Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Rugpjūčio » 21

3 situacijos, kai nereikėtų klausytis moters (psichologo nuomonė)

Paprastai rekomenduoju vyrams dėmesingiau įsiklausyti į tai, ką kalba jų moterys, nes moters emocijos, jos norai, jeigu tai normalūs santykiai, padės pagerinti situaciją, įkvėpti vyrą ir nukreipti tinkama linkme. Nekreipti dėmesio į moters žodžius – reiškia ignoruoti svarbų to įkvėpimo šaltinį.

Tačiau esama momentų ir situacijų, kai klausytis moters neverta. Netgi pavojinga. Kadangi gali kilti rimtų problemų arba aplinkiniai žmonės nustos jus gerbti. Deja, kartais vyrai praranda galvą nuo emocijų (ir dar patys žinote nuo ko), jiems norisi padaryti moteriai įspūdį arba tiesiog tingisi galvoti ir spręsti pačiam.

Pasižiūrėkime, kada klausyti moters kenksminga.

Kai tai prieštarauja jūsų taisyklėms

Daug kartų rašiau, kad normalus vyras turi turėti susikūręs savo vidinių asmeninių principų sistemą. Šis taisyklių sąvadas – asmenybės šerdis, atrama, savigarbos ir jėgos šaltinis. Jeigu turite savo principus, kiti žmonės irgi jus gerbs, kai kas galbūt netgi prisibijos. Šitaip galėsite gauti, kas jums priklauso ir nešliaužioti ant kelių.

Ir jeigu jūsų draugė/žmona reikalauja kažko tokio, kas jums kategoriškai nepriimtina, klausyti jos nereikia. Pavyzdžiui, moteris ragina išgerti, o jūs negeriate. Arba reikalauja, kad išleistumėte daug pinigų vakarėliui, o jūsų tikslas – susitaupyti automobiliui ar butui.

Šiuo atveju galima geranoriškai, tačiau tvirtai paaiškinti savo sprendimą ir atsakyti neigiamai. Moteris, žinoma, gali įsižeisti, tačiau ji tai išgyvens, o štai jeigu pažeisite savo taisykles ir principus – prarasite savigarbą ir jausitės pažemintas. Ir kuo toliau, tuo blogiau jausitės.

Kai jūs jau priėmėte galutinį sprendimą

Nėra nieko labiau apgailėtino, kaip besiblaškantis, amžinai abejojantis vyras.

Jeigu tvirtai nusprendėte, kad perkate automobilį ar kad atostogausite ne dabar, o po trijų mėnesių – taip ir darykite, nieko neklausydami. Abejonės, dvejonės, blaškymasis tik pablogins situaciją, juk visą energiją nukreipsite ne tikslui siekti, o begaliniams samprotavimams, svarstymams, abejonėms, dvejonėms.

Dar daugiau – pati moteris pajaus jūsų silpnumą. Kartą pavargau rinktis duris butui, nutariau nusipirkti tiesiog dabar, artimiausioje parduotuvėje. Žmona užpyko, kad tai padariau be jos, jai nepatiko dizainas. Po poros mėnesių prisipažino, kad visgi buvau teisus.

Kai kilo grėsmė sveikatai ar gyvybei

Čia viskas paprasta ir aišku. Tais atvejais, kai vairuojate ar einate naktį gatve su moterimi, o priešais ateina įtartinos asmenybės, turite būti maksimaliai susikoncentravę. Aš jau nekalbu apie situaciją, kai konfliktas jau prasidėjo.

Klausyti tokiais momentais moters negalima. Mūsuose neretai pasitaiko moteriškių, kurios įsikiša į muštynes ar ima mokyti, kaip reikia vairuoti, vos ne pačios griebdamos už vairo. Suprasti jas galima – joms baisu, dėl to norisi kontroliuoti. Tačiau, deja, geriau nuo to nepasidaro, o gali baigtis ir tragedija.

Ypatingai rizikingoje situacijoje sprendimus reikia priimti žaibiškai, ir tai padaryti turi kažkas vienas. Jei vyras laiko save atsakingu šeimos galva, tai padaryti turi jis.

Šaltinis

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau