
- 2022-04-04
- 0.0 Reitingas
- 1356 Peržiūros
- Komentarai
Naktį Korcos regione lijo ir snigo.
Žurnalistė Iris Rrejda praneša, kad sniegas snigo +900 aukštyje, o esant -3 laipsniams Celsijaus pasipylė ant visų kelių.
Sniego dangos storis svyruoja nuo 5 cm iki 20 cm.
Žiemos priežiūros rangovai dirbo per naktį, kad nuvalytų ir pabarstytų druska kelius.
Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Temos
Susijusios naujienos:
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skanaus:
2020-09-05 laikas 13:29 Receptai Troškinys (Čenachas) su kiauliena ir kopūstais kepti orkaitėje
Skaityti daugiau
2019-11-09 laikas 15:11 Receptai Karka Aluje. Čekų Receptas Su Medumi Ir Garstyčiomis
Skaityti daugiau
Taip pat skaitykite:
2025-12-13 laikas 22:38 Šokiruojantis pavojus: Ilinojus pasidavė globaliam elitui ir legalizavo eutanaziją SB 1950!
Skaityti daugiau
2025-12-13 laikas 22:22 FDA pripažino – COVID vakcinos NUŽUDĖ mažiausiai 10 vaikų! Griežtesnės taisyklės visiems skiepams
Skaityti daugiau
2025-12-13 laikas 22:11 FDA ketina pridėti griežčiausią saugos įspėjimą apie Covid vakcinas
Skaityti daugiau
2025-12-13 laikas 13:20 Paslėptas Pavojus Kavos Puodelyje: Vėžį Sukeliantys Toksinai Net Ekologiškoje Kavoje!
Skaityti daugiau
2025-12-13 laikas 11:45 Šokiruojantis pavojus Prancūzijoje: Gambijos migrantas išprievartavo bėgiojančią moterį ir bandė dar vieną
Skaityti daugiau
