Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Liepos » 3

Šveicarijos vyskupas: Covid Jabs sukėlė Turbo vėžį, mirčių perteklių ir kitus žalingus šalutinius poveikius

Šveicarijos vyskupas: Covid Jabs sukėlė Turbo vėžį, mirčių perteklių ir kitus žalingus šalutinius poveikius

Šveicarijos vyskupas Marianas Eleganti (Marian Eleganti) pasmerkė katalikų hierarchijos pritarimą COVID mandatams kaip "tikėjimo bankroto deklaraciją".

Vyskupas Eleganti taip pat išreiškė gilų apgailestavimą, kad vadinamosios COVID vakcinos sukėlė "daug žalingų šalutinių poveikių", įskaitant turbo vėžį, perteklinį mirtingumą ir priešlaikinius gimdymus.

Vaizdo interviu vokiečių kalba metu vyskupo buvo paklausta, ką jis mano apie Austrijos vyskupų paramą bendram šalies kovidų skiepų mandatui.

"Man tai buvo akivaizdus nuopuolis iš malonės", - sakė buvęs Churo vyskupas.

LifeSite News praneša: Jis teigė, kad "informuotas sutikimas" ir savarankiškas sprendimas dėl savo kūno buvo "pagrindinė medicinos etikos dogma" pastaraisiais dešimtmečiais, ir pažymėjo, kad Tikėjimo doktrinos kongregacija (dabar Tikėjimo mokymo dikasterija), vadovaujama kardinolo Luiso Ladarijos (Luis Ladaria), paskelbė, jog prievartinių COVID injekcijų neturi būti.

"Nepaisant to, popiežius kaip valstybės vadovas visiems Vatikano darbuotojams nustatė [injekcijų mandatą]. Priešingu atveju jie būtų netekę darbo arba būtų gavę kitą darbą", - teigė vyskupas Eleganti.

"Taigi, man tai buvo akivaizdi neteisybė".

"Dabar žinome, ir tai vis labiau aiškėja visame pasaulyje, kad tiesiog negalime ignoruoti fakto, jog šios priemonės nebuvo pagrįstos įrodymais, kad skiepai negarantavo šios apsaugos nuo perdavimo, kad nebuvo jokios "neskiepytų asmenų pandemijos"."

Šiandien turime turbo vėžio reiškinių; turime mirtingumo perteklių po skiepijimo programų visose šalyse. Turime gimstamumo mažėjimą dėl priešlaikinių gimdymų ir t. t.".

"Įvyko tiek daug neteisybės ir buvo tiek daug žalingų šalutinių poveikių, - tęsė jis. "Šiandien turime turbo vėžio reiškinių; nuo skiepijimo programų visose šalyse turime per didelį mirtingumą. Turime gimstamumo mažėjimą dėl priešlaikinių gimdymų ir t. t.".

"Yra daug parametrų, kurie rodo ta pačia kryptimi, kad daug kas buvo padaryta ne taip. Kaukės nebuvo pagrįstos įrodymais ir pan. Tai taip pat buvo žinoma, ir tai buvo politiniai sprendimai".

Šveicarijos vyskupas taip pat kritikavo globalistinių Jungtinių Tautų ir PSO vaidmenį atimant nacionalinį suverenitetą ir veikiant "kaip pasaulinei vyriausybei".

PSO taip pat finansuoja privatūs fondai, tokie kaip Bilas Gatesas ir kiti, - sakė vyskupas Eleganti. "Ir šios institucijos nėra demokratiškai įteisintos, be to, jos taip pat priklauso nuo aukštų finansų galingųjų malonės."

"Ir čia reikia būti kritiškiems, o tautos neturi atsisakyti savo suvereniteto, kad keli žmonės užkulisiuose staiga nuspręstų už visą pasaulį kaip pasaulinė vyriausybė ir primestų visoms šalims kažką, kas ir ateityje išliks labai prieštaringai vertinama."

Vyskupas pakartojo, kad Bažnyčia "neatliko gero vaidmens " per COVID krizę.

Pasak jo, vyskupai ir kiti Bažnyčios vadovai parodė tikėjimo antgamtiniais dalykais stoką, uždarydami viešas Velykų šventes ir gydomuosius šaltinius Lurde, pašalindami šventąjį vandenį iš bažnyčių ir elgdamiesi su Eucharistija kaip su "užterštu dalyku".

"Man tai yra tikėjimo bankroto deklaracija", - kaltino vyskupas Eleganti.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.08.2019 laikas 22:07 Receptai Skanūs blynai iš cukinijos ir varškės
Skanūs ir naudingi blyneliai su traškia plutele, kurie patiks visai šeimai. Yra daugybė jų paruošimo receptų, šiandien mes norime pasiūlyti savąjį. Paprasta ir skanu.

Skaityti daugiau

15.11.2017 laikas 11:13 Receptai Arbata nuo kosulio (šalpusnis, piliarožė, raudonėlis)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: šalpusnio lapai, piliarožės šaknys, raudonėlis.

Skaityti daugiau

10.01.2019 laikas 14:51 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis kaštonais
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Paprastasis kaštonas liaudies medicinoje, kaštonais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau