Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Balandžio » 8

Potvyniai Australijoje

Dalyje Naujojo Pietų Velso (NSW) (Australija), įskaitant Didžiojo Sidnėjaus apylinkes, prasidėjo smarkus lietus, dėl kurio kilo potvyniai ir buvo duoti nauji nurodymai evakuotis.

Australijos meteorologijos biuro (IBA) duomenimis, 2022 m. balandžio 7 d. Sidnėjaus Rožių įlankoje per 24 valandas iškrito 167,2 mm kritulių. Centennial Park priemiestyje iškrito 163 mm, o Sidnėjaus oro uoste - 125,5 mm. Vidutinė balandžio mėnesio kritulių norma mieste yra apie 126,5 mm. Dėl naujausių kritulių Sidnėjus viršijo metinį kritulių vidurkį - 1213,4 mm vos per pirmuosius tris 2022 m. mėnesius.

Dėl smarkaus lietaus pakilo upių lygis. Balandžio 7 d. Civilinės tarnybos tarnyba pranešė, kad "Sidnėjaus apylinkėse, Hawkesbury-Nepin ir George's upėse, paskelbtas įspėjimas dėl mažesnio ar didesnio potvynio, o Menangle, Liverpool ir Milperre po pietų galimi dideli potvyniai".

"Gausūs krituliai ir toliau veikia pietinę ir centrinę Naujojo Pietų Velso pakrantę bei gretimas kalvas, įskaitant Pietų pakrantę, Illavarros, metropoliteną ir pietinę Hanterio sritį", - teigė BoM ir pridūrė, kad krituliai turėtų tęstis ir balandžio 08 d.

Naujojo Pietų Velso valstijos nepaprastųjų situacijų valdymo tarnyba pranešė apie daugiau kaip 680 pagalbos skambučių Didžiajame Sidnėjuje, Illavarroje ir pietinėje pakrantėje. Gelbėtojų komandos atliko mažiausiai 11 gelbėjimo darbų, įskaitant vieną vyrą, kurį išgelbėjo sraigtasparnio įgula po to, kai jo automobilį Kengūros slėnyje šimtus metrų nubloškė šėlstantys potvynio vandenys.

Sidnėjaus priemiesčiuose, įskaitant Voronorą, Bonnet Bay, Camdeną ir Chipping Nortoną, paskelbti evakuacijos įsakymai. Vietos žiniasklaida, remdamasi SES, pranešė, kad 1 600 gyventojų žemai esančiose Didžiojo Sidnėjaus vietovėse evakuoti iš savo namų, kai kurie iš jų - jau trečią kartą per pastarąsias keturias savaites. Piktono gyventojai buvo įspėti ruoštis evakuacijai dėl kylančio vandens netoliese esančiame Stonewarry Creek upelyje.
 

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau