Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 24

10 psichologiškai sveikos moters savybių

10 psichologiškai sveikos moters savybių

Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtume atkreipti dėmesį savyje, siekdami laimėjimų ir poreikių šiuolaikiniame pasaulyje?

Pakalbėkime apie tokių moterų skiriamuosius bruožus, mano subjektyvia nuomone.

10 psichologiškai sveikos moters savybių:

1. Supratimas, kad pasaulis nėra juodas ir baltas.  

Tokia moteris priima ir supranta, kad visi įvykiai, žmonės ir reiškiniai neskirstomi į "gerus" ir "blogus" ir kad mes patys suteikiame emocinių spalvų viskam, kas mus supa. Reikėtų suvokti, kad kiekvieno žmogaus asmenybė yra daugialypė ir iš kiekvienos progos visada galima pasisemti kažko naudingo. Gebėjimas pastebėti ir išsaugoti šią reiškinių ir žmonių visumą yra sveiko požiūrio į tikrovę požymis.

2.Gebėjimas būti tikru.

Tai reiškia nebijoti pasirodyti kvailas, juokingas, nepatrauklus ir tiesiog būti nuoširdus ir atviras, išgyventi visas patiriamas emocijas. Šis gebėjimas padeda suvokti, kad galima džiaugtis gyvenimu ir leisti sau būti laimingam ir gyvam ne kada nors ateityje, o dabar.

3. Gebėjimas kurti saugų prisirišimą.

Psichologiškai sveika moteris nebijo užmegzti artimų santykių ir stengiasi rasti tokius partnerius, su kuriais jaustųsi patogiai ir laisvai, kuriuose galėtų sau leisti būti bet kuo. Kad ir kokia būtų situacija ar aplinkybės, ji žino, kad ją be jokių sąlygų priima jos artimas žmogus ir kad ji gali saugiai išreikšti save.

4. Nori palaikyti ryšį su savimi, savo mintimis ir jausmais.

Moteris, kuri geba įsiklausyti ir išgirsti savo mintis bei jausmus ir į juos reaguoti, geba pasikliauti savimi ir savo vidiniais rodikliais, rodančiais, kas jai gera, ką ji nori daryti ir ko nenori. Vadinamųjų "neigiamų" jausmų - pykčio, nuoskaudos, baimės, nerimo ir pan. vengimas ir slopinimas. - sukelia įtampą, nuovargį ir psichosomatines problemas, kurios a priori nėra psichologiškai sveiko žmogaus dalis.

5. Rami ir nuolanki proto būsena.

Ramybė čia reiškia vidinę būseną "ramus-geras", o ne ramybės įvaizdį, o nuolankumas reiškia "su ramybe širdyje". Gebėjimas sąmoningai priimti pasaulį, save ir žmones tokius, kokie jie yra, nieko nesitikint, nesipriešinant ir nenorint nieko keisti. Tai ne savęs slopinimas, o laimingo pasaulio kūrimas iš to, kas yra dabartyje.

6. Pasitikėjimas savimi ir ryžtas.

Tokia moteris tiksliai žino, ko nori, ir nesitaikstys su mažiau. Tai nereiškia, kad ji veržiasi per gyvenimą kaip tankas, tai tik reiškia, kad ji nesirodo su žmonėmis ir vietose, kur jaučiasi blogai arba kur jos poreikiai negali būti patenkinti. Ji pasitiki savimi, savo sprendimais ir pasirinkimais, todėl gali be baimės rinktis savo kelią ir tvirtai juo eiti. 

7. Turi savo pomėgių ir interesų. 

Moteris, turinti pomėgių ir interesų, visada yra įdomi ne tik sau, bet ir kitiems. Jai nereikia niekieno pritarimo savo veiklai, ji nenuobodžiaus ir neapleis tų dalykų, kurie jai patinka, nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių. 

8.Turinti stiprią savigarbą.

Psichologiškai sveikos moters savigarba nepriklauso nuo kitų nuomonės. Vadinasi, moteris neturėtų norėti ištekėti už milijonieriaus, turėti penkis vaikus ir visada atrodyti nepriekaištingai, kad jaustųsi visavertė. Jausdamasi vertinama, ji nesaistoma konvencijų, priima save ir kitus tokius, kokie jie yra, ir jaučiasi laiminga dėl savo egzistencijos nepaisydama jokių sąlygų.

9. Gebėjimas būti seksualiai.

Tai nereiškia ryškios išvaizdos, ryškiai raudonų lūpų dažų, gilių iškirpčių ir mini sijonų. Seksuali moteris visą laiką yra seksuali, net ir vilkėdama chalatą ar mūvėdama džinsus ir sportinius batelius. Svarbiausia vėl būti ir jaustis geidžiama. Tai gebėjimas patirti jausminį malonumą iš kontakto su pasauliu, mėgautis savimi ir savo kūnu. 

10. Gebėjimas kompetentingai tvarkytis su finansais.

Tokia moteris nereikalauja iš vyro brangių dovanų ir kelionių ištisus metus, ji žino pinigų vertę, moka priimti ir nuoširdžiai padėkoti už tai, ką gauna. Ji tiksliai žino, ko ir kiek pinigų jai reikia, kad pasiektų savo tikslus. Ji žino, kaip uždirbti savo pinigus arba valdyti vyro jai atneštus pinigus.

Baigdami kalbėti apie psichologinę gerovę, norėtume pažymėti, kad bet kuris žmogus yra individualus pasaulis, nuolat tobulėjantis ir besikeičiantis. Jei kuris nors iš šių punktų jums kelia dviprasmiškus jausmus, tai nėra priežastis liūdėti.

Psichologo patarimai

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau