Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 22

Globalistinė giluminė valstybė gali planuoti netikrą išpuolį prieš J. Bideną, kai jis keliaus į Europą

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Nors dauguma amerikiečių nėra sužavėti prezidento Džo Baideno (Joe Biden) darbo rezultatais, remiantis pastarųjų kelių mėnesių apklausų duomenų banga, niekas nenori, kad jis būtų užpultas ar jam būtų pakenkta, nes mūsų šalis nepakenčia mūsų lyderių nužudymo.

Tačiau tai gali būti numatyta jam keliaujant į Europą vėliau šią savaitę, kaip teigiama įspėjime, kurį pateikė, kaip matyti, Rusijos vyriausybė.

Kaip praneša "NewsWars", "Džo Baidenas tapo kliūtimi pasaulinei giliajai valstybei, todėl jie gali bandyti jį nužudyti, kad paspartintų pasaulinį karą prieš Rusiją".

Toliau pranešime teigiama, kad vyriausiasis Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio (Volodymyr Zelenskyy) patarėjas diplomatijos klausimais šeštadienį paprašė J. Bideno aplankyti Rusijos kariuomenės apgultą sostinę Kijevą per jo kelionę į NATO šią savaitę Briuselyje (Belgija), iš esmės tyčiodamasis iš jo, sakydamas, kad "nereikia bijoti - jei esi drąsus".

Tačiau iš tiesų prašyti JAV prezidento apsilankyti aktyvaus karo zonoje yra ne tik bloga idėja, bet ir beprotiška manyti, kad jis ten vyktų.

Nepaisant to, šis "kvietimas" pasirodė vis dažniau pasirodant Rusijos kariuomenės pranešimams, kad ji gavo žvalgybinės informacijos apie tai, jog Ukrainos nacionalistų lyderiai planuoja atakuoti JAV ir Vakarų karinius objektus Lvovo mieste.

"Karininkas kalbėjo... apie [planuojamus] teroro aktus Lvove [miesto pavadinimas rusų kalba] prieš JAV ir kitų Vakarų valstybių išlaikomų diplomatinių atstovybių darbuotojus ir objektus", - sakė Rusijos gynybos ministerijos atstovas spaudai generolas majoras Igoris Konašenkovas.

Be to, pranešama, kad Zelenskio vyriausybė žino apie šį sąmokslą, tačiau nieko nedaro, kad jį sustabdytų, nors praėjusią savaitę Zelenskis JAV Kongrese prašė "padaryti daugiau", kad padėtų savo šaliai atremti Rusijos puolimą ginklais, koviniais lėktuvais ir priešlėktuvinėmis sistemomis.

"Norėčiau pabrėžti, kad Kijevo režimas puikiai žino apie nacionalistų puoselėjamus planus, tačiau nieko nedaro, kad jiems užkirstų kelią", - pridūrė Konašenkovas (Konashenkov).

Prie pranešimo daugiau prisidėjo "Infowars":

Vašingtonas ir daugelis kitų Vakarų valstybių perkėlė ambasadų darbuotojus į Lvovą prieš pat Rusijai pradedant karinį puolimą, praėjusį mėnesį. Miestas, laikomas ukrainiečių nacionalizmo židiniu, yra maždaug už 500 km nuo sostinės Kijevo ir vos už 50 km nuo Lenkijos sienos.   

Informaciją apie tariamą sąmokslą pateikė Ukrainos saugumo tarnybos (SBU) pareigūnas, kuris, pasak Maskvos, [savanoriškai] pasidavė Rusijos pajėgoms. 

"Šis pareigūnas tiesiogiai dalyvavo organizuojant ir rengiant sabotažo ir teroristų grupes darbui iš nacionalistų išvaduotose teritorijose", - teigė pareigūnas.

Galutinis šios netikros žmogžudystės tikslas - apkaltinti prezidento Vladimiro Putino (Vladimir Putin) vyriausybę dėl šio išpuolio, o tada pasinaudoti juo ir priversti NATO šalis ne tik tiekti Ukrainai daugiau ginklų, bet ir pagaliau sutikti nustatyti "neskraidymo zoną" virš šalies, kurios reikalavo ir V. Zelenskis, sakė pareigūnas.

"Praėjusį mėnesį Maskva pradėjo plataus masto puolimą prieš kaimyninę šalį po septynerius metus trukusios priešpriešos dėl Ukrainos nesugebėjimo įgyvendinti Minsko paliaubų susitarimų sąlygų ir dėl to, kad Rusija galiausiai pripažino Donbaso respublikas Donecke ir Luganske", - pranešė "Infowars". "Vokietijos ir Prancūzijos tarpininkaujant pasirašytais protokolais buvo siekiama sureguliuoti separatistinių regionų statusą Ukrainos valstybėje."

J. Bideno nužudymas taip pat būtų preliudija į dar vieną pasaulinį karą, kaip 1914 m. Serbijos "Juodosios rankos" teroristų įvykdytas Austrijos erchercogo Ferdinando nužudymas, sukėlęs Pirmąjį pasaulinį karą - nužudymą, kurį iš tikrųjų organizavo Didžiosios Britanijos slaptosios tarnybos, pranešė "NewsWars".

Atsikratyti J. Bideno taip pat būtų naudinga šalies viduje demokratams, kurie dėl savo ir J. Bideno ekonomiką žlugdančios kairiosios vidaus politikos 2022 m. vidurio kadencijos rinkimuose patirs nesėkmę. Jei jis būtų paaukotas, jie laimėtų "simpatijų" balsus ir liktų valdžioje, kad galėtų toliau paversti mūsų šalį socialistiniu marksistiniu košmaru.

Šaltiniai:

Infowars.com

Newswars.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau