Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Rugsėjo » 17

Vyras bus su ta moterimi, su kuria jam lengva

Vyriškų ir moteriškų smegenų ypatumai lėmė, kad, pavyzdžiui, kažką pamačiusios moterys praktiškai žaibiškai išanalizuoja situaciją ir verbalizuoja, t.y. žodžiais nusako pamatytą vaizdą. Vyrų tarpe situacija kita. Jei vyras pajunta kokį nors diskomfortą ir nepasitenkinimą, tai kelias tarp pojūčio ir jo žodinio apibūdinimo būna ganėtinai ilgas. Vyras neretai negali aiškiai įvardinti, kas jam nepatinka ir dėl to kažkuriuo momentu paprasčiausiai numoja į viską ranka ir pradeda atsisveikinimo kalbą, kuri prasideda sakramentalia fraze: “Tu labai puiki moteris! Problema – ne tavyje, o manyje…”

Esu tikras, kad daugumai iš jūsų teko susidurti su tokia situacija ir pajausti nusivylimą. Tam tikram laikui nusmunka savivertė, galvoje nuolat sukasi dialogai: ką aš padariau ne taip? Negi aš kažkokia defektyvi, kad vyras, ir jau ne pirmas, nuo manęs pabėgo?

Panagrinėkime viena labai paplitusią priežastį, kodėl taip gali atsitikti.

O viskas dėl to, kad emocinis moters užmojis yra nepalyginamai platesnis, nei vyro. Įsivaizduokite pirmykštį medžiotoją, kuris sėdi pasaloje, laukia kardadančio tigro ir staiga kuriam laikui susimąsto: o kaip ten mylimajai einasi, šiandien jos veidas atrodė nelinksmas, kai padavė mamuto kepsnį pusryčiams, kai grįšiu iš medžioklės, reikės įberti rožių žiedlapių į jos mėgstamą purvo balą, kurioje ji lepinasi vakarais…”

Ir štai jis taip sėdi, mąsto apie moterį, nes kaktą suraukęs, akis primerkęs, kad geriau mąstytųsi… Sakykite, gerbiamieji, kas sugrįš namo su grobiu: tigras ar medžiotojas?

Evoliucija vyrui iškėlė vienus, moteriai – kitus uždavinius. Dėl to, jei moters emocijos gali svyruoti diapazonu, tarkime, nuo +15 iki -15, tai vyrui tasai diapazonas bus nuo -5 iki +3. Dabar įsivaizduokite, kaip visa ta moteriškų emocijų lavina užplūsta vyrą, kurio emociniai centrai paprasčiausiai nepajėgūs apdoroti tokio masto antplūdžio. O juk prie viso to dar ir žodžių krioklys jo ausis užgula. Rezultatas akivaizdus: vyras “pakimba” kaip perkrautas kompiuteris, nors vis dar linksi galvą iš inercijos. Tam tikru momentu vyrui darosi nepakeliama ištverti tokias nuolat pasikartojančias apkrovas ir vyras užsisklendžia. O moteris vis atakuoja ir atakuoja…

Viena klientė skundėsi, kad po gimdymo kartą stebėjo tokį vaizdą. Stovi 14 aukšto balkone ir mato, kad jos jaunas vyras vis neužeina į privažiavimą, paprasčiausiai sėdi ant suoliuko. Ji tokio elgesio nesuprato, baisiausiai pasipiktino. “Sėdžiu namie, laukiu visą dieną viena su vaiku, turiu krūvą reikalų, begalę temų, kurias reikia su juo aptarti, o tas neina namo!!!”

Viskas baigėsi tuo, kad vyras įsmuko į alaus alkoholizmą, nuo kurio teko gydytis.

Kiekvieną kartą, kai atakuojate savo vyrą emocijų lavina, nesugebėdama teisingai pateikti ir kontroliuoti informacijos, jūs rizikuojate susilaukti panašaus rezultato. Vyras gal ir neišeis pas kitą, galbūt nepradės gerti alaus su kaimynais kieme, tačiau dėl vieno dalyko galite neabejoti: širdimi vyras bus jau ne su jumis.

Savaime aišku, padaryti taip, kad bendras gyvenimas būtų visą laiką lengvas, be sunkių pokalbių ir santykių aiškinimosi – neįmanoma. Tačiau to ir nereikia. Vyras visada liks su ta moterimi, su kuria jam bus dažniau lengva, negu dažniau sunku.

Šaltinis

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau