Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 6

WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje

JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti tankus, reaktyvinius lėktuvus ir kitus ginklus, tačiau tam nėra ryžto. JAV, besistengdamos "ginti" Ukrainą, akivaizdžiai nesiekia taikos sutarties ar bet kokios kitos ryžtingumo priemonės. Bet kokios derybos buvo arogantiškos ir eskaluojančios. Bideno režimas kartais net grasino branduoliniu karu su Rusija, o NATO klastingai vedė į pasaulinį karą su Rusija ir Kinija.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

JAV Ukrainoje išleidžia šimtus milijardų JAV dolerių be jokio išėjimo plano

Dabar akivaizdu, kad Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis siekia neribotų lėšų karui ir siekia apsaugoti korumpuotą oligarchų imperiją, kurią per pastaruosius septyniolika metų įsteigė Bidenai ir Clintonai. Šie korumpuoti, įsitvirtinę politikai padarys viską, kad apsaugotų savo turtą (biolaukus) ir nuslėptų savo karines operacijas Ukrainoje, nekreipdami dėmesio į tai, kiek gyvybių jie sunaikins.

2005 m. buvę senatoriai Barakas Obama (Barack Obama) ir Ričardas Lugaras (Richard Lugar) keliavo į Ukrainą ir aplankė buvusius sovietinius biologinio ir cheminio ginklo objektus. Pasak laikraščio "Washington Post", šios laboratorijos buvo "Šaltojo karo laikų "kovos su maru" stočių tinklo, tiekusio itin mirtinus patogenus sovietų biologinio ginklo gamykloms, dalis". Šie objektai buvo likviduoti iširus Sovietų Sąjungai. Tačiau XXI a. Jungtinėms Valstijoms buvo leista vykti į Ukrainą ir atkurti šį biologinių laboratorijų tinklą. Tiesą sakant, JAV ir Ukraina pasirašė paktą, atveriantį kelią Ukrainos vyriausybei gauti JAV mokesčių mokėtojų lėšų, kad būtų pagerintas šių objektų saugumas ir išlaikytas pavojingas darbas su pandeminį potencialą turinčiais patogenais. Šis paktas visuomenei buvo reklamuojamas kaip būdas "užkirsti kelią biologinių ginklų plitimui". Ironiška, bet kai laboratorijos buvo Rusijos mokslininkų rankose, jos buvo laikomos pavojingais "biologinio ginklo įrenginiais".

Pagal 2005 m. Nunno ir Lugaro bendradarbiavimo grėsmės mažinimo aktą JAV užgrobė sovietų laboratorijas ir perėmė pavojingus biologinio ginklo tyrimus, prisidengiant branduolinio, cheminio ir biologinio ginklo atsargų Ukrainoje naikinimu. Tuo tarpu JAV pateisina savo virusų veikimo padidinimo ir "kryptingos evoliucijos" tyrimus visame pasaulyje ir meluoja apie savo vyriausybės dalyvavimą biologinio ginklo tyrimuose.

Bideno režimas pasirengęs eskaluoti karą su Rusija, kad apsaugotų nusikalstamas operacijas Ukrainoje

2014 m. vasario mėn. prižiūrint B. Obamos administracijai, neteisėtame Ukrainos krašte kilo pilietinis karas. CŽV ir JAV valstybės departamentas (vadovaujant Hillary Clinton) perėmė visišką Ukrainos vyriausybės kontrolę ir padėjo pakeisti režimą. JAV valstybės sekretorės pavaduotoja politikos reikalams Viktorija Nuland (Victoria Nuland) JAV Senato posėdyje liudijo, kad Ukrainos biologinės laboratorijos tikrai egzistuoja, ir ji nerimauja, kad laboratorijos turinys pateks į rusų rankas. V. Nuland buvo iniciatorė, sukėlusi spalvotąją revoliuciją Ukrainoje per režimo pasikeitimą, kuris įvyko valdant B. Obamai ir H. Clinton. Tuometinis viceprezidentas Joe Bidenas pasinaudojo režimo pasikeitimu ir daugiau nei trylika kartų keliavo į šią šalį. "Didysis vyrukas" siuntė į Ukrainą JAV mokesčių mokėtojų lėšas, kad padrąsintų Ukrainos oligarchus. Visi, kurie pasisakydavo apie Baideno vykdomą pinigų grąžinimo ir plovimo schemą Ukrainoje, būdavo nedelsiant atleidžiami iš darbo.

FTB ir VSD įsakė "Didžiajam vyrui" cenzūruoti visus tiriamuosius pranešimus apie biologines laboratorijas Ukrainoje, JAV dalyvavimą virusologiniuose tyrimuose dėl padidintos funkcijos ir tiesą apie vakcinas, nes žvalgybos bendruomenę akivaizdžiai kontroliuoja tie patys žmonės, kurie pelnosi iš biologinio ginklo kūrimo ir žmonių kančių, tiek per grobuoniškas vakcinų ir diagnostikos programas, tiek per tiesioginį gyventojų išnaudojimą naudojant sustiprintus patogenus, gydymo cenzūrą ar pasaulinę medicinos policinę valstybę.

Korumpuotos ir nusikalstamos jėgos, slypinčios už Ukrainos biologinių laboratorijų, pradeda aršiai gintis, kai artėja tyrimas

Tamsiausi žvalgybos bendruomenės ir DNC elementai suskubo apkaltinti prezidentą Donaldą Trumpą dėl 2019 m. telefoninio pokalbio su Ukrainos prezidentu Zelenskiu, nes Trumpas pernelyg priartėjo prie jų nusikalstamų operacijų. Skambučio metu D. Trumpas paprašė V. Zelenskio išnagrinėti Džo Baideno ir jo sūnaus korupcijos Ukrainoje bylą, kurioje Džo Baidenas viešai gyrėsi, kad nutraukė baudžiamąjį persekiojimą.

Zelenskis galiausiai nesiėmė jokių reikšmingų veiksmų prieš Bidenus. Tiesą sakant, Zelenskis galiausiai įsakė Ukrainos gynybos ministerijai sunaikinti visus valstybinius dokumentus, susijusius su JAV biolaboratorijomis "Metabiota" ir "Battelle", prieš pat rusams įžengiant į specialią karinę misiją Ukrainoje. Matyt, Vladimiras Putinas taip pat buvo pernelyg priartėjęs prie jų nusikalstamų operacijų.

Metabiota yra Pentagono DRTA programos dalis, ją finansuoja Rosemont Seneca (Hanteris Baidenas). Ši slapta kompanija, prisidengdama diplomatine priedanga, gamina biologinius agentus biologinėse laboratorijose Ukrainoje. Įmonė taip pat parduoda pandeminį draudimą ir sekimo priemones, padedančias šalims iš anksto žinoti, ką jos išleidžia gyventojams.

Pasaulio sveikatos organizacija taip pat patarė Ukrainai sunaikinti visus biolaboratorijose (tose pačiose biolaboratorijose, kurias korporacinė žiniasklaida apsimetė neegzistuojančiomis) esančius patogenus. Vėlgi, būtent PSO sukūrė pasaulinę medicinos policijos valstybę. Akivaizdu, kad ši globalistinė organizacija siekia apsaugoti tik biolaukus, kurie suteikia jiems galią terorizuoti ir kontroliuoti pasaulį.

2022 m. Rusijos ambasadorius Jungtinėse Tautose JT Saugumo Taryboje pateikė įrodymų, teigdamas, kad JAV Ukrainoje veikia mažiausiai trisdešimt skirtingų biolaboratorijų, kuriose yra labai užkrečiamų bakterijų štamų, koronaviruso, maro ir juodligės patobulinimų. Laboratorijose taip pat naudojami šikšnosparniai ir blusos kaip ligų platintojai. JAV ambasada Ukrainoje skubiai ėmėsi veiksmų, kad iš savo svetainės pašalintų įrodymus apie tave biolaboratorijas.

Korporacinė JAV žiniasklaida neatskleis jokių šių detalių, nes ją finansuoja farmacijos kompanijos, kurios pelnosi iš grobuoniškų biologinių ginklų ir vakcinų kūrimo. Korporacinė žiniasklaida pasišovė ginti Ukrainą, nes farmacijos pramonės egzistavimas priklauso nuo biologinių ginklų, diagnostikos ir vadinamųjų vakcinų kūrimo. Korumpuoti politikai ir jų farmacijos valdovai tik stengiasi apsaugoti savo turtą Ukrainoje. Ukrainos žmonės jiems nerūpi.

Didžioji farmacija, korporacinė žiniasklaida, didžiosios technologijos, tamsiausios žvalgybos bendruomenės sektos, Zelenskis ir korumpuota marionetinė Ukrainos vyriausybė, PSO, NIH ir kiti korumpuoti politikai, susiję su Clintonais, Bidensais ir Obama, - visi kartu siekia apsaugoti savo turtą ir nusikalstamas operacijas Ukrainoje, kartu pelnydamiesi iš kilusio teroro ir kontrolės. Mokesčių mokėtojų lėšos, tankai ir šaudmenys į Ukrainą siunčiami milijardais, kad būtų apsaugota korumpuota melo imperija, biolaboratorijų tinklas ir visi su tuo susiję karo nusikaltimai bei nusikaltimai žmonijai, kurie buvo vykdomi pastaruosius du dešimtmečius.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo
JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 20:17 Kaip laikyti bulves?
Atminkite, kad daržovės nemėgsta šalčio ir šalnų, todėl saugiai uždenkite jas maišais ir apšildykite rūsį iki pavasario.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau