Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2022 » Kovo » 4

Keista istorija apie bauginančią 1985-ųjų metų japonų televizijos reklamą

Miesto legendos apie bauginančią televizijos reklamą, rodytą Japonijoje 1985 metais, kurioje vaizduojama mergina ir vaikas demonas, kiekvienais metais tampa vis populiaresnės. Ši reklama iš tiesų sukelia nepaaiškinamus pojūčius, tačiau ar iš tiesų ji tokia baisi?

Jeigu būtumėte gyvenę Japonijoje 1985 metais ir žiūrėję televizorių, anksčiau ar vėliau būtumėte pamatę vieną iš baisiausių reklaminių filmukų, kuris buvo skirtas reklamuoti „Kleenex“ valančiąsias servetėles.

Filmuke dalyvauja du personažai: miela mergina, apsirengusi ilga balta suknele, ir 2-3 metų vaikas, nugrimuotas kaip raudonodis vienaragis demonas žmogėdra iš japonų mitologijos. Jie abu sėdi ant šieno, mažasis „žmogėdra“ atrodo piktas, o mergina tuo metu švelniai pamėtėja servetėles ir bando paglostyti „žmogėdrą“.

Per 30 sekundžių trukmės filmuką jie neištaria nė vieno žodžio. Visas veiksmas vyksta melancholiškos ir lėtos Edvardo Bartono ir Džeinės atliekamos dainos „It’s a Fine Day“ fone.

Vos tik šis reklaminis filmukas buvo pradėtas rodyti per TV, daugelis žmonių ėmė skųstis, kad šis filmukas juos gąsdina ir nesuprantamai veikia psichiką. Žiūrovų reakcija buvo tokia neigiama, kad netrukus reklaminio filmuko rodymas buvo nutrauktas.

Tačiau istorija tuo nesibaigė, netrukus visoje šalyje paplito įvairios bauginančios istorijos, susijusios su šia reklama, kurios mūsų dienomis tapo miesto legendomis.

Pirmiausia buvo pradėta skelbti, kad dainos „It’s a Fine Day“ originalas, atliekamas vokiečių kalba, buvo visiškai ne romantiškas - joje buvo priedainis „Mirk, mirk, visi bus prakeikti ir nužudyti“.

Buvo teigiama, kad daug kartų išklausius šią dainą, žmonių sąmonėje uždedamas savotiškas „mentalinis mirties troškimas“.

Po to ėmė sklisti nepatikrinti gandai, kad daugelis žmonių, dalyvavusių reklaminio filmuko kūrime, ėmė keistai ir staigiai mirti. Buvo skelbiama, kad berniukas, vaidinęs demoną žmogėdrą, netikėtai neteko sąmonės ir netrukus mirė, nes nustojo funkcionuoti jo vidaus organai.

Taip pat buvo pasakojama, kad mirė šios reklamos režisierius, operatorius ir abu prodiuseriai. Dauguma kitų filmavimo grupės narių patyrė nelaimingus atsitikimus ar kitokius nemalonumus.

Aktorė, kuri vaidino merginą balta suknele, atseit, netrukus po reklamos filmavimo išprotėjo ir buvo patalpinta psichiatrinėje klinikoje. Pagal kitas versijas ji nusižudė, kai pagimdė siaubingai apsigimusį vaikelį.

reklama, Japonija, televizija, miesto legendos, vaizdo įrašas

Eiliniai žiūrovai, kurie šią reklamą matė po keletą kartų, atseit, arba irgi išprotėdavo, arba paprasčiausiai dingdavo be jokių pėdsakų.

2006 metais šio reklaminio filmuko oficialioji versija buvo sunaikinta, tačiau netrukus „YouTube“ pasirodė mėgėjiškas reklamos įrašas. Netrukus daugybė žmonių ėmė kalbėti, kad žiūrint reklamą jiems atsirado traukuliai, ėmė skaudėti galvą ar net jie prarasdavo sąmonę. Pranešama netgi apie keletą mirties atvejų.

Kai kurie žiūrovai pastebėjo keistą dalyką: žiūrint reklaminį filmuką naktį kai kurios smulkios detalės savaime pasikeičia. Kartais berniukas tampa nudažytas mėlyna spalva arba merginos suknelė pakeičia spalvą. Kartais ekrane atsiranda trukdžių juostos.

Kai kurie žiūrovai rašė, kad šiame reklaminiame filmuke ne šiaip jaučiamas kažkas siaubingo, o jame yra užkoduota kažkokia informacija, skirta sugriauti žmogaus psichiką arba ją kontroliuoti.

Visa tai gana smarkiai gąsdina, tarsi tai būtų koks siaubo filmo siužetas, tačiau, panašu, kad visi šie pasakojimai (ar dalis jų) yra paprasčiausias prasimanymas. Taip leidžia manyti vienas „faktas“, kuris visiškai nepasitvirtino - merginą balta suknele vaidinusi aktorė Keiko Macuzaka ir šiandien yra gyva ir sveika bei niekada nebuvo patekusi į psichiatrinę kliniką.

Tačiau neįmanoma patvirtinti ar paneigti pasakojimus apie berniuko demono mirtį ar filmavimo grupės narius ištikusias nelaimes. Paprasčiausiai apie juos nėra jokios informacijos.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau