Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Birželio » 1

FDA duomenys rodo, kad 97 % nėščių moterų, kurioms buvo sušvirkšta "Pfizer Jab", neteko kūdikių

Naujai paskelbti FDA duomenys rodo, kad nuo 82 % iki 97 % nėščiųjų, užfiksuotų "Pfizer" 2021 m. pradžioje, mirė po to, kai gavo injekciją.

Tai dar vienas akivaizdus įrodymas, kad "Pfizer" ir FDA susitarė slėpti žalingus duomenis, susijusius su "Pfizer" COVID-19 skiepų diegimu.

Healthimpactnews.com praneša: Dar 2021 m. gegužę "Operation Rescue" paskelbė pranešėjo, kuris išnagrinėjo "Pfizer" dokumentus, pateiktus Europos vaistų agentūrai (EMA), leidusiai 2020 m. gruodį Jungtinėje Karalystėje skubos tvarka naudoti "Pfizer" COVID-19 vakcinas, ataskaitą, ir tarp šių dokumentų (kurie, kaip spėjame, taip pat buvo pateikti FDA, bet dar nepaskelbti viešai) buvo tyrimų su gyvūnais rezultatai, rodantys, kad žiurkėms, kurioms buvo sušvirkštos vakcinos, pasireiškė rimtų apsigimimų.

Kai EMA iš pradžių leido naudoti "Pfizer" COVID-19 vakcinas, į jas buvo įtrauktas įspėjimas dėl švirkštimo vaisingoms moterims:

Vaisingumas, nėštumas ir žindymas

Nėštumas

Duomenų apie COVID-19 mRNA vakcinos BNT162b2 vartojimą nėra arba jų kiekis ribotas. Toksiškumo reprodukcijai tyrimai su gyvūnais nebaigti. COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 nerekomenduojama vartoti nėštumo metu.

Vaisingo amžiaus moterims prieš vakcinaciją reikia atmesti nėštumo galimybę. Be to, vaisingo amžiaus moterims reikėtų patarti vengti nėštumo bent 2 mėnesius po antrosios dozės.

Žindymas krūtimi

Nežinoma, ar COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 išsiskiria su žmogaus pienu. Negalima atmesti pavojaus naujagimiams / kūdikiams. COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 negalima vartoti žindymo laikotarpiu.

Vaisingumas

Nežinoma, ar COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 turi įtakos vaisingumui.

Tačiau kai netrukus po EMA, 2020 m. gruodį, FDA išleido EUA "Pfizer" COVID-19 vakcinai, joje NĖRA jokių įspėjimų nėščioms ir vaisingoms moterims.

2022 m. 5/20 d. paskelbus VAERS duomenis, per pastaruosius 18 mėnesių nuo tada, kai šioms vakcinoms buvo išduoti EUA, buvo užregistruoti 4202 vaisiaus mirties atvejai po COVID-19 vakcinų.

Atlikus lygiai tokią pačią paiešką VAERS sistemoje per pastaruosius 30 metų (360 mėnesių) buvo užregistruoti tik 2239 vaisiaus mirties atvejai, įvykę po visų FDA patvirtintų vakcinų per tuos daugiau nei 30 metų.

Tai 3653 % daugiau mirusių kūdikių po COVID-19 vakcinų, palyginti su ankstyvojo amžiaus vaikų mirtimis po vakcinų per ankstesnius daugiau nei 30 metų.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.07.2022 laikas 09:04 Bezosas kritikuoja Bideno kreipimąsi dėl mažesnių benzino kainų
"Amazon" įkūrėjas Džefas Bezosas (Jeff Bezos) sukritikavo JAV prezidentą Džo Bideną ( Joe Biden) už tai, kad šis paragino naftos bendroves sumažinti itin aukštas benzino kainas, todėl Baltieji rūmai sekmadienį stojo ginti JAV vadovo....

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:57 Izraelio ekspertas įspėja, kad Indijoje atsirado naujas "Omicron" porūšis "Covid", galintis kelti nerimą

Izraelio eksperto teigimu, maždaug dešimtyje Indijos valstijų aptiktas naujas Omicron BA.2.75 subvariantas, kuris gali būti "nerimą keliančio" pobūdžio.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:48 Per šaudynes Kopenhagos prekybos centre žuvo keli žmonės, 22 metų įtariamasis suimtas
Per šaudymą Kopenhagos prekybos centre sekmadienį keli žmonės žuvo ir keli buvo sužeisti, pranešė Danijos policija ir pridūrė, kad suėmė vieną dvidešimtmetį asmenį.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:38 Šri Lankoje dėl degalų krizės mokyklose paskelbtos savaitės trukmės atostogos

Šri Lanka, neturėdama degalų transportui, nuo pirmadienio paskelbė savaitės trukmės atostogas mokykloms.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:25 Tūkstančiams žmonių liepta evakuotis prieš "gyvybei pavojingą" potvynį Sidnėjuje
Sekmadienį tūkstančiams australų buvo nurodyta evakuotis iš savo namų Sidnėjuje, nes didžiausią šalies miestą merkė liūtys, o potvyniai užliejo jo apylinkes.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 11:08 Receptai | Patiekalai Skanūs kalakutienos kotletai - kepsniukai su daržovėmis

Turiu prisipažinti, kad ganėtinai ilgai svarsčiau ar pasidalinti šiuo receptu su visais ar ne. Mano galvoje vis sukosi dvejopos mintys. Tarsi ir reikia, nes skoniu šie kalakutienos kotletai-kepsniukai su daržovėmis gavosi fantastiški ir pradingo lėkštėse žaibo greičiu, bet iš kitos pusės - lyg ir...

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 10:46 Receptai | Patiekalai Sveiki ir sultingi kalakutienos kotletai su cukinija be miltų ir džiūvėsėlių
Minkšti, sultingi ir labai skanūs kalakutienos kotletai su cukinija. Juos gaminsime be miltų ir be džiūvėsėlių, tad jie bus tikrai sveiki. Mano šeimai šis patiekalas labai patinka ir jį dažnai gaminu. Tikiuosi ir Jūsų šeimai jis patiks, tad pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau