Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 15

7 jausmai, rodantys, kad vyras nėra tavo

Jei su partneriu nuolat jaučiate kurį nors arba visus šiuos dalykus, tai tikras ženklas, kad čia nėra žuvies, t. y. su šiuo žmogumi nėra ko gaudyti.

Kaip sužinoti, ar šis žmogus yra "mano", ar "ne mano"? Tarsi, jei jis yra mano, tai garantuoja meilę iki pat kapo ir laimingą gyvenimą. Žinoma, niekas negali suteikti tokių garantijų (išskyrus Dievą), o konkrečius ženklus sunku nustatyti. Tačiau vis tiek yra atskaitos taškas, kuriuo galite pasikliauti. Tai, kaip jaučiatės. Tiksliai žinokite, kaip jaučiatės šalia šio vyro, ir galite spręsti, ar jis jums tinka. Toliau apie tai kalbėsiu išsamiau.

Jei vienodai jaučiatės su visais priešingos lyties žmonėmis, greičiausiai tai yra jūsų pačių ypatybė, o ne konkretaus žmogaus reikalas. Antras svarbus dalykas - šių jausmų pastovumas. Pavieniai ar reti atvejai neskaičiuojami. Šie jausmai gali atsirasti vos tik susipažinus su žmogumi (bet neišnykti) arba išnykti laikui bėgant.

psichologija, santykiai, meilė, vyras, moteris

Nerimas, nerimas. Tai signalas, kad kažkas negerai, bet dar neaišku, kas tai yra. Tarsi lauktumėte laimikio, nesate tikri dėl žmogaus, nepasitikite juo. Jis jums neatrodo aiškus ar patikimas. Neskubate dalytis slapčiausiais jausmais, parodyti savo silpnumo, pažeidžiamumo, netobulumo. Nesidalijate kažkuo, kas jums svarbu.

Įtampa. Jaučiatės sustingę šalia žmogaus, nesate laisvi. Jūs stengiatės save kontroliuoti, valdyti ir neleisti sau būti nereikalingam. Tai signalas, kad negalite atsipalaiduoti ir būti savimi jų akivaizdoje.

Baimė. Šalia jo jaučiatės nesaugiai. Šią baimę gali sukelti elgesys su jumis arba kitais žmonėmis. Jei pastebėjote, kad asmuo su jumis elgiasi įžūliai (jau nekalbant apie agresyvų, įžeidžiantį, žeminantį ar fiziškai smurtaujantį elgesį), mėgsta jus pamokyti ar mokyti apie gyvenimą, elgiasi nepagarbiai arba bando apriboti jūsų laisvę, 1000 % atvejų jis nėra "jūsų žmogus". Nes sveiki ir laimingi santykiai su toksišku žmogumi yra nerealūs.

Nuobodulys. Pasitaiko santykiuose, kai nėra bendrų interesų arba kultūrinis ir intelektualinis lygis yra pernelyg skirtingas. Tai gali būti ir kitoks humoro jausmas. Nuobodulys rodo, kad jūsų interesai su šiuo partneriu nėra patenkinti.

Nepatogumas, netinkamumas, gėda. Jaučiatės taip, tarsi darytumėte kažką ne taip ir su jumis kažkas negerai, nes neprilygstate savo partneriui. Atrodo, kad jūsų partneris yra didelis, o jūs - daug mažesnis.

Susierzinimas, pyktis. Šie jausmai gali kilti įvairiais atvejais: arba partneris pažeidžia jūsų ribas, arba jaučiate jam grėsmę, arba nepriimate jo tokio, koks jis yra. Šie dalykai nieko gero nepasako apie "jūsų" asmenį.

Vienatvė. Tai signalizuoja, kad su asmeniu nėra kontakto, emocinio artumo. Tai yra dviejų vienatvė. Kai žmogus atrodo esantis šalia, bet jūsų nesupranta, nesijaučiate reikšmingas ir vertingas savo partneriui.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 20:17 Kaip laikyti bulves?
Atminkite, kad daržovės nemėgsta šalčio ir šalnų, todėl saugiai uždenkite jas maišais ir apšildykite rūsį iki pavasario.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau