Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Kovo » 22

Pietų Kivu provinciją, Kongo Demokratinė Respublika, užklupo potvyniai

2022 m. kovo 16 d. Kongo Demokratinės Respublikos rytuose po smarkių liūčių kilus staigiems potvyniams žuvo mažiausiai 3 žmonės.

Potvynis kilo Bukavu mieste ir gretimose Pietų Kivu provincijos teritorijose, esančiose ant Kivu ežero kranto ir netoli sienos su Ruanda. Vietos žiniasklaida pranešė, kad apgadinti namai, keliai ir transporto priemonės.

Galingi potvynio vandenys nuplovė transporto priemones ir nuplovė jas į Kivu ežerą. Viena iš labiausiai nukentėjusių vietovių buvo Kadutu komuna. Kovo 17 d. valdžios institucijos pranešė apie tris žuvusius ir tris dingusius be žinios.

Nuo vasario mėn. šioje teritorijoje daug kartų kilo staigūs potvyniai ir liūtys. Vasario 20 d. dėl liūčių ir potvynių Bukavu sugriuvo pastatai, žuvo šeši žmonės. Vasario 7 d. po smarkaus lietaus Kadutu komunoje sugriuvo keli namai, vienas žmogus žuvo.

Per pastarąsias kelias savaites vakarinėse šalies dalyse, ypač sostinėje Kinšasoje, taip pat smarkiai lijo. 2022 m. kovo 1 d. prasidėjęs smarkus lietus sukėlė nuostolių ir staigių potvynių Kinšasoje ir pasienio mieste Brazavilyje, Kongo Respublikos sostinėje, esančioje priešingame Kongo upės krante.

Nukentėjo kelios gyvenvietės, esančios žemumose prie Kinšasos upių. Vietos žiniasklaida pranešė, kad Limetės komunos Ndanu vietovėje buvo nužudyti keturi šeimos nariai. Teigiama, kad aukos nukentėjo nuo elektros srovės, kai į potvynio vandenį pateko laidai, kuriuose buvo įjungta elektros srovė.

Tuo tarpu Brazavilyje Maniangos rajone, sugriuvus daliai pastato, pranešta apie tris žuvusiuosius. Nuo potvynio nukentėjo didelės teritorijos. Žiniasklaida taip pat pranešė, kad sugriuvo Corniche de Brazzaville viadukas.

2022 m. sausio viduryje ir pabaigoje nuo didelių potvynių nukentėjo tūkstančiai žmonių Maniemos ir Šiaurės Kivu provincijose.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau