Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 9

Priežastys, vedančios į išsiskyrimą nuo pat santykių pradžios

Išsiskyrimas su buvusiu mylimu žmogumi visada būna skausmingas. Šį skausmą galima palyginti su artimojo netektimi ir gedulu.

Ir vis dėlto kiekvienu atveju išsiskyrimą nulemia pats žmogus savo elgsena, įpročiais ir klaidingais įsitikinimais.

7 priežastys, kurios neišvengiamai nulemia išsiskyrimą

1. Kentėjimas, tylėjimas ir tikėjimasis, kad viskas savaime susitvarkys. Juk mylintis ir artimas žmogus pats turi viską suprasti. Toks požiūris kyla iš klaidingo įsitikinimo, kad mylintis žmogus turi pats viską suprasti.

2.Kito trūkumų ir klaidų kaupimas bei lyginimas jo su idealu savo galvoje. Kai prisikaupia per daug trūkumų, galima nuspręsti, kad tas žmogus tikrai ne tavo antroji pusė. Daug moterų ir vyrų vietoj susidomėjimo žiūri į savo partnerį kaip detektyvai, kurie ieško įkalčių. Žinoma, ši strategija greitai atitolina du žmones vieną nuo kito.

3. Laimės imitavimas. Juk jūs žinote, kaip turi atrodyti laiminga pora. Jeigu laimės nėra – reikia ją vaizduoti. Tokia vaidyba ir laimės imitacija labai greitai įneša į santykius susvetimėjimą.

4.Buvusių partnerių nuvertinimas ir susižavėjimas esamu ir būsimais. Ankstesnysis buvo blogas, o dabartinis – idealus. Paskui dabartinis pamažu tampa toks pat blogas ir viskas kartojasi.

5.Telepatijos žaidimas: aš žinau, ką tu galvoji ir jauti. Užuot paklausę ir aptarę, partneriai prisigalvoja ir sukuria savo pasaulio vaizdą, kursi dažniausiai su realybe neturi nieko bendra.

6. Santykių lipdymas. Kai tik vienas iš dviejų nusprendžia, kaip viskas turi būti, natūraliems ir tikriems dalykams nebelieka vietos. Jis ima lipdyti save ir santykius, tuo sunaikindamas meilę.

7.Kaltojo paieškos sunkiuose pokalbiuose, gyvenimiškose situacijose ir konfliktuose. Iliuzija, kad kažkas kaltas sukelia nesantaiką. Tokioje koncepcijoje nėra net minties, kad gali būti teisūs abu ir svarbu susitarti bei priimti vienam kitą.

Visos šios priežastys nuo pat santykių pradžios veda į išsiskyrimą. Svarbu jas suvokti, pašalinti, pakeisti savo elgseną ir požiūrį, tada santykiai turės šansą stiprėti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau