Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kosmosas » 2022 » Gegužės » 1

Saturnas, Marsas, Venera ir Jupiteris išsirikiavo vienoje eilėje

Ankstyvą sekmadienio rytą Saturnas, Marsas, Venera ir Jupiteris bus matomi iš Žemės ir atrodys lyg vienoje tiesėje, todėl dangaus stebėtojai turės retą galimybę pamatyti "du planetinius įvykius už vieno kainą".

Venera ir dujinis milžinas Jupiteris - dvi ryškiausios planetos danguje - taip priartės, kad atrodys, jog jos beveik susiduria arba tarsi "bučiuojasi".

"Per pastarąsias kelias savaites Venera ir Jupiteris artėjo vienas prie kito, taigi ši romantiška kibirkštis tarp jų brendo jau kurį laiką, - sakė Australijos nacionalinio universiteto (ANU) astrofizikas daktaras Bredas Tukeris (Brad Tucker).

"Gegužės 1 d., sekmadienio rytą AEST, jie bus taip arti, kad atrodys tarsi vienas objektas arba atrodys, kad jie bučiuojasi. Panašiai kaip Jupiteris ir Saturnas 2020 m. pabaigoje.

"Nors Venera ir Jupiteris vienas prie kito priartėja kas kelerius metus, šį kartą į šį sąskrydį įsiterpia ir Marsas su Saturnu, o tai pasitaiko gana retai, stebėdami iš tolo kaip baisus kaimynas iš gretimo namo."

Šiam reginiui stebėti nereikia jokios specialios įrangos, tereikia nukreipti akis į dangų ir pasigrožėti magija.

Saturnas, Marsas, Venera ir Jupiteris išsirikiavo vienoje eilėje
Kreditas: Dr. Bradas Tukeris

"Maždaug nuo 4.30 val. ryto iki saulėtekio žiūrėkite į rytus ir galėsite pamatyti, kaip Venera ir Jupiteris pasirodo kaip viena planeta, - sakė daktaras Tukeris.

"Jei turite teleskopą, žiūronus ar padorų fotoaparatą, tuomet vaizdas bus dar geresnis".

Australijos nacionalinis universitetas

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip..., todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau