Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2022 » Balandžio » 18

"TikTok" vaizdo įrašą filmavusi moteris vos išvengė didžiulės purvo nuošliaužos Aliaskoje

Aliaskoje nufilmuotame laukiniame vaizdo įraše užfiksuota akimirka, kai moteris buvo priversta bėgti, nes staiga įvyko didžiulė nuošliauža ir tikra nuolaužų jūra nusirito tiesiai į ją.

Pranešama, kad ši siaubinga akimirka įvyko praėjusį savaitgalį, kai "TikTok" vartotojas "thedirtyexplorer" filmavo vaizdo įrašą Džuno paplūdimyje. Bendraudama su savo interneto auditorija ji pastebėjo iš viršaus sklindantį grėsmingą garsą ir greitai suprato, kad tai - griūties pradžia. Košmariškus išgyvenimus įamžinusi vaizdo įraše, moteris bėgdama paplūdimiu, kad išvengtų nuolaužų, nuolat įjungia kamerą.

Trumpą akimirką įsivyrauja tyla, ir jai atrodo, kad nerimą keliantis įvykis baigėsi, tačiau netrukus iš virš jos esančios uolos pasigirsta košmariškas riaumojimas, nes prasideda antroji, dar įspūdingesnė uolienų griūties banga.

Išsigandusi moteris, bėgdama iš įvykio vietos, pamatė atvažiuojantį automobilį ir karštligiškai paprašė vairuotojo sustabdyti automobilį. Išlipęs iš automobilio, dėkingas ir sukrėstas vairuotojas susimąsto, kad jam trūko vos 30 sekundžių, kad "žūtų", jei moteris nebūtų jo įspėjusi apie pavojų kelyje. Netrukus po to, kai griūtis baigėsi, "thedirtyexplorer" vėl apsilankė toje vietoje ir parodė daugybę didžiulių riedulių ir nuvirtusių medžių, kurie buvo išsibarstę po visą teritoriją.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau