Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Gegužės » 22

Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

(Kam įdomu, kas čia vyko su tuo šauliu daugiau rasite čia)

Aaroną Salterį (Aaron Salter) jaunesnįjį atpažino jo sūnus, kuris buvo mylimas "Tops Friendly Markets" apsaugos darbuotojas ir buvęs tris dešimtmečius dirbęs Bafalo (Buffalo) policininkas, bandęs sustabdyti įtariamąjį paauglį, rašo "Daily Beast".

Tačiau būtent A. Salterio jaunesniojo darbas, susijęs su teisėsaugos ir apsaugos pasauliu, sulaukė susidomėjimo po jo tragiškos žūties. Paskutinė jo aistra buvo kurti ekologiškai tvarias transporto priemones, rašoma jo "LinkedIn" profilyje. Salteris jaunesnysis "YouTube" paskelbtame vaizdo įraše pademonstravo, kaip jo 2010 m. "Ford F-150" važiuoja naudodamas jo sukurtą vandenilio kuro sistemą AWS.

"Taigi šiandien patentų ekspertams atliksime keturis eksperimentus", - sakė jis, vilkėdamas Policijos geranoriškumo asociacijos marškinėlius. Jis paaiškino, kad sistema naudojo vandenį sunkvežimiui užvesti po to, kai jis buvo užvestas benzinu. "Mano sistema pasinaudojo elektrolizės metu susidariusiu likučiu. Taigi mes iš tikrųjų ketiname užvesti šią transporto priemonę be elektrolizės", - sakė jis.

"Esu visų profesijų specialistas, bet ne meistras", - kukliai skamba jo pareigybės AWS Hydrogen Technologies, LLC aprašyme.

2016 m. jis rašė socialiniame tinkle "Facebook",

Tai yra mano įmonės facebook puslapis, kuriame džiaugiuosi savo įmone, apie kurią pareiškiau prieš 6 mėnesius, tikiu, kad galiu pakeisti tai, kaip mes maitiname automobilius, valtis, generatorius, ir tai gaunama iš vandens. Neseniai užsiregistravau Daymond John's (Daymond John’s) inside edge komandoje, kurią pradėsiu penktadienį, birželio 3 d. Kad galėčiau pradėti licencijuoti šį nuostabų produktą bendrovėms, kurios nori naudoti naują energijos šaltinį. Tai, ką pavadinau Reyhated Hydrogen. Ir mes galėsime žengti dar vieną žingsnį arčiau, kad padėtume mūsų planetai atsikratyti šių pavojingų angliavandenilių, kurie kenkia ozono sluoksniui ir sukelia visuotinį planetos atšilimą. Prisijunkite prie manęs šioje misijoje, ačiū.

Salteris jaunesnysis nėra pirmasis asmuo, kurį ištiko ankstyva mirtis po to, kai jis paskelbė atradęs sistemą, kuria varikliai varomi vandeniu. Stenlis Mejeris (Stanley Meyer) sugalvojo panašų variklį, varomą vandeniu, o paskui staiga mirė pietaudamas "Denny's" restorane su dviems belgų investuotojais. Valgydamas Mejeris pradėjo dusti, išbėgo į lauką ir prieš pat mirtį pareiškė, kad apsinuodijo.

Kai kurie apžvalgininkai teigia, kad Salterio jaunesniojo klaida buvo patento paraiška.

"Jei sugalvoji būdą, kaip įveikti naftos bendroves, turi atverti jį pasauliui ir niekada nesikreipti dėl patento. Tiesiog atiduokite tai pasauliui", - sakė ImpairedDifinity. "Nes jie vis tiek tave sutriuškins ir palaidos tavo patentą."

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:34 Ketanji Brown Jackson prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi JAV Aukščiausiajame Teisme
Ketvirtadienį Jungtinės Valstijos įėjo į istoriją - Ketanji Brown Jackson buvo prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi, dirbančia Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:26 JAV Aukščiausiasis Teismas leido Bidenui nutraukti Trumpo laikų imigracijos taisyklę

JAV Aukščiausiasis Teismas ketvirtadienį suteikė prezidento Joe Bideno (Joe Biden) administracijai žalią šviesą nutraukti vadinamąją "pasilik Meksikoje" politiką, kurią įvedė Donaldas Trumpas (Donald Trump), įgyvendindamas savo griežtą požiūrį į imigraciją.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau