Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 3

Vestuvinė suknelė, testas sužinoti moters charakterį

Vestuvinės suknelės pasirinkimas – svarbus sprendimas kiekvienai moteriai. Ir nenuostabu, kad jūsų pasirinkimas gali daug papasakoti apie jūsų charakterį. Kuri iš pavaizduotų vestuvinių suknelių artimiausia jūsų idealui?

1 suknelė

Jūs siekiate vidinės harmonijos. Mėgstate likti viena su savimi ir analizuoti viską, kas jus supa.

2 suknelė

Jūs netikite stebuklais. Gyvenate realiame pasaulyje. Jums patinka rimtas žmonių elgesys.

3 suknelė

Jūs vertinate gerumą ir sąžiningumą. Mokate saugoti paslaptis, Jus traukia viskas, kas mįslinga ir paslaptinga. Jums patinka tyrinėti naujus dalykus ir vietas. Jūsų partneriui niekada nebus su jumis nuobodu.

4 suknelė

Jūs nelabai patikli moteris, todėl kartais su jumis būna sunku. Jūsų artimiausi žmonės puikiai žino, kad jūsų pasitikėjimo reikia nusipelnyti. Jūs būsite ištikima žmona ir griežta motina.

5 suknelė

Jūsų labai gera vaizduotė. Dievinate nuotykius ir niekada neatsisakysite pabandyti ką nors nauja. Esate aistringa moteris.

Šaltinis: lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.10.2020 laikas 09:07 Ligų diagnostika pagal veidą

Ligų diagnostika iš veido bruožų buvo taikoma dar senovės Graikijoje. Dėl to kartais ši sritis vadinama graikų medicina. Pastebėta, kad veido išraiška ir bruožai išduoda ne tik emocijas, bet ir sveikatos būklę. Neretai veidas išduoda ligą gerokai prieš pasirodant jos simptomams.

...

Skaityti daugiau

28.10.2020 laikas 08:24 Ko vyrai labiausiai gailisi po skyrybų?
Jūs susiriejote. Tu raudi užsidariusi vonioje, mylimasis ramiai įsijungia televizorių. Beširdis ožys! Ne. Jis dėl to jūsų kivirčo ir apskritai santykių problemų sielojasi dar stipriau nei tu.

Skaityti daugiau

27.10.2020 laikas 18:58 Požeminiai senųjų žmonių “keliai” - nuo Turkijos iki Škotijos
Yra kelios teorijos, aiškinančios, kodėl buvo sukurtos šios tunelių sistemos. Viena teorija teigia, kad jos buvo pastatytos apsaugai sunkiais laikais. Kita teorija aiškina, kad kažkas lėtai keliaudavo šiais senoviniais keliais iš punkto A į punktą B ir t.t. Galimai tai buvo prekybiniai keliai tarp s...

Skaityti daugiau

27.10.2020 laikas 09:53 Kaip tinkamai paruošti žiemai jurginus
Vienos iš gražiausių rudens gėlių – jurginai lauke nežiemoja. Apie tai, kaip juos iškasti ir tinkamai paruošti žiemos saugojimui, pasakoja gėlininkė Aliona Ušanovienė, kuri pati augina šias  gėles.

Skaityti daugiau

27.10.2020 laikas 08:57 Viena civilizacija šią technologiją naudojo dar prieš tūkstantmečius
Mokslininkai išsiaiškino, kad majai į savo miestą Tikalį gabenosi mineralą ceolitą ir naudojo jį vandens filtravimui tūkstančius metų prieš tai, kai tai sugalvojo kitos civilizacijos. Vandens filtravimas majų mieste greičiausiai buvo daug geresnis už bet ką, ką žinojo europiečiai, po 1500 metų užkar...

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 22:43 Valome gerklę nuo gleivių ir skreplių

Gerklės ar nosies užgulimas yra dažniausios kosulio ir kvėpavimo takų sąjungininkas ir priežastis. Plaučiuose susikaupę skrepliai prisideda prie šių sveikatos problemų. Tačiau ši problema negresia gyvybei, ji daro įtaką gyvenimo kokybei.

...

Skaityti daugiau