Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Kovo » 17

Kanarų salas, Ispaniją, užklupo smarki pūga ir ekstremalūs orai

Dėl ekstremalių oro sąlygų Kanarų salose Teidės ugnikalnis Tenerifėje tapo beveik nepasiekiamas. 170 000 metų senumo ugnikalnis yra trečias pagal dydį pasaulyje, todėl jis yra viena iš didžiausių regiono įžymybių ir pagrindinė Didžiosios Britanijos poilsiautojų traukos vieta.

Nuo ankstyvo antradienio ryto įvažiavimas į Teidės nacionalinį parką keliu TF-38, kuris yra vienas iš keturių kelių, vedančių į šią vietovę, buvo užblokuotas dėl ant kelio susidariusio ledo ir sniego vandens.

Tačiau audros padariniai jaučiami visoje Tenerifėje ir salyne.

Šiuo metu salose galioja oranžinės ir geltonos spalvos įspėjimas dėl stiprių bangų ir vėjo.

Pavojų gyvybei kelia vėjo gūsiai iki 150 km/h, iki šešių metrų aukščio bangos, išvirtę medžiai ir šakos, nutrauktos elektros linijos ir sugriuvusios sienos.

Vien pirmadienio rytą į Salų nelaimių ir saugumo koordinavimo centrą (CECOES) buvo gauta daugiau kaip 200 pranešimų apie vėjo ir pakrančių pavojų.

Nuo tada, kai prasidėjo "Celia", žuvo penki žmonės - viena moteris El Hierro, viena Tenerifėje ir viena Fuerteventūroje, taip pat du vyrai La Gomeroje.

Vieno iš vyrų vaiko, devynerių metų mergaitės iš Vokietijos, būklė buvo kritinė, kai ją nunešė natūralaus baseino banga.

Įvykio vietoje buvo uždaryta maudytis dėl nuošliaužų pavojaus, nes buvo perspėta apie vėjo ir pakrančių reiškinius.

Įvykio vietoje dirbusioms gelbėjimo tarnyboms po kelių bandymų pavyko išgelbėti mergaitę, atliekant širdies ir plaučių gaivinimą (CPR).

Tačiau jūrų gelbėjimo sraigtasparniui nepavyko išgelbėti jos tėvo.

Tikimasi, kad artimiausiomis dienomis audra "Celia" paveiks didžiąją žemyninės Ispanijos dalį ir Balearų salas - Maljorką ir Ibizą.

Gran Kanarijoje, kur paprastai šiuo metų laiku temperatūra svyruoja nuo 17C iki 11C, salos viršuje taip pat snigo.

Buvo uždarytos mokyklos, sustabdyta popamokinė veikla ir atšaukti skrydžiai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau