Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2021 » Gruodžio » 26

Belgijoje suimtas vyras, bandęs kitų vardu gauti 9-ąją COVID-19 vakciną

(Paranormal) Sekmadienį Belgijoje suimtas vyras, kuris, kaip praneša vietos žiniasklaida, kitų vardu bandė gauti devintąją COVID-19 vakciną.

Neįvardytas 33 metų vyras buvo suimtas Fosses-la-Ville, netoli Namiūro, po to, kai vakcinacijos centro darbuotojai pranešė pareigūnams, pranešė "The Brussels Times".
 
Įtariama, kad 100-150 eurų (113-169 JAV dolerių) jam mokėjo asmenys, kurie nenorėjo skiepytis nuo CCP (Kinijos komunistų partijos) viruso ir atvykdavo į centrus su savo asmens tapatybės kortelėmis, kad gautų "Covid Safe Ticket" (CST), patys nesiskiepydami.

Pasak "De Standaard", kelių Namūro ir Šarlerua miestuose esančių skiepijimo centrų darbuotojai įspėjo policiją, pastebėję, kad vyras per trumpą laiką sugrįžo pasiskiepyti dar kartą.

Pranešama, kad jį sulaikė slapti policijos pareigūnai.

Namiūro prokuratūra nurodė atlikti šio incidento tyrimą ir pažymėjo, kad jau nustatyti keli asmenys, kurie vyrui buvo davę savo asmens tapatybės korteles, kad šis jų vardu paskiepytų. Jei jie bus pripažinti kaltais, jiems gresia iki penkerių metų laisvės atėmimo bausmė ir iki 800 000 eurų (906 000 JAV dolerių) bauda už klastojimą ir sukčiavimą naudojant informacines technologijas.
 
JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) rekomenduoja gauti dvi "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozes trijų savaičių (21 dienos) intervalu, dvi "Moderna" vakcinos dozes keturių savaičių (28 dienų) intervalu arba vieną "Johnson & Johnson" vakcinos dozę.

Asmenys, gaunantys vakciną, kuriai reikia dviejų dozių, antrąją vakciną turėtų gauti kuo arčiau rekomenduojamo intervalo ir ne anksčiau, kaip rekomenduojamas intervalas, kaip nurodo CDC.

"Mažai tikėtina, kad vyro sveikatai grėsė pavojus dėl per didelio skiepų skaičiaus", - "The Brussels Times" sakė virusologas Stevenas van Guchtas (Steven van Gucht).

"Tačiau jis taip pat nebūtinai yra geriau apsaugotas nuo viruso. Jūs negalite be galo stimuliuoti savo imuninės sistemos".

Pagal šiuo metu Belgijoje galiojančias taisykles į barus, restoranus ir sporto centrus, taip pat į susibūrimus ar renginius, kuriuose dalyvauja daugiau kaip 50 žmonių patalpose arba 100 žmonių lauke, gali patekti tik tie, kurie yra paskiepyti ir gali pateikti saugų Covid bilietą.

Pirmoje linijoje dirbantys asmenys, pavyzdžiui, ugniagesiai ir slaugos personalas, taip pat turi būti paskiepyti iki 2022 m. sausio 1 d., o jei iki to laiko nebus visiškai paskiepyti, 2022 m. balandžio 1 d. jiems gresia atleidimas iš darbo.

Šio mėnesio pradžioje Naujosios Zelandijos valdžios institucijos pranešė, kad tiria vyro, kuris, kaip įtariama, per vieną dieną kitų žmonių vardu gavo net 10 skiepų COVID-19 vakcina.

Naujosios Zelandijos naujienų svetainė Stuff.co.nz pranešė, kad nenustatytos tapatybės vyras apsilankė keliose skiepijimo vietose ir gavo užmokestį už skiepus kitų asmenų vardu, prisiimdamas jų tapatybę.
 
Astrid Koornneef, šalies COVID-19 vakcinų ir imunizacijos programos vadovė, patvirtino, kad Naujosios Zelandijos sveikatos apsaugos ministerija žino apie įtariamą incidentą ir vyksta tyrimas.

"Esame labai susirūpinę dėl šios situacijos ir bendradarbiaujame su atitinkamomis agentūromis", - sakė ji laikraščiui "New Zealand Herald".

Ministerija nepatikslino, kur įvyko įtariamas incidentas, o kitų detalių pareigūnai nepateikė.

"Perimti kito asmens tapatybę ir gauti medicininę pagalbą yra pavojinga. Tai kelia pavojų asmeniui, kuris skiepijasi naudodamasis prisiimta tapatybe, ir asmeniui, kurio sveikatos istorijoje bus nurodyta, kad jis buvo skiepytas, nors taip nebuvo", - sakė Koornneef. "Tai gali turėti įtakos jų sveikatos priežiūrai ateityje".

Autorius: Katabella Roberts per "The Epoch Times",

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau