Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 30

Venkite žmonių, kurie naudoja šiuos 3 bendravimo būdus (jie vagia gyvybinę energiją)

Venkite žmonių, kurie naudoja šiuos 3 bendravimo būdus

Yra žmonių, kurie tiesiogine prasme siurbia energiją iš kitų...

Yra žmonių, kurie tiesiogine prasme siurbia energiją iš kitų. Jie dar vadinami energijos vampyrais. Bet kodėl taip yra? Kartais žmonės gali net nesąmoningai vogti energiją naudodami tam tikras frazes. O dabar sužinosite, kokie tie žodžiai yra.

Žodžiai, komentuojantys išvaizdą

Tai gali būti tokios frazės kaip "Ar tu kurčias", "Ar tu aklas" arba "Ar tavo rankos kreivos?". Visos šios frazės netiesiogiai susijusios su išvaizda ir komentuoja tai, kad asmuo nieko negali padaryti.

Šių frazių autorius adresatą stato žemiau savęs. Jei jūsų gyvenime yra žmonių, kurie nuolat vartoja šias ar panašias frazes, bėkite nuo jų kaip nuo ugnies.

Šie žodžiai yra destruktyvūs asmeniui. Jei nuolat klausysitės tokių dalykų, net labiausiai savimi pasitikintis žmogus pradės abejoti tuo, ką daro. O kai kuriems net viena pastaba gali būti lemtinga.

Nesibaigiantis bičiulis

Viskas turi būti su saiku. Pavyzdžiui, yra žmonių, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be negražių žodžių. Kas antras žodis yra nešvankus.

Su tokiais žmonėmis net fiziškai neįmanoma bendrauti, nes tiesiog nesuprasi, ką jie sako. Be to, keiksmažodžiai gali būti vartojami, kaip ir pirmuoju atveju, siekiant pažeminti žmogų.

Įsiklausykite, kodėl tam tikri žmonės jūsų gyvenime vartoja nešvankią kalbą ir kaip jie tai daro. Ar jie naudoja ją kaip priemonę pernelyg didelėms emocijoms išreikšti? Iš esmės tai yra gerai.

Nes kai trenkiesi mažyliu pirštu į sofą, labiau tikėtina, kad pavartosi nekultūringus žodžius, o ne ugningus išsireiškimus.

Tačiau jei žmogus nuolat įžeidinėja kitus, kalba tik nešvankybėmis, tai verčia susimąstyti.

Nuvertinimo žodžiai

Tačiau populiariausi yra nuvertinimo žodžiai. Ir jie yra patys pavojingiausi. O pavojingiausi jie todėl, kad prisitaiko prie visiškai normalios kalbos.

Dažnai devalvaciniai žodžiai gali paneigti kieno nors kito problemas. Pavyzdžiui, viena draugė sako kitai, kad jai nesiseka darbe. O kita savo ruožtu ima pasakoti, kaip jai blogai sekasi.

Ir ji lyg ir nesako, kad draugės problemos nieko nereiškia, bet tai galima suprasti iš jos sakinių struktūros, intonacijos, kuria ji jas išsako.

Viskas gali rodyti, kad ta antroji draugė mano, jog pirmosios problema, palyginti su jos, neturi jokios reikšmės.

Tačiau bet kokia problema yra problema, kad ir kokia didelė ji būtų. Jei nuolat ieškosime, kas yra blogesnėje padėtyje už mus, ji gali tęstis ir tęstis.

Svarbu ne ieškoti tų, kuriems sekasi blogiau, o išmokti spręsti savo problemas. O kai kiti žmonės nuvertina jūsų problemas ar pastangas, neturėsite energijos įveikti ir pasiekti daugiau.

Pavyzdžiui, jūsų dukra mokykloje gavo dvejetą. Iš pažiūros geras pažymys, bet ji grįžta namo, o mama jai sako: "Kodėl neatnešei penketo?" Ji atsako: "Ne.

Tokia mergaitė nebus motyvuota gerai mokytis mokykloje, ji bus motyvuota gauti pažymį, kad mama ją pagirtų. Iš tikrųjų tai nėra tai, ko reikia, norint būti sėkmingam gyvenime.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau