Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 19

George'as Sorosas: Putinas trukdo "Naujajai pasaulio tvarkai" įgyvendinti savo darbotvarkę.

(Trumpai - Pasaulis) Kraštutinių kairiųjų globalistų milijardierius George'as Sorosas (George Soros) skundžiasi, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) trukdo "Naujajai pasaulio tvarkai" įgyvendinti savo darbotvarkę.

Savo nusivylimą G. Sorosas išreiškė kovo 11 d. parašytame straipsnyje.

"Vasario 24 d. Rusijos invazija į Ukrainą buvo trečiojo pasaulinio karo, galinčio sunaikinti mūsų civilizaciją, pradžia", - rašė jis.

Dabartinę Kinijos prezidento Xi Jinpingo (Xi Jinping) poziciją Sorosas priešpriešina vasario 4 d. vykusiam išsamiam ir nuoširdžiam Xi ir Putino susitikimui.

Svarbiausias to susitikimo akcentas buvo paskelbtas 5 000 žodžių pareiškimas, kuriame skelbiama apie "neribotą" Rusijos ir Kinijos partnerystę.

"Dokumentas yra stipresnis už bet kokią sutartį ir dėl jo turėjo būti iš anksto išsamiai deramasi", - skundėsi Sorosas, reikšdamas nuostabą, kad Xi galėjo būti pasiryžęs taip besąlygiškai paremti Rusijos planus Ukrainoje.

Zerohedge.com praneša: Sorosas mano, kad ši parama padrąsino Putiną, valdovą, kuris, artėjant 70-mečiui, jaučia vis didesnį spaudimą palikti pėdsaką istorijoje, teigia Sorosas.

"Sulaukęs Xi paramos, Putinas ėmėsi įgyvendinti savo gyvenimo svajonę su neįtikėtinu brutalumu", - rašė Sorosas.

Naujausi įvykiai Ukrainoje, kur pasipriešinimas invazijai yra aršesnis ir ryžtingesnis, nei kai kas tikėjosi, o parama Rusijai pastebimai mažesnė, nei V. Putinas tikėjosi, paskatino Xi iš naujo įvertinti savo poziciją.

"Atrodo, kad Xi suprato, jog Putinas tapo nesąžiningas", - pastebėjo Sorosas.

Visą straipsnį skaitykite angliškai - (Pasaulio naujienos kitaip...)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau