Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 5

Kaip paleisti buvusį partnerį: 4 konkretūs žingsniai?

Santykiai nutrūko. Išsiskyrėte. Daug kam pasitaiko. Jeigu buvusiam partneriui dar turite neišsakytų pretenzijų, klausimų, priekaištų, jaučiate nuoskaudas, pyktį, neapykantą, puoselėjate kažkokius lūkesčius, tai jūsų santykiai dar nepasibaigė jūsų viduje. Tokiu atveju partnerio vieta šalia jūsų tebėra užimta.

Kaip paleisti buvusį partnerį ir atlaisvinti vietą kitam? Tą padaryti padės vienas psichologinis metodas, susidedantis iš 4 žingsnių.

Kad užbaigtumėte emocinį ryšį su partneriu iš ankstesnių santykių, patartina padaryti keturis dalykus.

1. Pripažinkite savo atsakomybės dalį už tai, kaip susiklostė arba nesusiklostė jūsų santykiai.

Jeigu manote, kad jis (arba ji) dėl visa ko kaltas, tai esate giliai įklimpę į vaikiškų iliuzijų liūną arba atitrūkę nuo realybės. Sugrįžkite. Išanalizuokite santykius. Ir padalinkite atsakomybę.

2. Nusakykite ir išreikškite visus jausmus, kurie susiję su buvusiu partneriu.

Galima aprašyti kiekvieną jausmą ant atskiro popieriaus lapo, išdėstyti tuos lapus ant grindų ir pamėginti iš eilės, žengiant nuo vieno lapo ant kito, susijungti su tuo jausmu, skirti jam laiko ir vietos išgyventi maksimaliai. Mintimis sugrąžinkite visa, kad bloga, neigiama, ką jūs priskyrėte sau santykiuose, pavyzdžiui, nepasitikėjimą, baimę, kaltę ir pan.

3. Išmokite pamoką.

Jei patirtis neįsisavinta, tai pamokos kartosis, kol nesuvoksite, ko jus moko likimas. Surašykite ant popieriaus lapo viską, ko jus mokė šitie santykiai. Išanalizuokite, kodėl jūs atsidūrėte tuose santykiuose, kokie jūsų veiksmai privedė prie to. Kas jus skatino? Gal tai buvo iliuzijos, lūkesčiai, tikrovės pagražinimas, fantazijos?

4. Suraskite gerų dalykų, kurie buvo santykiuose ir kuriuos jie jums davė.

Gerų dalykų visada būna bet kokiuose santykiuose. Surašykite ant popieriaus visa, Jei geras dalykas bus tik pamoka, kurią gavote iš santykių, tai padėkokite ir už ją. kas buvo gera, ir mintyse padėkokite buvusiam partneriui už tą patirtį.

Kai visi tie žingsniai bus žengti, jūs galėsite užtikrintai pasakyti sau, kad santykius užbaigėte ir kad vieta šalia jūsų dabar jau yra laisva.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

28.03.2023 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Įpilkite mineralinio vandens į maltos mėsos maltinukus ir būsite nustebinti rezultatais
Putojantis mineralinis vanduo gali padėti išspręsti problemą, su kuria susiduria daugelis virėjų, - per sausus arba kietus kotletus.

Skaityti daugiau

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau