Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Sausio » 18

7 požymiai, kad gyvenate svetimą gyvenimą ir kaip tai ištaisyti?

Visi norime gyventi savo svajonių gyvenimą, kupiną laisvės ir malonumų. Tačiau kažkuriuo momentu žmogus pradeda sekti svetimų nustatymų. Žinokite, pakeisti įvykių eiga niekada ne per vėlu.

Štai įspėjamieji ženklai, kad gyvenate ne savo gyvenimą.

1. Norite kritikuoti kitus žmones

Jus erzina jūsų buvusi bendrakursė, kuri nusprendė pakeisti profesiją ir jau pasiekė didelės sėkmės neturėdama atitinkamo išsilavinimo? Už tokio susierzinimo neretai slepiasi pavydas, o pavydas gimsta iš nesugebėjimo realizuotis pačiam ir susipainiojimo. Pavydima, kad žmonės surado savo gyvenimo kelią, pasiekė pripažinimo ir mėgaujasi gyvenimu. O jūs kažkodėl ne.

2. Jums nuobodu

Jums nuobodu darbe, nuobodu tarp draugų, nuobodulys jus užklumpa netgi atostogaujant? Nuobodulio jausmas – ženklas, kad negalite visiškai realizuoti savo potencialo. Jūs tiesiog neapsisprendėte dėl savo interesų ir nepasirinkote savo tikrojo kelio.

3. Jus erzina aplinkinių entuziazmas

Nemėgstamame darbe anksčiau ar vėliau jus pradės erzinti kolegos ir viršininkas, nebenorėsite dirbti komandoje arba atlikti užduotis, o neįdomūs draugai pradės kelti agresiją.

4. Jums atrodo, kad viskas klostosi ne taip

Nutinka periodų, kai viskas, ko imatės, griūna, lūkesčiai nepasiteisina ir norais nesipildo. Tačiau jeigu šis periodas užsitęsė, reikia susimastyti. Kažkas tai pavadins juodu periodu, bet realybėje tai ženklas, kad savo gyvenimą reikia keisti.

5. Daug dirbate, bet nepasiekiate aukštumų

Priimta manyti, kad jeigu daug dirbti, tai galima greitai pasiekti sėkmės. Bet jeigu neužsiimate būtent tuo, ką mėgstate, siekti tikslų bus sudėtingiau. Jeigu dirbate, kad įsiteiktumėte kitiems, o ne sau, gyvenate ne savo gyvenimą.

6. Jums atrodo, kad gyvenimas praeina pro šalį

Jeigu paliekate darbą su palengvėjimu, negalite sulaukti kol iš svečių grįšite namo ir pamėgote buvoti vienatvėje, tai ženklas, kad laikas keisti gyvenimą.

7. Turite priklausomybių

Pagaunate save galvojant, kad nusiraminate ir geriau jaučiatės suvalgę kelias spurgas ar išgėrę porą taurių vyno? Priklausomybė nuo maisto, alkoholio, televizijos arba apsipirkimo – ženklas, kad gyvenate ne savo gyvenimą.

Žmogus tampa priklausomu bandydamas pasislėpti nuo realybės.

Patarimai norintiems pakeisti savo gyvenimą

  • Būkite sąžiningi su savimi. Užduokite sau klausimą: kas iš tikrųjų jus „veža“, kas daro jus laiminga? Kuo užsiimtumėte šią minutę, jeigu nereikėtų rūpintis dėl pinigų?
  • Išsiaiškinkite su šeimos nuostatomis. Paklauskite savęs: ar šioje srityje darau karjerą, nes to noriu pats ar to nori mano mama? Neleiskite artimiesiems arba šeimai priimti sprendimus dėl jūsų ateities.

Šaltinis: http://vmarkus.lt/

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
O kokia jūsų nuomonė į tai? Gal mes tampame priklausomi ... nuo kažko ir nepastebime patys.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau