Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 1

11 dalykų, kuriuos daro vyrai, jei iš tikrųjų myli moterį

Vyrai ir moterys skirtingai išreiškia savo jausmus. Nors ir yra retų, labai jautrių ir jausmingų vyrų tipų, tačiau jie visi yra santūrūs. Štai, kaip, galima kitaip suprasti jų jausmus: sekantys 11 dalykų daro tik tie, kurie tikrai myli:

Jis klausosi jūsų

Taip, tai tiesa, kad moterys daug kalba. Bet jei jūs esate brangi savo vyrui, jis visada jus išklausys. Jūsų mintys jam svarbios.

Jis skiria jums dėmesio

Vyras, jaučiantis simpatiją ir prisirišimą, stengsis kartu praleisti daugiau laiko. Bet tik pirmuoju santykių vystymosi etapu. Toliau seka natūralaus atsitraukimo momentas ir noras būti laisvam.

Jis pasiruošęs dėl jūsų daug kam

Pirmiausia jis elgiasi kaip rūpestingas ir dėmesingas žmogus, kuris, reikalui esant, gali ir ką nors paaukoti. Jis nueis su jumis į romantišką komediją arba dėl jūsų atšauks pasisėdėjimą su draugas sporto bare.

Jis džiugina jus įvairiomis maloniomis smulkmenomis

Tokios malonios smulkmenos, kaip šokoladas rankinėje, pusryčiai į lovą ar gėlės ant darbo stalo, yra visiškai įprastas dalykas merginimo etapu.

Su jumis elgiasi kaip su lygia

Jam įdomi jūsų nuomonė, jis rimtai vertina jūsų planus ir ketinimus.

Juo visada galima pasikliauti

Jis bus šalia, kai tau jo prireiks.

Jis ne tik žada, bet ir pažadus pildo

Jei sako, kad ką nors padarys, savo pažadą įvykdo. Jis tuščiai nekalba.

Moka taikytis

Mylintis partneris stengsis susitaikyti po konflikto. Absoliučiai visada, be jokių išimčių! Jam net nešaus mintis jumis manipuliuoti, versti atsiprašinėti ar skambinti jam pirmai.

Jis priverčia jus juoktis

Jo humoro jausmas padeda atsipalaiduoti įtemptomis gyvenimo akimirkomis. Visada gerai gyvenime turėti pozityvų žmogų.

Jis padeda pasitikėti savimi

Tas žmogus geba daryti stebuklus su jūsų pasitikėjimu. Jis visada padės jums susidoroti su nerimu ir ras reikalingus žodžius.

Jis gerbia jūsų asmeninę erdvę

Mylintis vyras elgiasi subtiliai, neprisikabina ir nesiveržia į jūsų asmeninę gyvenimo erdvę.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.10.2020 laikas 22:43 Valome gerklę nuo gleivių ir skreplių

Gerklės ar nosies užgulimas yra dažniausios kosulio ir kvėpavimo takų sąjungininkas ir priežastis. Plaučiuose susikaupę skrepliai prisideda prie šių sveikatos problemų. Tačiau ši problema negresia gyvybei, ji daro įtaką gyvenimo kokybei.

...

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 20:05 Saugokis Jums Pučia Iliuziją! Naujoji Pasaulio Tvarka Ateina 18+

LTanon ir NeCentroEkspertas apie šios dienos svarbiausias naujienas bei įdomiausius procesus.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 17:30 Naujas tyrimas: mus gali stebėti ateivių civilizacijos
Esama apie 1000 žvaigždžių sistemų, kuriose jei būtų ateivių civilizacijos, jos galėtų mus stebėti iš tolo, skelbia naujas tyrimas.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 08:27 Kuo skiriasi pasiturinti moteris nuo vargstančios

Savo turtų mes nesinešiojame visur su savimi. Tai kodėl gatvėje iš pirmo žvilgsnio beveik neklystamai galime įvertinti moters turtinę padėtį. Kuo skiriasi turtingų ir skurstančių moterų elgsena?

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 19:32 Keisti dalykai, vykę anomalinėje Skinwalker rančoje
Anomalinės zonos, esančios Slinwalker rančos apylinkėse, istorija išgarsėjo daugiausia verslininko Roberto Bigelou dėka. Jam priklauso viešbučių tinklas „Budget Suites of America“ ir jis yra kompanijos „Bigelow Aerospace“, užsiimančios kosminiu turizmu, įkūrėjas....

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 08:57 Asmenybės Analizė: Kuri Moteris Laiko Rankose Ne Savo Vaiką?
Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Šiais laikais būtina mokėti daryti logines išvadas. Mus supa tiek daug ženklų, kad juose sunku susigaudyti. Reikia pasitelkti ir dėmesį, vaizduotę, pastabumą ir sveiką protą. Šio nedidelio testo užduotis – apžiūrėti paveikslėlį ir interpretuoti atskirus jo elementus....

Skaityti daugiau