Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Rugsėjo » 11

Vienatvė "dviese" arba apie santykius

(Paranormal) Ji atėjo pas mane su istorija apie santykius. Santykius, kuriuose apsigyveno abejingumas, vienatvę dviese, nenoras nieko keisti ir lygiagretūs gyvenimai. Santykius, kurie merdėjo. Ir mes ėmėme labai atsargiai visa tai tyrinėti bei nagrinėti.

Bet kokie santykiai turi turėti kažkokį pagrindą. Tai – faktas. Klausimas tik tas, kas juos “sucementuos”. Sveikus santykius cementuoja kažkas tokio, kas dega mumyse: tai, kas šviečia ar šildo ir ką vadiname geismu, susidomėjimu, meile, trauka. Mirštantys santykiai laikosi ant kitų dalykų: įpratimas, neišsipildžiusios viltys, baimė, kaltės jausmas.

Santykiuose nebūna nei visiškos laisvės, nei absoliučios priklausomybės. Juose esama visko. Kiekvienas žmogus atsineša į juos tai, ką pats turi: save, savo jausmus, emocijas, savo laimę ir savo bėdas. Ir kiekvienas turi teisę vadinti savo santykius taip, kaip jam norisi. Vieni vadina juos meile, kiti – šeima, treti gyvena susimetę.

Santykiai ne visada būna paprasti. Mačiau daug žmonių, kurie stengėsi juos išsaugoti, painiojo kantrybę, kuri galėtų jiems padėti, su nuvertinimu, kuris sunaikino ne tik santykius, bet ir juos pačius. Mačiau žmones, kurie metų metus degradavo greta tų, kuriems jie buvo jau seniai nereikalingi. Tačiau jie neišėjo, pasiliko žūti, vardan jau žuvusių santykių.

Santykiai – kaip automobilis. Veža mus didžiuliu greičiu gyvenimo keliais, su vėjeliu. Kol nesugedę. O jei automobilis sugedo ar pakliuvo į avariją, toliau juo nevažiuosi. Būna gedimų, kuriuos galima suremontuoti, ir tada automobilį galima pataisyti, jei įdėsime pastangų, skirsime laiko, turėsime kantrybės ar surasime gera meistrą. Tada galima pataisyti ir važiuoti toliau, palikus tą nemalonų incidentą praeityje. Tačiau būna situacijų, kai automobilio pataisyti neįmanoma. Nei pačiam, nei su draugų ar pačių geriausių specialistų pagalba.

Ir tada būtina sau prisipažinti, kad tai jau ne santykiai. Ir laikas su tuo atsisveikinti. Neleistina paversti savo gyvenimą praeities įvykių sąvartynu, aptvėrus jį abipusio šaltumo, abejingumo, niekam nereikalingų pasiteisinimų ir piktų kaltinimų bei pretenzijų tvora.

Mes ateiname į šį pasaulį santykių dėka. Santykiuose mes vystomės, pažįstame save, o laikui bėgant ir patys pavirstame savo santykių produktu. Nebūna laimingų žmonių nelaiminguose santykiuose.

Šaltinis

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau