Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2021 » Gruodžio » 1

Neįtikėtina sėkmė? Plimuto gyventojas 8 kartus apgavo mirtį

Daugumai šiuolaikinių suaugusių žmonių didžiausia ir baisiausia grėsmė gyvybei yra insultas arba vėžys. Bet vieną britą tarsi persekioja mirtinai pavojingos situacijos, iš kurių jis jau 8 kartus išsisuko su pakelta galva.

37 metų Vesas Grantas gimė ir augo Pietų Afrikoje, o dabar gyvena Plimstoke, Plimuto priemiestyje (Anglija). Vaikystė PAR praėjo žiauraus aparteido metais. Vesas matė daug traumuojančių dalykų, su kuriais paprastas žmogus praktiškai nesusiduria.

Tai buvo tik tolesnių įvykių pradžia. Ten pat, PAR, į Vesą šovė iš pistoleto, sužalojo peiliu, bandant nuvaryti jo automobilį (peilis per plauką neužkliudė plaučių), o dar prieš tai jo mokykloje įvyko didelis gaisras. Vesas vos išsigelbėjo. Beje, be pavojingų situacijų Vesas per visą gyvenimą patyrė daugybę gerokai smulkesnių, bet nemalonių nesėkmių. 16 metų Vesas vėl pateko į ugnį, kai miške, netoli vasaros stovyklavietės, kilo gaisras. Tada jam pasisekė gerokai mažiau, nes rimtai apdegė kojas, teko kelis mėnesius lankyti fizioterapiją, kad vėl galėtų normaliai vaikščioti.

sėkmė, sužalojimas, nesėkmė, nudegimai

Paskui jis sumanė išmokti triuką “ugnies išpūtimas” su dezodorantu, bet kartą jo buteliukas sprogo vos už kelių centimetrų nuo veido. Laimei, akys nenukentėjo. Sulaukęs 24 metų, Vesas Grantas išvažiavo iš PAR į Didžiąją Britaniją pas savo vyresnę seserį, tada ir nusprendė tapti jūrų pėstininku. Bet ir armijoje jį persekiojo nelemtos nesėkmės, iš kurių jis per stebuklą išsisuko be rimtų sužeidimų.

Kai Vesą išsiuntė į Afganistaną, jis du kartus pateko į talibų apšaudymus. Armijoje Vesas patyrė širdies priepuolį dėl karo realijų, o atliekant rutininį šuolį su parašiutu, trūko du stropai, ir tik per stebuklą jam pavyko sėkmingai nusileisti ant žemės. Po šio įvykio Grantas atsistatydino iš armijos ir sugrįžo į Plimutą. Čia vedė ir dabar augina mažą dukrelę. Jis užsiima kultūrizmu ir dirba įvairių garsenybių, turtuolių ar karališkos šeimos narių apsaugininku. Jis užsirašė ir į vietinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos rezervą.
 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau