Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Lapkričio » 4

Už ką neverta pykti ant vyrų

Moterys linkusios dažnai susierzinti, kaupti nuoskaudas. Vyrai ne visada supranta tokio elgesio priežastis, jie be jokių rezultatų mėgina surasti logikos moterų veiksmuose. Psichologų teigimu, esama aplinkybių, kai visiškai beprasmiška pykti ant priešingos lyties atstovų, veltui eikvoti nervus. Juk būna atvejų, kai net menkiausia nuoskauda gali nulemti santykių baigtį.

Pavyzdžiui, pykti ant vyrų absoliučiai beprasmiška štai tokiais atvejais:

Neprisimena svarbių datų. Vyrai turi savitą mąstymą, leidžiantį prisiminti daug svarbių faktų, bet pamiršti net savo tėvų ar draugų gimtadienius. Todėl geriau išmokti tartum netyčia iš anksto užsiminti apie artėjančias reikšmingas datas. Vyras tikrai bus už tai dėkingas.

Nekreipia dėmesio į užuominas. Vyrų mąstymas yra visiškai kitoks, nei moterų (tiesmukas, nuoseklus). Dėl to beprasmiška pykti, jei jis nereagavo į paslėptą moters žodžių prasmę. Kai vėliau sužinos, jog užuominą pražiopsojo, jam bus nemalonu. Todėl moterims geriau nestatyti vyro į idiotišką padėtį, o mintis reikšti aiškiau. Tada jos bus išklausytos, o į jų pageidavimus bus atsižvelgta.

Nesilaiko tvarkos. Tik dešimtadalis visų vyrų pasižymi pedantiškumu ir kruopštumu. Jei jūsų vyras šiai negausiai kategorijai nepriklauso, teks susitaikyti su šiuo ypatumu. Jokie pamokslai situacijos neištaisys, o tik pablogins situaciją. Moteris turėtų pati organizuoti savo namų tvarką.

Nedėmesingas ir „šaltas“. Vyrai koncentruojasi į visai kitas detales, nei moterys. Dailioji lytis toms detalėms apskritai abejinga. Iš čia seka išvada, kad neatidumas moteriai aktualioms detalėms visiškai nereiškia abejingumo pačiai moteriai. Mes labai dažnai ignoruojame pačios gamtos sukurtus skirtumus tarp lyčių, dėl ko kyla begalė konfliktų visiškai tuščioje vietoje. Geriau tiesiog pasijuokti iš eilinio nesusipratimo, nei duoti valią beprasmiškiems ir neproduktyviems barniams.

Aistra savo pomėgiui. Psichologai įsitikinę, kad asmeninės erdvės išsaugojimas vyrams yra žymiai svarbesnis, nei moterims. Šis principas galioja ir tais atvejais, kai vyras turi darnius, laimingus santykius. Turėdamas pomėgių, hobių, asmeninės erdvės, jis jaučiasi pasitikintis, stiprus ir nepriklausomas. Norint išlikti šalia vyro, reikia suteikti jam galimybę pabūti savo asmeninėje erdvėje, laikinai atsiriboti.

Galima aprašyti dar daugiau situacijų, kai pyktis ant kitos lyties atstovų yra visiškai beprasmiškas ir nepagrįstas. Prieš įsižeidžiant ant vyro, vertėtų pamėginti įsivaizduoti save jo vietoje. Moteriai būtų naudinga bent jau pamėginti išsiaiškinti, kas paskatino priimti vieną ar kitą sprendimą. Ir jokiu būdu nebrukti kitam žmogui savų patarimų ar išvadų.

Neįmanoma sukelti skandalo be realios priežasties. Užuot pykus, geriau aiškiai, suprantamai išreikšti savo nepasitenkinimą, tačiau tai neturėtų skambėti kaip kaltinimas. Tokiais atvejais moterį branginantys vyrai pakoreguoja savo elgesį tokiu būdu, kad nebesuteiktų nemalonių pergyvenimų. O jei jau taip atsitiko, kad užplūdo pyktis ir nuoskauda, geriau atsišaudyti juokeliais ir pasijuokti.

Šaltinis

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau