Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Birželio » 4

Paskutinė viltis: kaip sugrąžinti prarastus santykius

Pastebite, kad partneris atitolo, pasidarė šaltas ir uždaras? Neskubėkite pasiduoti panikai, nes dar yra šansų atstatyti buvusius šiltus santykius.

Liūdna gyventi kartu ir jausti emocinį partnerio šaltumą. Tai sukelia prislėgtumo, vienatvės jausmą ir gali net iššaukti depresiją. Ar yra prasmės dar tęsti tokius santykius, kai prarastas dvasinis ryšys? Kaip įveikti vienišumo ir beviltiškumo jausmą?

Nuo tokių dvasinių kančių nėra apsaugoti nei vyrai, nei moterys. Tačiau vyrai dažniau būna skyrybų iniciatoriais.

Ir vis dėlto pabandyti verta. Jau vien todėl, kad skyrybų atveju galėtumėte ramia sąžine pasakyti sau, jog padarėte viską, ką galėjote, kad išsaugotumėte santykius.

Pirmas žingsnis iš sudėtingos situacijos būtų atsakymas į klausimą: „Kodėl aš linkęs (linkusi) kaltinti kitus dėl nesugebėjimo duoti man to, ko man reikia?“ Psichologai tvirtina, kad daug kartų lengviau pasikeisti pačiam, nei paskatinti keistis kitą. Tačiau egzistuoja grįžtamasis ryšys: jūsų asmeninės permainos santykiuose turi iššaukti atsakomąją partnerio reakciją.

Antras žingsnis moteriai būtų susimąstyti apie kai kuriuos dalykus. Ar jūs nuolat liečiate temas, kurios nedomina partnerio, grįžtate prie klausimų, kurie jį nervina?

Vyrai linkę vengti nemalonių pokalbių, bėgti nuo konfliktų. Jūsų pastangos pakeisti jo požiūrį sukelia neigiamą reakciją, bet ir jūs neskubate perimti jo vertybių ir pasaulėžiūros. Ar turite įprotį nutraukti partnerio kalbą ir brukti jam savo mintis? Gal nemėgstate išklausyti jo aiškinimų? Kam gali patikti, kai kitas neleidžia jam išsakyti savo nuomonės? Jeigu partneris po kiekvieno karšto disputo užsidaro savyje, tai paklauskite savęs, ar jūsų elgesys nėra per daug įkyrus, grubus, netaktiškas.

Patarimais, kaip įveikti atotrūkio prarają santykiuose

1. Pasiūlykite partneriui kartu pasistengti išsiaiškinti, kas atsitiko.

Leiskite suprasti, kad tikrai ilgitės kadaise buvusių harmoningų santykių. Pademonstruokite kantrybę ir supratimą, kad problemų suvokimo skirtumai nėra priežastis įšaldyti konfliktus.

2. Yra prasmės suvokti savo asmeninę atsakomybę.

Galbūt jūsų požiūris kertasi su partnerio konkretaus klausimo supratimu. Galbūt jūs per daug sureikšminote savo nuomonę. Reikia kritiškai pripažinti savo klaidas.

3. Neforsuokite įvykių, jei yra prarastas pasitikėjimas.

Pasistenkite pademonstruoti nuoširdų susidomėjimą partnerio problemomis. Nesitikėkite, kad viskas išsispręs akimirksniu, tarytum burtų lazdele pamojus. Laukiamoms permainoms reikia laiko, kad partneris galėtų peržiūrėti savo poziciją. Jis turi pasijusti saugiai santykiuose. Atsisakykite bet kokio spaudimo ir nurodinėjimų.

4. Neleiskite dialogui nukrypti į šalį nuo gvildenamos problemos.

Jeigu kyla konfliktas, tai, matyt, dar esate nepasirengę aptarti šio klausimo. Darykite pertrauką, kad atstatytumėte emocinį neutralitetą.

5. Stenkitės suprasti ir įsijausti į partnerio padėtį.

Galbūt jis išgyvena vidines problemas, kurių jūs net neįtariate. Nekritikuokite jo argumentų. Jeigu partneris pajus, kad suprantate jo laikino atšalimo priežastis, tai pasistengs atstatyti buvusį artimumą. Draugiško palaikymo jausmas duos teigiamą efektą.

6. Palaipsniui stiprinkite santykius.

Jeigu šiame gyvenimo etape jūsų nesieja bendros pokalbių temos, prisiminkite ankstesnius interesus, kurie buvo „tiltas“ tarp jūsų praeityje. Paįvairinkite intymiąją sferą, įneškite gaivumo į kasdienybę. Nepamirškite, kad partnerių santykiai laikosi ant trijų „banginių“: fizinio, emocinio ir mentalinio.

7. Identifikuokite pykčio ir nuoskaudų šaltinius.

Pastangos atstatyti normalius santykius turi būti abipusės. Kol partneris nors truputį suinteresuotas išsaugoti ryšį, jis pasistengs atsakyti tuo pačiu į jūsų pastangas.

Ne kiekvienus santykius įmanoma atgaivinti. Jeigu jūsų ryšys iš tikrųjų išseko, galbūt verta priimti realybę tokią, kokia ji yra, ir nutraukti bendravimą, kuris niekas neteikia džiaugsmo.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.07.2022 laikas 09:04 Bezosas kritikuoja Bideno kreipimąsi dėl mažesnių benzino kainų
"Amazon" įkūrėjas Džefas Bezosas (Jeff Bezos) sukritikavo JAV prezidentą Džo Bideną ( Joe Biden) už tai, kad šis paragino naftos bendroves sumažinti itin aukštas benzino kainas, todėl Baltieji rūmai sekmadienį stojo ginti JAV vadovo....

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:57 Izraelio ekspertas įspėja, kad Indijoje atsirado naujas "Omicron" porūšis "Covid", galintis kelti nerimą

Izraelio eksperto teigimu, maždaug dešimtyje Indijos valstijų aptiktas naujas Omicron BA.2.75 subvariantas, kuris gali būti "nerimą keliančio" pobūdžio.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:48 Per šaudynes Kopenhagos prekybos centre žuvo keli žmonės, 22 metų įtariamasis suimtas
Per šaudymą Kopenhagos prekybos centre sekmadienį keli žmonės žuvo ir keli buvo sužeisti, pranešė Danijos policija ir pridūrė, kad suėmė vieną dvidešimtmetį asmenį.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:38 Šri Lankoje dėl degalų krizės mokyklose paskelbtos savaitės trukmės atostogos

Šri Lanka, neturėdama degalų transportui, nuo pirmadienio paskelbė savaitės trukmės atostogas mokykloms.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:25 Tūkstančiams žmonių liepta evakuotis prieš "gyvybei pavojingą" potvynį Sidnėjuje
Sekmadienį tūkstančiams australų buvo nurodyta evakuotis iš savo namų Sidnėjuje, nes didžiausią šalies miestą merkė liūtys, o potvyniai užliejo jo apylinkes.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 11:08 Receptai | Patiekalai Skanūs kalakutienos kotletai - kepsniukai su daržovėmis

Turiu prisipažinti, kad ganėtinai ilgai svarsčiau ar pasidalinti šiuo receptu su visais ar ne. Mano galvoje vis sukosi dvejopos mintys. Tarsi ir reikia, nes skoniu šie kalakutienos kotletai-kepsniukai su daržovėmis gavosi fantastiški ir pradingo lėkštėse žaibo greičiu, bet iš kitos pusės - lyg ir...

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 10:46 Receptai | Patiekalai Sveiki ir sultingi kalakutienos kotletai su cukinija be miltų ir džiūvėsėlių
Minkšti, sultingi ir labai skanūs kalakutienos kotletai su cukinija. Juos gaminsime be miltų ir be džiūvėsėlių, tad jie bus tikrai sveiki. Mano šeimai šis patiekalas labai patinka ir jį dažnai gaminu. Tikiuosi ir Jūsų šeimai jis patiks, tad pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau