Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Balandžio » 8

1 žuvęs, 2 dingę po potvynių Davao, Filipinai

Apie 2022 m. balandžio 03 d. prasidėjusios smarkios liūtys sukėlė potvynius ir nuošliaužas keliuose Filipinų regionuose. Pasak valdžios institucijų, nukentėjo tūkstančiai žmonių, šimtai buvo priversti palikti savo namus. Dėl potvynio Davao regione žuvo mažiausiai 1 žmogus, 2 dingo be žinios.

Potvynis kilo Davao regione po smarkių liūčių nuo balandžio 06 d. Valdžios institucijos teigė, kad nukentėjo 1040 šeimų 22 kaimuose. Vienas žmogus žuvo dėl potvynio Katiloje, Davao Rytų provincijoje. Dar du žmonės laikomi dingusiais be žinios po potvynio Davao de Oro provincijos Monkajo mieste, kur uždarytos visos mokyklos. Balandžio 3 d. Davao de Oro provincijos Mawabo mieste įvyko potvynis ir nuošliaužos, kurios apgadino šešis namus ir penkis kelius. Nukentėjo apie 274 šeimos, o 15 žmonių buvo priversti palikti savo namus.

Balandžio 3 d. smarkios liūtys sukėlė potvynius ir nuošliaužas Pietų Kotabato ir Saranganio regionuose Soksargeno regione. Apie 140 žmonių buvo priversti palikti savo namus, sugadinta transporto infrastruktūra.

Balandžio 4 d. Maguindanao provincijos Mamasapano savivaldybėje išsiliejusi Kabulnano upė apgadino pasėlius ir namus. Nukentėjo beveik 2 000 žmonių, o 391 žmogus buvo perkeltas.

2022 m. balandžio 05 d. potvynis Karagos regiono Agusan del Suro regione nusinešė 348 žmonių gyvybes.

Tikimasi daugiau lietaus, o Rytų Visajų regiono Rytų Samaro provincijoje galioja raudonasis perspėjimas.

Filipinų Raudonojo Kryžiaus komandos padeda potvynio aukoms Saranganio ir Davao de Oro miestuose, teikdamos šimtus paruoštų patiekalų, psichosocialinę pagalbą ir vietos vaikams.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau