Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 1

Visi vyrai įsimyli moterį, turinčią šį bruožą

Bendrai paėmus, kas yra laimė, kiekvienas žmogus supranta savaip. Bet jei apibendrintume, tai dauguma žmonių, kuriuos įsimyli, būtinai turi šiuos bruožus:

  1. „Neužgruzina“

Būdami su jais, jaučiate lengvumą. Jie neliūdi šiaip sau, nesiskundžia gyvenimu ir nekaltina visų aplink. Jiems visada ir visur gera.

  1. Šypsosi

Psichologai atliko labai įdomų eksperimentą. Dalyviams parodė dalį fotografijų, kuriose žmonės šypsosi. Ir kitą dalį, kuriose jie rimti. Po to eksperimento dalyvių paprašė atsakyti, kas jiems atrodo simpatiškesnis. Rezultatas nieko nenustebino: patrauklesni jiems atrodė besišypsantys žmonės. Netgi nežiūrint į tai, kad jų nesišypsantys „konkurentai“ savo išvaizda kur kas gražesni.

  1. Jų santykiai su žmonėmis visada geri

Biure yra naujokas? “Nejaugi, kažkoks keistas“. Jaunuolis nori su jumis susipažinti gatvėje? “Bjaurybė”. Kaip dažnai mes priskiriam žmogui etiketę, dar dorai nesusipažinę su žmogumi! Todėl labai vertinami žmonės, kurie maksimaliai teigiamai reaguoja į aplinkinius.

Psichologija, Santykiai, Laimė, Asmenybės, bruožai

  1. Moka kalbėti ne tik apie save

Jie moka ne tik papasakoti apie save, bet ir išklausyti. Jei jūs mokate pakelti nuotaiką, dovanoti džiaugsmą ir priversti žmones šypsotis, tai labai vertingas sugebėjimas.

  1. Mato pozityvą netgi tuose dalykuose, kuriuose kiti mato tik negatyvą

Blogas oras – tai aišku visiems. Bet kam sutelkti ties tuo dėmesį, kai galima pasikalbėti apie įdomius dalykus. Tokie žmonės pritraukia aplinkinius.

Psichoterapeutas iš Londono Alenas de Botonas jau ilgą laiką nagrinėja vyrų ir moterų santykius. Jis priėjo išvados, kad „ instinktai veda mus prie žmonių, kurie gali mus padaryti laimingais.“

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 22:03 D.Trumpas laimės ir pasaulis turės 5 metus, iki MEGA-meteorito smūgio

Visų pirma noriu pasakyti, kad D.Trumpas laimės rinkimus – tai yra besąlygiška. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar galite sėdėti namuose ir nebalsuoti. Bet, net jei ir tingi eiti į rinkimus, jis vis tiek laimės. Manau, kad tai savaime suprantamas dalykas,  - sakė p. Robertsonas.

...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 18:19 Šarminis vanduo: receptas, kuris detoksikuoja ir apsaugo nuo vėžio
Šis šarminio vandens receptas gali jums padėti, išsaugoti jūsų kūno sveikatą, jei negalėsite ar negalite nuolatos laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos. Šis receptas padės detoksikuoti organizmą ir išvengti vėžio...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 17:14 Močiutės įtrynimo tepalas nuo skausmo
Mano močiutė būdama 82 metų, neįsivaizdavo, kas yra sąnarių skausmas, kojų sunkumas, stuburo skausmai. O to priežastis – jos stebuklingas įtrynimo tepalas. Tikrai, geresnės priemonės, dar iki šiol neradau.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 15:29 Pagrindinis mirštančių santykių ženklas: meilė ir draugystė

Svarbiausias mirštančių santykių požymis – įtampa, kurią pradėjote jausti. Įtampą kuria kitas žmogus, o jūs nešate tą naštą. Kenčiate. Prisitaikote. Stengiatės tramdyti save, savo susierzinimą ar ašaras. Sulaikote lauk besiveržiančius žodžius, nes nenorite sunaikinti santykių. Jie jums vis ...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau