- 19.10.2021
- 1.0 Reitingas
- 1760 Peržiūros
- Komentarai
Šis receptas naudingas nuo įvairių negalavimų
Paimti litrinį stiklainį gero medaus, 10 citrinų, 10 česnakų galvučių. Išspausti sultis iš citrinų be žievelės ir sėklelių, česnakus išspausti su spaustuku. Sumaišyti citrinų sultis ir česnakus ir pamažu supilti medų. Maišyti tik su mediniu šaukštu.
7 dienas laikyti tamsioje vėsioje vietoje. Vartoti ryte tuščiu skrandžiu po 4 arbatinius šaukštelius, lėtai sučiulpiant. Kiekvieną rytą reikia išmaišyti tą masę. Vartoti nuo spalio iki vasario, kol česnakai išlaiko gydomąsias savybes.
Pusryčiai širdžiai
200 g džiovintų slyvų, džiovintų abrikosų ir razinų lygiais kiekiais užpilti verdančiu vandeniu, palaikyti 30 minučių, nukošti. 200 g nuvalytų graikinių riešutų sumalti su mėsmale. Visus komponentus užpilti 200 g medaus. Vartoti ryte po 1 valgomąjį šaukštą, likus 20 minučių iki valgio, 1 kartą per dieną. Kai vienas mišinys baigiasi, paruošti kitą.
Liaudiški astmos gydymo receptai
- Gerti svogūnų sultis su medumi ir pipirais. Inhaliacijos su gvazdikėlių aliejumi ar gvazdikėlių antpilu. 1 valgomąjį šaukštą medaus su 5-6 juodųjų pipirų žirneliais vartoti kaip gydymo kursą 10-15 dienų po 3 kartus per dieną.
Sumaišyti 1 arbatinį šaukštelį alavijų sulčių, 1/3 arbatinio šaukštelio juodųjų pipirų, 1 valgomąjį šaukštą medaus.
Vartoti 2-3 kartus per dieną. Ant krūtinės dėti šildančius kompresus iš imbiero, cinamono, gvazdikėlių, pipirų, dėti sausus kompresus: pakaitinta druska, molis. Jei jaučiamas karštas drėgnas deginimas krūtinėje - kompresai iš molio, akmenis ir mineralus galima pririšti krūtinės srityje arba kabinti medalionus iš mineralų ir nešioti nuolat.
- Nutikus priepuoliui, gurkšniais išgerti stiklinę karšto vandens.
Burokėliai mažina kraujospūdį
Dar senovėje burokėliai buvo valgomi kaip maistas ir naudojami kaip gydymo priemonė. Tiesa, tada valgydavo tik jų lapus. Gydomąsias burokėlių savybes plačiai naudojo garsūs praeities gydytojai Hipokratas, Galenas, Avicena, Paracelsas. Jie rekomenduodavo burokėlius nuo mažakraujystės, virškinimo organų ir limftakių ligų.
Šiuolaikiniai tyrimai patvirtino gydomąsias burokėlių savybes. Juose yra betaino ir betanino, todėl burokėliai gerina baltymų įsisavinimą, dalyvauja cholino susidaryme, kuris gerina kepenų ląstelių veiklą.
Burokėliuose yra ląstelienos ir organinių rūgščių, tai stiprina žarnyno peristaltiką. Burokėliai pasižymi šlapimo išsiskyrimą skatinančiu, lengvu laisvinamuoju, skausmą slopinančiu ir uždegimą malšinančiu poveikiu, mažina arterinį kraujospūdį. Be to, jie yra nekaloringi.
Gaivus kvėpavimas - po česnakų
Dabar sunku prikalbinti jaunus žmones valgyti česnakus, ypač rytais, mat jie bijo, kad bus prastas kvapas. Bet aš savo šeimyną pripratinau, prieš išeinant į gatvę, ypač žiemą, per epidemijas, suvalgyti po česnako skiltelę, nes žinau gaivaus kvėpavimo paslaptį.
Reikia paimti pusę stiklinės mėlynojo molio (parduodamas vaistinėse), supilti į trijų litrų stiklainį, iki viršaus užpilti virintu šaltu vandeniu ir palaikyti parą. Šiuo vandenėliu skalauti burną, suvalgius česnako. Kvapas pradingsta iškart. «Molio» vandenėlis naudingas ir veidui. Prausiant juo veidą kiekvieną dieną, oda darosi minkšta ir švelni.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau