Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 11

Ukrainos pareigūnė prisipažino melavusi apie masinius rusų išprievartavimus, kad įtikintų Vakarus atsiųsti daugiau ginklų

Aukšto rango Ukrainos pareigūnas prisipažino, kad vyriausybė melavo apie masinius rusų prievartavimus, siekdama įtikinti patiklias Vakarų šalis siųsti Ukrainai daugiau ginklų.

Buvusi Ukrainos parlamento žmogaus teisių komisarė Liudmila Denisova (Lyudmila Denisova) buvo atleista po to, kai Ukrainos parlamentas 234 balsais prieš 9 balsavo dėl nepasitikėjimo.

Parlamento narys Pavlo Frolovas (Pavlo Frolov) konkrečiai apkaltino L. Denisovą skleidus dezinformaciją, kuri "tik pakenkė Ukrainai", susijusią su "daugybe įrodymais nepagrįstų detalių apie "nenatūralius seksualinius nusikaltimus" ir vaikų seksualinį išnaudojimą okupuotose teritorijose".

Summit.news praneša: Denisova interviu, kurį paskelbė Ukrainos naujienų portalas, pripažino, kad jos melagingi teiginiai pasiekė savo tikslą.

"Kai, pavyzdžiui, kalbėjau Italijos parlamente Tarptautinių reikalų komitete, girdėjau ir mačiau tokį nuovargį iš Ukrainos, žinote? Aš kalbėjau apie baisius dalykus, kad kaip nors pastūmėčiau juos priimti sprendimus, kurių reikia Ukrainai ir Ukrainos žmonėms", - sakė ji.

Denisova pažymėjo, kad Italijos "Penkių žvaigždučių judėjimas" iš pradžių buvo "prieš ginklų mums suteikimą, bet po [jos] kalbos vienas iš partijos lyderių... pasakė, kad jie palaikys [mus], taip pat ir suteikdami ginklų".

Nepaisant to, kad jos teiginiai apie masinius prievartavimus buvo melagingi, juos ne kartą pagarsino tokios senesnės žiniasklaidos priemonės kaip CNN ir "Washington Post".

"Žiniasklaida greitai išplatino šios moters BS teiginius, bet negalėjo pasirūpinti, kad būtų ištaisyti duomenys", - rašo Krisas Menahanas (Chris Menahan).

Iš tiesų per visą karą buvo nesuskaičiuojama daugybė atvirų melagingų pranešimų ir melagysčių, kai vadinamieji "faktų tikrintojai" buvo pastebimi dėl to, kad jų nebuvo.

Tarp jų - radiacijos nuotėkis apgultose branduolinėse elektrinėse, kuris, kaip paaiškėjo, neįvyko, visiškai klaidinga žiniasklaidos informacija apie tai, kas įvyko Gyvatės saloje, Kijevo vaiduoklio apgaulė, taip pat "išpuolis" prieš Holokausto memorialą, kurio niekada nebuvo.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:34 Ketanji Brown Jackson prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi JAV Aukščiausiajame Teisme
Ketvirtadienį Jungtinės Valstijos įėjo į istoriją - Ketanji Brown Jackson buvo prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi, dirbančia Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:26 JAV Aukščiausiasis Teismas leido Bidenui nutraukti Trumpo laikų imigracijos taisyklę

JAV Aukščiausiasis Teismas ketvirtadienį suteikė prezidento Joe Bideno (Joe Biden) administracijai žalią šviesą nutraukti vadinamąją "pasilik Meksikoje" politiką, kurią įvedė Donaldas Trumpas (Donald Trump), įgyvendindamas savo griežtą požiūrį į imigraciją.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau