Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Sausio » 29

Maroke iškrito retas sniegas - nepaprasti kraštovaizdžiai dykumos klimato sąlygomis

Sniegas užklojo pietrytinio Tinedžado miesto alėjas. Netoli Errachidijos esančio Tinedžado miestelio gyventojai šiandien pabudo ir nustebo išvydę netikėtus vaizdus: viską aplinkui dengė sniegas.

Pietrytinėje Maroko provincijoje esantis Tinedžadas garsėja sausu klimatu, todėl retai iškrentantis sniegas - tai įvykis, kurį miestelio gyventojai labai vertina.

Miestas yra patraukli vieta turistams, norintiems susipažinti su amazigų kultūra, aplankyti įdomias istorines miesto vietas ir pasimėgauti dosniu vietinių gyventojų svetingumu.

Dabar šis miestas gali tapti turistų, norinčių išvysti šį unikalų vaizdą, kur sniegas susilieja su smėlio spalvos kasbahomis, pamėgta vieta.

Žinodami, kad sunku nuvykti į Tinedžadą ir pamatyti šį retą įvykį, ypač dėl tebesitęsiančios COVID-19 krizės, "Morocco World News" pateikia nuotraukų, kuriose užfiksuotas šis įvykis, rinkinį.

Kaip matote nuotraukose, Tinedžado gatvės buvo padengtos sniego kilimu, o miestelio gyventojai liko nustebinti neįprasto vaizdo. Prie šių nuotraukų grožio prisideda ir pasakiškas sniegu padengtų palmių vaizdas.

Matyti miestą apsnigtą - neįprastas įvykis šio vaizdingo miestelio gyventojams, nes per visą miestelio istoriją tai nutiko tik keletą kartų.

Toks įvykis nutiko 2015 m., kai miestą užklojo sniegas, leidęs vietiniams gyventojams pasimėgauti žiemos orais sausringo klimato mieste.

43 499 gyventojų turintis miestas turi gilias šaknis Maroko istorijoje, o istoriniai kraštovaizdžiai nėra nuolat veikiami laiko.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto