Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 1

Buvusi WEF jaunoji pasaulinė lyderė Tulsi Gabbard smerkia Klauso Schwabo ‘totalitarinę svajonę’

Klausas Schwabas (Klaus Schwab) ir jo vadovaujamas Pasaulio ekonomikos forumas puoselėja "totalitarinę svajonę" apie Didįjį persitvarkymą, kuris pasmerks jus bankrotui ir itin įkyriam stebėjimui, teigia buvusi WEF "jaunoji pasaulio lyderė" ir demokratų atstovė Tulsi Gabbard (Tulsi Gabbard).

"Kol mums sunku įpirkti maistą ir degalus, elitas susirinko Davose / WEF aptarti, kaip mums turėtų būti leista gyventi", - trečiadienį socialiniame tinkle "Twitter" savo sekėjus perspėjo T. Gabbard.

"Jų totalitarinę svajonę apie vadinamąjį "Didįjį persitvarkymą", kai žmonės nieko neturi ir yra sekami / stebimi kiekviename žingsnyje, turime pasmerkti mes visi", - sakė Gabbard.

Atrodo, kad Tulsi atsibudo. 2015 m. ji buvo paskelbta viena iš Pasaulio ekonomikos forumo "Jaunųjų pasaulio lyderių" ir taip prisijungė prie jaunųjų liberalų, įskaitant Emmanuelį Macroną (Emmanuel Macron), Jacindą Ardern (Jacinda Ardern) ir Justiną Trudeau (Justin Trudeau), kurie baigė Klauso Schwabo klasę ir tapo šiuolaikiniais kairiaisiais autoritarais.

Tačiau Tulsi Gabbard pasirinko kitokį kelią.

Užuot stojusi į eilę kaip standartinė demokratų bailė, Gabbard pastaraisiais metais neturėjo jokių skrupulų kritikuoti partijos karališkųjų asmenų. 2020 m. ji padavė Hillary Clinton į teismą po to, kai liūdnai pagarsėjusi dviveidė buvusi pirmoji ponia apšmeižė ją kaip "Rusijos turtuolę".

Visai neseniai ji pasakė tai, ką visi galvojome, ir pažėrė kritikos Joe Bidenui dėl jo distopinio sprendimo sukurti Dezinformacijos valdymo valdybą, kartu nurodydama tiesioginį ryšį tarp jos ir buvusio prezidento Baracko Obamos (Barack Obama) neseniai išsakytų komentarų.

Gabbard ankstyvą sekmadienio rytą tviteryje pažymėjo, kad balandžio 21 d. kalbėdamas Stanfordo kibernetinės politikos centre B. Obama paragino didinti dezinformacijos priežiūrą didžiosiose technologijų žiniasklaidos platformose.

"Baidenas yra tik priedanga", - parašė Gabbard tviteryje kartu su B. Obamos kalbos vaizdo įrašu. "Obama, balandžio 21 d.: socialinės žiniasklaidos cenzoriai "nesiekia pakankamai toli", todėl vyriausybė turi įsikišti ir atlikti šį darbą. Po šešių dienų krašto saugumas iškelia "Tiesos ministeriją" (dar žinomą kaip Dezinformacijos valdymo valdyba)".

Gabbard atvirai reiškė nepritarimą valdybai, prisijungdama prie o kitais, vadindami ją "Tiesos ministerija", o tai yra nuoroda į Džordžo Orvelo (George Orwell) distopinį romaną "1984". Praėjusią savaitę buvusi kongresmenė pasirodė "Fox News" laidoje "Hannity" ir peikė J. Bideną dėl šio žingsnio, lygindama jį su diktatoriumi.

"Tai yra tai, ką matome diktatūrose, ši Tiesos ministerija, šis Propagandos departamentas, kurį ką tik įsteigė Baideno administracija", - sakė Gabbard. "Diktatūrose tai matote todėl, kad jos mūsų bijo. Jie bijo žmonių. Jie bijo, kad mes iš tikrųjų galime mąstyti patys".

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau