmas turi savo energetiką – teigiamą arba neigiamą. Kaupdamasi, tarsi dulkės kampuose, negatyvi energija griauna šeimos gyvenimą, todėl, kaip ir dulkes, taip ir neigiamą energiją reikia išvalyti.
Sužinok daugiau ...
15.11.2018, 15:55
Burtai, Magija
Domino mėgėjai vargu ar įtaria, kad šis žaidimas atsirado labai seniai: pirmąkart apie jį užsiminta XII a. kinų metraščiuose. Labai gali būti, kad tais senais laikais domino buvo ne žaidžiama, bet buriama… Spėjama, kad kauliukai kilę iš senovinių lošiamųjų kauliukų ir buvo savotiška jų atmaina, naudojama okultiniams tikslams.
Sužinok daugiau ...
15.11.2018, 14:50
Burtai, Magija

Žinoma tarologė Gerda Red sutiko pasidalinti meilės burtų magija. Tikriausiai ne vienam įdomu, kas padėtų susapnuoti būsimą mylimąjį / mylimąją ar kaip patraukti dominančio asmens dėmesį.

Sužinok daugiau ...
06.11.2018, 11:46
Burtai, Magija
Medis – gyvybės ir energijos šaltinis. Senovės pagonys šventose giraitėse įkurdavo aukurus, o šiandien per žiemos šventes puošiamos eglutės. Medis anksčiau ir dabar užima itin svarbią vietą daugelio šalių kultūroje. Tačiau tai dar – ne viskas. Pasirodo, kiekvienas medis turi savo bioenergetinį lauką, kuris daro įtaką žmogui.
Sužinok daugiau ...
29.10.2018, 09:28
Burtai, Magija
Būrimo žaidimas „Ouija“ laikomas vienu baisiausių. Daugybė žmonių perspėja vieni kitus, o ypač vaikus, kad šie prie raidėmis ir skaičiais pripildytos lentos nė nesiliestų, rašo paranormal.lt.
Sužinok daugiau ...
29.10.2018, 08:43
Burtai, Magija
Pastebėjote, kad jūsų ir antrosios pusės jausmai atšalo? O galbūt norite sustiprinti meilės jausmus? Tuomet išbandykite šį būdą, kurį siūlo aiškiaregė, rašo paranormal.lt.
Sužinok daugiau ...
23.10.2018, 08:06
Burtai, Magija
Šie ritualai, kurie skirti kiekvienai savaitės dienai, padės jums pritraukti į savo gyvenimą sėkmę. Tikėkite savimi ir nesėkmės apeis jus ratu.
Sužinok daugiau ...
18.10.2018, 20:15
Burtai, Magija

Vienas iš populiariausių turto amuletų yra Saliamono pentagrama. Tai labai stiprus magiškas įrankis, kuris ne tik padeda pritraukti materialinių gėrybių, bet ir apsaugo jau sukauptą turtą. Jis neleis išlaidauti nereikalingiems pirkiniams, apsaugos nuo nereikalingų išlaidų ir per didelio švaistymo. Amuletas atrodo kaip moneta, pagaminta iš žalvario.

Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 6 ... 13 14 »