Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 8

Skotas Riteris aiškina, kad Vakarai nesugebės sustabdyti Rusijos pažangių branduolinių raketų ir hipergarsinių aparatų

Skotas Riteris aiškina

Vakarų galios trimituoja, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) serga ir miršta, pralaimi karą Ukrainoje ir netrukus pritrūks ginklų bei darbo jėgos tęsti kovą su Vakarais. Tačiau buvęs Jungtinių Tautų (JT) ginklų inspektorius Skotas Riteris (Scott Ritter) teigia kitaip.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Įspūdingame interviu Mike'ui Adamsui (Mike Adams), "Sveikatos reindžeriui", kurį būtinai pažiūrėkite toliau, Ritteris išsamiai paaiškina, kaip Rusija iš tikrųjų turi pranašumą šioje situacijoje. Jis sako, kad Amerikos kariuomenė neturi jokių šansų pasipriešinti Rusijos pažangioms branduolinėms raketoms ir hipergarsinėms transporto priemonėms, kurios yra daug galingesnės už viską, ką šiuo metu turi Vakarai.

Įdomu: VIP elitas panikuoja, nes Niurnbergo 2.0 teismai dėl "nusikaltimų žmonijai" tampa realybe

"Jungtinės Valstijos nuo 1992 m. Rusiją laikė nugalėtu priešu, ir mes stengėmės, kad ji būtų nutildyta", - aiškina Ritteris Adamsui laidoje "Sveikatos reindžerio ataskaita". "Mums tai pavyko daryti 10 metų valdant Borisui Jelcinui (Boris Yeltsin) - atėjo naujas prezidentas Vladimiras Putinas, kuris nesiruošė žaisti tokio žaidimo, ir nuo to laiko mes stengiamės atsikratyti Putino."

"Mes tai darome bandydami destabilizuoti Rusiją, o vienas iš svarbiausių Rusijos destabilizavimo aspektų buvo NATO plėtra iki Rusijos sienos, įskaitant Ukrainos atėmimą iš Rusijos įtakos zonos, žinant, kad tai išprovokuos konfrontaciją su Rusija."

JAV ir NATO "neteisingai apskaičiavo", sako Ritteris

Pasak Ritterio, tai kova, kurią Vakarai manė galintys lengvai laimėti. Tačiau tikrovė yra tokia, kad Rusija apvertė scenarijų ir dabar iš tikrųjų laimi karą, o Vakarai svyruoja ties žlugimo riba.

"Mes neteisingai apskaičiavome", - sako Ritteris apie JAV ir NATO pastangas. "Rusijos ekonomikai sekasi gerai ir ji vis gerėja. Kita vertus, Europos ekonomikai sekasi blogai. O kai paskutinį kartą nuėjau į prekybos centrą ir pažiūrėjau į maisto produktų kainas, mes irgi turime tam tikrų problemų."

Įdomu: Bideno režimas atiduoda JAV suverenitetą PSO - jokios medicininės laisvės, ypač "ekstremalių sveikatai situacijų" metu

Tai, kas prasidėjo kaip vietinis konfliktas Ukrainoje, nuo to laiko išplito ir į visą pasaulį, todėl ir visos kalbos apie Trečiąjį pasaulinį karą. JAV ir NATO stumdo Rusijos mešką, o tai kenkia Vakarams.

Kadangi dabar jie naudoja Ukrainą kaip tarpininką kovai su Rusija, Vakarai eskaluoja situaciją į pasaulinį konfliktą, ir " siurprizas, siurprizas: mums nesiseka", - perspėja Ritteris.

"Praėjo metai nuo konflikto pradžios ir faktas yra tas, kad rusai sėkmingai mobilizavosi; jie išdėstė savo kariuomenę mūšio lauke taip, kad pasiektų pergalę prieš Ukrainą - Ukraina buvo paremta Amerikos mokesčių mokėtojų doleriais ir NATO ginkluote."

Už viso to ir dar daugiau atskleidimą Ritteris pateko į du atskirus juoduosius sąrašus, iš kurių vienas yra propagandos leidinys, veikiantis tiesiai iš Ukrainos prezidento kanceliarijos.

"Kovos su dezinformacija centras (CCD) - unikalus pavadinimas, nes tai yra grynai Ukrainos prezidento biuro propagandos padalinys, taigi jie dirba tiesiogiai Volodymyrui Zelenskiui (Volodymyr Zelensky)", - sako Ritteris.

Sveika: Receptai nuo širdies (liaudies medicina)

"Tai biuras, kurį iš tikrųjų įsteigė JAV valstybės departamentas, finansuojamas JAV mokesčių mokėtojų, ir jie priima visus, kurie pasisako prieš Ukrainos vyriausybės, JAV vyriausybės, didžiosios žiniasklaidos stumiamą naratyvą, jei išdrįstate tam paprieštarauti, tada jus įtraukia į šį sąrašą, tai yra juodasis sąrašas, jie vadina jus Rusijos propagandistu, informaciniu teroristu, karo nusikaltėliu ir siekia, kad jūs būtumėte pašalintas."

Skanu: Minkšti, Purūs blynai (blyneliai) su kefyru

Visą interviu būtinai žiūrėkite viršuje.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau