Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Rugsėjo » 7

Moterų tipai, kurie atbaido daugumą vyrų

Moterų tipai, kurie atbaido daugumą vyrų

Apie vyro ir moters traukos dėsnį galima diskutuoti be galo. Fiziologai įsimylėjimą aiškina "chemija", hormonų antplūdžiu. Tačiau kartais gražiai ir sėkmingai moteriai jokia "chemija" nepadeda susirasti gyvenimo partnerio. Kas tai yra? Psichologai turi savo paaiškinimą: yra moterų tipų, kurie kelia nerimą ir net atbaido vyrus nuo jų. Kokios jos yra?

Manoma, kad pačios moterys savo elgesiu atbaido vyrus. Yra veiksmų, su kuriais vyriškosios lyties atstovas pasirengęs susitaikyti, o yra - kurie jį gąsdina, todėl moterys skirstomos į kategorijas. Taigi, hitparadas tų moterų, kurias, kai kurių vyrų nuomone, reikėtų aplenkti ir, juo labiau, neimti į žmonas.

8 moterų tipai, kurie atbaido vyrus

  • Per daug paslaptingos moterys
  • Savanaudės moterys
  • Per didelius reikalavimus ir lūkesčius keliančios moterys
  • Emociškai nestabilios ir skandalingos moterys.
  • Moterys, kurių elgesio tipas nuvertina vyrus, vadinamasis "Aš esu savimi..." tipas.
  • Moterys, kurios gyvenime turi tik vieną tikslą - ištekėti.
  • Moterys, kurios visada pavydžios ir kontroliuojančios.
  • Moterys, kurios visada dėl visko skundžiasi.

1. Moterys, kurios yra pernelyg paslaptingos.

Ak, ta garsioji frazė, kad "kiekviena moteris turi turėti savyje paslaptingumo"! Žinoma, tam tikra prasme tai iš tiesų yra tiesa. Tačiau kai moteris pradeda būti pernelyg paslaptinga, o paskui dingsta kelioms dienoms, o vyrui nieko nepaaiškina, nekelia telefono ragelio arba paskutinę minutę tiesiog atšaukia pasimatymą, tai joks normalus ir save gerbiantis vyras tokio dalyko netoleruos, net nepaisant to, kad jis jai galbūt labai patiko. Taigi patariu vyrams laikytis nuo tokių damų kuo toliau, o moterims - nepersistengti su žaidimu "Mis paslaptingumas".

2. Savanaudės moterys

Na, čia, manau, ir paaiškinti ypač nėra ką. Tokios moterys visada atkreipia dėmesį tik į tuos, kurie maudosi piniguose ir prabangoje, o vienintelis jų kriterijus renkantis kitą "gyvenimo partnerį" yra klausimas: "O ką, tiesą sakant, tu man gali pasiūlyti?". Todėl tokia moteris su jumis atsisveikins, kai tik ras ką nors turtingesnio už jus.

3. Moterys, turinčios per didelius reikalavimus ir lūkesčius

Tokios moters niekada negalėsite visiškai patenkinti ir padaryti galutinai laimingą. Ji visada atsakomybę už savo gyvenimą ir viską, kas jame vyksta, perkels tik jums, ir, neduok Dieve, jūs nepateisinsite jos vilčių ir lūkesčių - tada prasidės ašaros ir skandalai su indų daužymu ir šūksniais: "Aš tau išleidau geriausius savo gyvenimo metus! " to neišvengsite.

Kaip supranti, nuolat stengtis padaryti ką nors laimingą ir pateisinti kieno nors lūkesčius - pakankamai sunkus darbas, todėl gerai pagalvok prieš pradėdamas rimtus santykius su tokia moterimi.

4. emociškai nestabilios ir skandalingos moterys

Tokios moterys labai gerai moka "iš didelio reikalo padaryti didelį reikalą". Jų duona nepamaitinsi, bet tegul ir skandalą sukasi. Jos tarsi energijos vampyrai maitinasi tuo, kiek emocijų ir nervų jiems išleidžia aplinkiniai žmonės. Todėl kuo daugiau tokių situacijų jos sukuria, tuo joms geriau. Jie gali staiga verkti, bet po kelių minučių vėl juoktis, tarsi nieko nebūtų nutikę.

Žinoma, su tokiu žmogumi labai sunku palaikyti artimus ir ilgalaikius santykius, nes neaišku, ko iš jo galima tikėtis kitą akimirką. Todėl gerai pagalvokite, ar esate pasirengę tokiems "emociniams svyravimams".

Moterų tipai, kurie atbaido daugumą vyrų

5. Moterys, kurių elgesys nuvertina vyrus, vadinamasis tipas - "Aš pati..."

Šios moterys viską gali padaryti pačios ir viską žino geriau už kitus. Tokią moterį lengva atpažinti, nes dažniausiai jos frazės prasideda žodžiais "aš pati" - "Aš pati pataisysiu čiaupą, nes tau atrodo, kad rankos ne iš tos vietos", "Aš pati nunešiu krepšius iš parduotuvės, nereikia man padėti, irgi mane džentelmenas rado", o ypač tai iš karto pastebima per pirmąjį pasimatymą, kai po vakarienės restorane ji iš karto pareiškia: "Aš pati už save sumokėsiu, nenoriu būti tau kažkuo įsipareigojusi".

Žinoma, tokia moteris kažkur sielos gilumoje taip pat nori meilės ir rūpesčio, nori atsipalaiduoti ir nustoti viską tempti ant savęs. Tačiau dėl nesėkmingos santykių patirties praeityje dabar ji nebepasitiki vyrais ir nesitiki iš jų jokios pagalbos.

Žinoma, labai pasistengus, tokios "šaltos" ir pernelyg nepriklausomos moters širdį galima sušildyti, tačiau prieš tai vyras turi būti pasirengęs išgyventi nuolatinio viso to, ką jis dėl jos padarys, nuvertinimo, nepasitikėjimo ir atstūmimo nuo bet kokios jo pagalbos etapą. Bet jei tikrai esi tam pasirengęs, pirmyn, užkariauk viršūnę! Na, o jei ne, niekas tavęs irgi nesmerks.

6. Moterys, kurios gyvenime turi tik vieną tikslą - ištekėti

Atpažinti tokias "medžiotojas už antspaudą" nėra taip sunku - jos visada pasakys vyrui tik tai, ką jis nori iš jos išgirsti. Tokia moteris visada puikios nuotaikos, visų rankų šeimininkė, visa tokia tobula ir paklusni. Atrodo, kad ji pasirengusi visą gyvenimą skirti tik savo vyrui. Todėl savo interesų ir pomėgių tokia moteris dažniausiai neturi, nes tam paprasčiausiai nėra laiko, nes jai "viskas priklauso nuo vyro ir jo problemų".

Verta atkreipti dėmesį į tai, ar tokia moteris turi savo nuomonę įvairiais dalykais ir klausimais, ar ji gali apginti ir palaikyti pokalbį. Iš esmės tokios moterys retai būna "tikros", visos jų emocijos ir jausmai yra pernelyg linksmi ir iš to atrodo kaip netikri, o tai protingas vyras gali greitai ir lengvai pastebėti.

7. Amžinai pavydžios ir kontroliuojančios moterys

Ji nori nuolat kontroliuoti visus vyro, kurį jau laiko savo nuosavybe, gyvenimo aspektus: nuo to, ką jis turi dėvėti, iki to, su kokiais draugais jis turėtų ir su kokiais neturėtų bendrauti. Kartu ji taip pat pavydės jam beveik kiekvienos moters, kuri kur nors netyčia pažvelgs į jį arba jis į ją.

Žinoma, apie jokią asmeninę erdvę ir laiką ir čia negali būti nė kalbos, nes dabar viską daryti ir visur eiti turėtų tik kartu. Normalus, adekvatus vyras niekada to neleis ir iškart pabėgs nuo tokios "rūpestingos mamos".

8. Moterys, kurios nuolat dėl visko skundžiasi

Tokios moterys visada blogai dirba, batus nuolat trina ir spaudžia, o svarbiausia, kad negali sutikti savo "pono tobulo". Tokioms moterims visada viskas negerai. Šiek tiek pabendravus su tokia moterimi, apima jausmas, kad ji tiesiog nelaiminga šiame pasaulyje. O vyrai nemėgsta amžinai nelaimingų ir problemiškų. O nuo verkšlenimo tiesiog pavargsta ir išeina.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
28.11.2023 laikas 09:15 Receptai | Patiekalai Obuolių traškučiai su cinamonu: kaip paruošti paprastą ir sveiką patiekalą namuose
Vieną sveikiausių užkandžių - obuolių traškučius - iš tiesų labai lengva pasigaminti patiems. Jums tereikia obuolių, cinamono, cukraus ir orkaitės.

Skaityti daugiau

10.11.2023 laikas 22:54 Receptai | Patiekalai Ir nereikia jokio pyrago. Trupininis pyragas arbatai
Lengvas ir labai skanus kepinys "kiekvienai dienai". Greitai, paprastai ir be rūpesčių. Į dubenį sudėkite šviežias mėlynes ar kitas uogas. Suberkite cukrų ir išmaišykite.

Skaityti daugiau

09.11.2023 laikas 22:35 Receptai | Patiekalai Iš stiklinės kefyro - visas kalnas skanumo. Sluoksniukai su įdaru
Parduotuvėje jų nerasite, bet juos lengva pasigaminti. Sluoksniukai su įdaru "Legendiniai".

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.11.2023 laikas 21:07 Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:06 Pasakėčia apie tai, kaip nekurti sau problemų

Kartą nutiko taip, kad po vestuvių vienai merginai vis tekdavo klausyti nepagrįstų uošvės priekaištų. Visiškai praradusi viltį, ji nusprendė ja atsikratyti. Mergina nuėjo pas tėvo draugą -žolininką ir pasiskundė jam...

...

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:02 Pasakėčia apie mokytoją
Mokslų metų pradžioje šeštos klasės auklėtoja stovėjo prieš savo buvusius penktokus. Ji apžiūrėjo vaikus ir pasakė, kad visus vienodai myli ir džiaugiasi matydama. Tai buvo didžiulis melas, nes viename iš priekinių suolų sėdėjo susigūžęs berniukas, k...

Skaityti daugiau