Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Kovo » 18

Ar PSO vadovas pripažino, kad kai kurios šalys duoda skatinamuosius vaistus, kad "nužudytų vaikus"?

Ar tai dar vienas pavyzdys, kad "ekspertai" pagaliau pasivijo "sąmokslo teorijų" šalininkus, ar tai buvo tik PSO vadovo freudiškas paslydimas?

Toliau pateiktame vaizdo įraše Pasaulio sveikatos organizacijos generalinis direktorius Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus (Tedros Adhanom Ghebreyesus) kaltina, kad kai kurios šalys duoda kovidų stiprinamuosius preparatus, kad "nužudytų vaikus".

Žinoma, kaip kai kurie jau nurodė, tai galėjo būti tiesiog PSO vadovo kalbos klaida....... nors jis ir nebandė ištaisyti savo "klaidos".

PSO atstovas spaudai sakė BBC: Jis pakartojo tą patį skiemenį, kuris skambėjo kaip "cil-children". Bet kokia kita interpretacija yra 100 proc. neteisinga".

Faktų tikrintojai teigia, kad vaizdo įraše trūksta konteksto, ir nurodo į kalbos stenogramą.

"Newschecker", norėdamas patikrinti, kokiame kontekste buvo pasakytas tariamas komentaras virusiniame vaizdo įraše, patikrino PSO interneto svetainėje esančią kalbos stenogramą ir 26:44 min. rado minėtą dalį.

Transkripcijoje rašoma: "Ne dėl to, kad jie nėra skatinami. Tokia yra tikrovė. Taigi, manau, kad jie turėtų sutelkti dėmesį į tai, į ką reikėtų sutelkti dėmesį, tai yra problema. Šiandien ir pastarosiomis dienomis turėjome susitikimą. Dabar atsiranda naujų įrodymų apie jo naudą, ypač vyresnio amžiaus žmonių grupėms, vyresnio amžiaus piliečiams, ypač vyresniems nei 65 metų ir vyresniems nei 60 metų. Taigi, jei jis bus naudojamas, geriau sutelkti dėmesį į tas grupes, kurioms gresia sunkios ligos ir mirtis, o ne, kaip matome, kai kurios šalys naudoja, kad suteiktų stiprinamuosius preparatus vaikams, o tai nėra teisinga."

Būtent paskutiniame pateiktos stenogramos sakinyje girdėti, kad PSO vadovas sako "žudyti vaikus", tačiau stenogramoje nėra žodžio "žudyti"."

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau