Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Birželio » 16

Atskleista, kad 6000 "Dominion" balsavimo mašinų "neteisingai apskaičiavo" balsus Puerto Riko rinkimuose

Atskleista, kad 6000 "Dominion" balsavimo mašinų "neteisingai apskaičiavo" balsus Puerto Riko rinkimuose

Puerto Riko rinkimų komisija antradienį paskelbė, kad peržiūri sutartį su "Dominion Voting Systems", nes po pirminių rinkimų saloje buvo aptikta "šimtai neatitikimų" balsų sumose.

Komisijos laikinoji pirmininkė Jessika Padilla Rivera (Džesika Padila Rivera) teigė, kad problema kilo dėl "programinės įrangos problemos", dėl kurios "Dominion" balsavimo mašinos neteisingai suskaičiavo balsų skaičių.

"Susirūpinimą kelia tai, kad lapkritį vyks rinkimai, ir mes privalome ne tik užtikrinti, kad aparatas duoda teisingus rezultatus, bet ir tai, kad jo duoti rezultatai yra tokie patys, kokie buvo paskelbti", - sakė J. Padilla Rivera.

Per pirminius Puerto Riko rinkimus buvo naudojama daugiau kaip 6 000 "Dominion" balsavimo mašinų, o bendrovė kaltino programinės įrangos problemas, atsiradusias dėl skaitmeninių failų, naudojamų rezultatams iš mašinų eksportuoti.

Tačiau Puerto Riko Atstovų rūmų vicepirmininkas José Varela paragino Padillą ketvirtadienį atvykti į viešą klausymą ir aptarti šias problemas.

"Negalime leisti, kad artėjant visuotiniams rinkimams ir toliau būtų griaunamas visuomenės pasitikėjimas balsavimo procesu", - sakė jis.

Šios problemos priminė plačiai nuskambėjusį incidentą Antrimo apygardoje, kai "Dominion" balsavimo mašina "per klaidą" suskaičiavo tūkstančius papildomų balsų už Bideną, o ne Trumpą.

Praėjusių metų balandį "Fox News" sutiko sumokėti "Dominion Voting Systems" beveik 800 mln. dolerių, kad būtų išvengta teismo proceso pagal balsavimo mašinų bendrovės ieškinį, kuriame "Fox" kaltinama propagavusi melą apie "Dominion" vaidmenį tariamai klastojant 2020 m. prezidento rinkimus už J. Bideną.

Bendrovė "Dominion" buvo pareiškusi 1,6 mlrd. dolerių ieškinį "Fox", teigdama, kad geriausiai vertinama naujienų laida pakenkė bendrovės reputacijai skleisdama "sąmokslo teorijas", kuriose teigiama, kad jos įranga perdavė balsus nuo Trumpo Bidenui.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.08.2018 laikas 13:28 Receptai Liaudiški patarimai Suskilusių kulnų gydymui
Suskilę (įtrūkę) kulnai liaudies medicinoje, Suskilę (įtrūkę) kulnai, receptai nuo suskilusių kulnų, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis....

Skaityti daugiau

27.08.2018 laikas 10:06 Receptai Vaistažolių mišiniai rūkymo metimui
Rūkymas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai rūkymo metimui, receptai nuo rūkymo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais...

Skaityti daugiau

31.01.2018 laikas 11:26 Receptai Morkų kaukė
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Morka

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau