Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 29

Naujosios Zelandijos premjeras reikalauja cenzūruoti amerikiečius ir panaikinti antrąją pataisą

Kraštutinių kairiųjų pažiūrų Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė Jacinda Ardern paragino didžiąsias technologijų bendroves cenzūruoti amerikiečius ir paragino J. Bideno administraciją panaikinti Antrąją pataisą.

Per kreipimąsi į Harvardo universiteto absolventus J. Ardern pasinaudojo masinėmis šaudynėmis Uvalde ir paragino vyriausybę uždrausti "karinio tipo pusiau automatinius ir automatinius šautuvus" bei įvesti interneto cenzūrą.

"Mes žinojome, kad reikia svarbios ginklų reformos, todėl tai ir padarėme", - gyrėsi Ardern. "Tačiau taip pat žinojome, kad jei norime tikrų smurtinio ekstremizmo internete problemos sprendimų, tam, kad pakeistume situaciją, reikės vyriausybės, pilietinės visuomenės ir pačių technologijų bendrovių."

Infowars.com praneša: Ardenas tada paragino socialinės žiniasklaidos platformas sukurti "atsakingus algoritmus", kurie cenzūruotų "dezinformaciją" ir "už mus rinktųsi ir priimtų sprendimus" dėl to, kokią informaciją matome internete.

"Atėjo laikas socialinės žiniasklaidos bendrovėms ir kitiems interneto paslaugų teikėjams pripažinti savo galią ir imtis veiksmų", - sakė A. Ardern.

"Tai reiškia, kad reikia laikytis savo pačių pagrindinių paslaugų teikimo sąlygų. Tai reiškia, kad reikia pripažinti, kokį vaidmenį jos atlieka nuolat kurdamos ir formuodamos mūsų internetinę aplinką. Kad algoritminiai procesai už mus daro pasirinkimus ir priima sprendimus".

"Geriausiu atveju tai reiškia, kad naudotojo patirtis yra personalizuota, o blogiausiu - kad naudotojo patirtis gali būti radikalizuota", - tęsė A. Ardern. "Pradėkime nuo skaidrumo, kaip veikia algoritminiai procesai ir kokius rezultatus jie duoda. Bet baigkime bendru požiūriu į atsakingus algoritmus, nes atėjo laikas."

"Kai faktai paverčiami fikcija, o fikcija - faktais, nustojama diskutuoti apie idėjas ir pradedama diskutuoti apie sąmokslą", - pridūrė ji.

Tada E. Ardern išjuokė "klaviatūros kovotojus", kurie skleidžia jai nepatinkančią informaciją ar turinį.

"Kai savo kanale perskaitau ką nors ypač siaubingo, įsivaizduoju, kad tai parašė vienišas žmogus, nesusipažinęs su asmens higienos praktika, apsirengęs prastai priderintu superherojaus kostiumu - tokiu, kuris yra aptemptas visose netinkamose vietose", - sakė ji.

"Tačiau klaviatūros karys ar ne, tai vis tiek yra kažkas, ką parašė žmogus, ir tai yra kažkas, ką taip pat vienas žmogus perskaitė", - pridūrė ji.

Žiūrėkite visą Ardern kalbą:

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau